Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Sprzątanie i organizacja
Sprzątanie i organizacja
...
Kategorie
Sprzątanie i organizacja
Sprzątanie i organizacja z kodem zniżkowym
Kosze na śmieci
Pojemniki i organizery
Sprzątanie i organizacja kuchni
Sprzątanie i organizacja łazienki
Przechowywanie ubrań
Pranie i prasowanie
Akcesoria do sprzątania
Mycie naczyń
Urządzenia do sprzątania
Maty antypoślizgowe
Schodki
Osuszacze i nawilżacze powietrza
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Cena
Dostępność
Typ oferty
Marka
+ Więcej (1)
Kod zniżkowy
3 199 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bigso
Pojemnik Tellus Paper Laminate
Kartonowy, ciemnoszary
(6)
W magazynie
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Casa Selección
Drabina
Metalowa, biała, antypoślizgowa, 82 cm, nośność 150 kg
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
244 zł
z kodem
305 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Wiaderko A
Metalowe, w kolorze srebra, ø 25 cm, wysokość 22 cm, 8 l
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Organizer na przyprawy Paprika
Bez wiercenia, w kolorze srebra, 32x8 cm, wysokość 33 cm
(6)
W magazynie
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
LEGO®
Organizer
Z szufladką, plastikowy, 16x16 cm, wysokość 11,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Pantone
Organizer Aubergine 229
Na artykuły papiernicze, ceramiczny, ø 7 cm, wysokość 11,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Dozownik do mydła Modest
Szklany, brązowy, 280 ml, ø 7,5 cm, wysokość 18 cm
(6)
Dostawa od 30.10.2026
146 zł
z kodem
182 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Stojak na akcesoria do mycia naczyń Sage
Plastikowy, jasnoszary, 13x21 cm, wysokość 11,5 cm
(6)
Dostawa od 15.10.2026
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Addis
Organizer łazienkowy
Na kosmetyki, plastikowy, 27x15,5 cm, wysokość 7 cm
(6)
Dostawa od 06.11.2026
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 5 szt.
Addis
Ścierki zestaw
5 szt., z mikrowłókna
(6)
Dostawa od 06.11.2026
29 zł
z kodem
35,99 zł bez kodu
7,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rotho
Koszyk Country
Z plastiku z recyklingu, biały, wysokość 13 cm
(6)
Dostawa od 12.10.2026
26 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-20% z kodem
Wenko
Stojak na ręczniki Lirio
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, 20x40 cm, wysokość 76,5 cm
(40)
W magazynie
181 zł
z kodem
226 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Stojak na akcesoria do mycia naczyń Tower
Metalowy, biały, 10x25 cm, wysokość 9,5 cm
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
101 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Szczotka do WC Pion
Ceramiczna, szara, 12,5x12 cm, wysokość 38,5 cm
(15)
W magazynie
Ostatnia sztuka
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Szczotka do WC Idro
Ceramiczna, w kolorze złota, ø 10 cm, wysokość 39 cm
(7)
W magazynie
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Haczyki zestaw Nadua
3 szt., ścienne, z litego drewna bukowego
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
159,87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Organizer łazienkowy Rin
Metalowy, biały, 23x10,5 cm, wysokość 14 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
182 zł
z kodem
227 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Zone
Kosz na śmieci Nova One
Z pedałem, plastikowy, jasnobrązowy, 3 l
(7)
W magazynie
254 zł
z kodem
318 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Zone
Półka łazienkowa Rim
Ścienna, aluminiowa, czarna
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
292 zł
z kodem
365 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Wenko
Kosz na pranie Ecori
Składany, tekstylny, czarny, 32 l
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Dozownik do mydła Slim
Plastikowy, czarny, 350 ml, 9x6 cm, wysokość 14 cm
(7)
W magazynie
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bigso
Organizer Oskar Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 26x35 cm, wysokość 8,5 cm
(7)
W magazynie
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Umbra
Organizer łazienkowy Bellwood
Na kosmetyki/obrotowy, drewniany, w naturalnym kolorze, ø 30 cm, wysokość 9 cm
(7)
W magazynie
178 zł
z kodem
223 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Organizer łazienkowy EasyStore
Plastikowy, beżowy, 25x12 cm, wysokość 12 cm
(7)
W magazynie
138 zł
z kodem
172 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bigso
Organizer do szafy Soft Storage
Tekstylny, niebieski, 60x30 cm, wysokość 50 cm
(7)
W magazynie
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bigso
Pojemniki zestaw Rut Canvas Paper Laminate
2 szt., z pokrywką, kartonowe, szare, ø 37,5x25,5 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
z kodem
190,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Stojak na przybory kuchenne Tower
Metalowy, biały, 7x30 cm, wysokość 14 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
z kodem
191 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Pantone
Organizer Black 419
Na artykuły papiernicze, ceramiczny, ø 7 cm, wysokość 11,5 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Umbra
Organizer łazienkowy Bellwood
Z plastiku z recyklingu, czarny, 20x20 cm, wysokość 50 cm
(7)
W magazynie
178 zł
z kodem
223 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Trestina
Ścienna, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(7)
W magazynie
113 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Compactor
Pojemniki do przechowywania ubrań zestaw Life
2 szt., próżniowe/usztywniane, tekstylne, białe, 65x50x27 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
193 zł
z kodem
240,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Wieszak na ręczniki Bosio
Ścienny, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem, 40x7 cm, wysokość 5,5 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Orion
Stojak na kapsułki Radka
Obrotowy, czarny, ø 13 cm
(7)
W magazynie
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Podkładka do naczyń Dima
Gumowa, beżowa, 50x40 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Zone
Klipsy do wieszania ręczników zestaw Loop
2 szt., zielone
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
55,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-20% z kodem
Bigso
Koszyk Soft Storage
Tekstylny, niebieski, ø 22 cm, wysokość 22 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
30 zł
z kodem
37,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Organizer łazienkowy
Na kosmetyki, metalowy, biały, 31x15 cm, wysokość 16 cm
(7)
Dostawa od 15.10.2026
327 zł
z kodem
409 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Casa Selección
Drabina
Metalowa, biała, antypoślizgowa, 105 cm, nośność 150 kg
(7)
Dostawa od 20.10.2026
315 zł
z kodem
394 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Umbra
Kosz na śmieci Woodrow
Biurowy, ciemnoszary, 7,5 l
(7)
Dostawa od 19.10.2026
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Kosz na śmieci Amber
Z pedałem, metalowy, biały, 3 l
(14)
W magazynie
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Szczotka do WC Olmedo
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem, ø 8,5 cm, wysokość 37 cm
(14)
W magazynie
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Dozownik do mydła Sensu
Kamionkowy, beżowy, 300 ml, ø 7,5 cm, wysokość 13 cm
(8)
W magazynie
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Metaltex
Haczyki zestaw Mural
3 szt., wiszące, stalowe, w kolorze czerni z połyskiem
(8)
W magazynie
26 zł
z kodem
32 zł bez kodu
10,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Szczotka do WC Nova One
Kamionkowa, jasnobrązowa, ø 10 cm, wysokość 37 cm
(8)
W magazynie
204 zł
z kodem
255 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Casa Selección
Suszarka na pranie
W naturalnym kolorze, bambusowa
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
359 zł
z kodem
449 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Drabinka na ręczniki Uliana
Drewniana, w naturalnym kolorze, długość 50 cm, wysokość 160 cm, nośność 3 kg
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
379 zł
z kodem
474,29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bigso
Organizer Trey Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 23x31,5 cm, wysokość 21 cm
(8)
W magazynie
138 zł
z kodem
173 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-20% z kodem
Wenko
Wieszak na ręczniki Orea Uno Gold
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze złota, 40x7 cm, wysokość 4,5 cm
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
146 zł
z kodem
182 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
1
...
33
34
35
...
67
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Kosze na śmieci
Pranie i prasowanie
Akcesoria do sprzątania
Mycie naczyń
Osuszacze i nawilżacze powietrza
Schodki
Maty antypoślizgowe