Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Sprzątanie i organizacja
Sprzątanie i organizacja
...
Kategorie
Sprzątanie i organizacja
Luksusowe sprzątanie i organizacja z kodem zniżkowym
Kosze na śmieci
Pojemniki i organizery
Sprzątanie i organizacja kuchni
Sprzątanie i organizacja łazienki
Przechowywanie ubrań
Pranie i prasowanie
Akcesoria do sprzątania
Mycie naczyń
Urządzenia do sprzątania
Maty antypoślizgowe
Schodki
Osuszacze i nawilżacze powietrza
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Cena
Dostępność
Typ oferty
Marka
+ Więcej (1)
Kod zniżkowy
3 197 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Wenko
Szczotka do WC Lizan
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, plastikowa, zielona, 10,5x10,5 cm, wysokość 35,5 cm
(2)
W magazynie
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Orea
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, szklany, w kolorze matowej czerni, 200 ml, 10x10,5 cm, wysokość 16,5 cm
(44)
W magazynie
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Szczotka do WC Goa
Z żywicy polimerowej, beżowa, wysokość 38,5 cm
(14)
Dostawa od 19.10.2026
90 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Szczotka do WC Drop
Ceramiczna, biała, 14x13,5 cm, wysokość 40 cm
(36)
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Zone
Klipsy do wieszania ręczników zestaw Loop
2 szt., ciemnozielone
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
90 zł
z kodem
113 zł bez kodu
56,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Bralia
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, plastikowa, w kolorze srebra
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Ociekacz Tier
Plastikowy, szary, 36x20 cm
(91)
W magazynie
90 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
OYOY Living Design
Koszyki zestaw Chess
2 szt., tekstylne, beżowe, ø 32 cm, wysokość 32 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
z kodem
113 zł bez kodu
56,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
OYOY Living Design
Koszyki zestaw Kara
2 szt., tekstylne, czerwone, ø 32 cm, wysokość 32 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
z kodem
113 zł bez kodu
56,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Pojemnik pod łóżko Life
Próżniowy/usztywniany, tekstylny, wysokość 15,5 cm
(30)
W magazynie
90 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na noże Mera
Bambusowy, w naturalnym kolorze
(23)
W magazynie
90 zł
z kodem
112 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Suszarka na pranie Petal
Wisząca, beżowa, plastikowa
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
z kodem
112 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Butler
Automatyczny, ze szkła akrylowego, biały, 342 ml, 8x15 cm, wysokość 19,5 cm
(177)
W magazynie
90 zł
z kodem
112 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Addis
Organizer na sztućce do szuflady
Regulowany, plastikowy, biały/szary, 58,5 x 41,5 cm
(488)
W magazynie
90 zł
z kodem
112 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Szczotka do WC Fedio
Ceramiczna, brązowa, ø 11,5 cm, wysokość 39,5 cm
(19)
W magazynie
90 zł
z kodem
112 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Dozownik do mydła Quadro
Bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, plastikowy, czarny, 340 ml, 10x7,5 cm, wysokość 16 cm
(10)
W magazynie
90 zł
z kodem
112 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Brabantia
Deska do składania ubrań
Plastikowa, beżowa, 38x21 cm, wysokość 5 mm
(3)
Dostawa od 16.10.2026
90 zł
z kodem
112 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Dozownik do mydła Savel
Ceramiczny, kremowy, 650 ml, ø 8 cm, wysokość 20 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
z kodem
112 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Hermia
Organizery do lodówki zestaw
3 szt., plastikowe, wysokość 14 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
z kodem
112 zł bez kodu
37,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Pochłaniacz wilgoci Cube
Biały
W magazynie
90 zł
z kodem
112 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Płyta ochronna na kuchenkę Bistro
Z PVC, beżowa, z nadrukiem, 60x52 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
z kodem
112 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Płyta ochronna na kuchenkę Marble
Z PVC, biała, abstrakcyjny wzór, 60x52 cm
(3)
W magazynie
90 zł
z kodem
112 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Płyta ochronna na kuchenkę Pikant
Z PVC, z nadrukiem, 60x52 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
z kodem
112 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Płyta ochronna na kuchenkę Slate
Z PVC, szara, abstrakcyjny wzór, 60x52 cm
(2)
W magazynie
90 zł
z kodem
112 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Orion
Kosz na śmieci Premier
Z pedałem, plastikowy, szary, 15 l
W magazynie
90 zł
z kodem
112 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Organizer łazienkowy Sensu
Na waciki, kamionkowy, biały, ø 10 cm, wysokość 7,5 cm
(1)
Dostawa od 26.10.2026
90 zł
z kodem
111,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Casa Selección
Zestaw akcesoriów łazienkowych
Biały
(20)
W magazynie
90 zł
z kodem
111,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bigso
Organizer Ingrid Canvas Paper Laminate
Z szufladką, kartonowy, 25,5x16 cm, wysokość 20,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
z kodem
111,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Organizer do lodówki FridgeStore
Obrotowy, wysokość 4 cm
(20)
W magazynie
90 zł
z kodem
111,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Półka łazienkowa
Ścienna/narożna, stalowa, w kolorze srebra
(155)
W magazynie
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Zone
Klipsy do wieszania ręczników zestaw Loop
2 szt., beżowe
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
55,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Organizer Tower
Na artykuły papiernicze, metalowy, 22x31 cm, wysokość 55 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Szczotka do WC Nerno
Ceramiczna, czarna, ø 10,5 cm, wysokość 39,5 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Zone
Klipsy do wieszania ręczników zestaw Loop
2 szt., jasnoszare
(2)
W magazynie
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
55,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-20% z kodem
Ulubione
Maximex
Miotełka do kurzu ze strusich piór
Czarna
(30)
W magazynie
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Maximex
Nawilżacz powietrza Cat Family
Ceramiczny, biały
(62)
W magazynie
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Organizer na noże DrawerStore™
Plastikowy, szary
(196)
W magazynie
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Organizer na przyprawy Duo
Regulowany, plastikowy, szary, 42x26 cm, wysokość 9 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Zone
Klipsy do wieszania ręczników zestaw Loop
2 szt., jasnobrązowe
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
55,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Zone
Klipsy do wieszania ręczników zestaw Loop
2 szt., zielone
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
55,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Zone
Klipsy do wieszania ręczników zestaw Loop
2 szt., jasnoszare
(6)
W magazynie
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
55,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Zone
Klipsy do wieszania ręczników zestaw Loop
2 szt., czarne
(18)
W magazynie
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
55,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Zone
Klipsy do wieszania ręczników zestaw Loop
2 szt., szare
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
55,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Zone
Klipsy do wieszania ręczników zestaw Loop
2 szt., białe
(13)
W magazynie
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
55,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Zone
Klipsy do wieszania ręczników zestaw Loop
2 szt., szarozielone
(53)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
55,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Uchwyt na suszarkę do włosów Quadro
Bez wiercenia, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, 14x13,5 cm, wysokość 7,5 cm
(233)
W magazynie
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Addis
Zmiotka i szufelka
Metalowa/plastikowa
(85)
Dostawa od 06.11.2026
89 zł
z kodem
110,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Padua
Bambusowa, w naturalnym kolorze, 10x10 cm, wysokość 38 cm
(209)
W magazynie
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
30
31
32
...
67
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Kosze na śmieci
Pranie i prasowanie
Akcesoria do sprzątania
Mycie naczyń
Osuszacze i nawilżacze powietrza
Schodki
Maty antypoślizgowe