Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Sprzątanie i organizacja
Sprzątanie i organizacja
...
Kategorie
Sprzątanie i organizacja
Sprzątanie i organizacja z kodem zniżkowym
Kosze na śmieci
Pojemniki i organizery
Sprzątanie i organizacja kuchni
Sprzątanie i organizacja łazienki
Przechowywanie ubrań
Pranie i prasowanie
Akcesoria do sprzątania
Mycie naczyń
Urządzenia do sprzątania
Maty antypoślizgowe
Schodki
Osuszacze i nawilżacze powietrza
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Cena
Dostępność
Typ oferty
Marka
+ Więcej (1)
Kod zniżkowy
3 199 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Kosz na śmieci Walther
Z pedałem, metalowy, różowy, 10 l
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
363 zł
z kodem
454 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Szczotka do WC Attitude
Kamienna, niebieska, ø 10 cm, wysokość 37 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
258 zł
z kodem
323 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Holm
Stojak na przybory kuchenne
Drewniany, w naturalnym kolorze, ø 13 cm, wysokość 17 cm
(10)
W magazynie
114 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hermia
Organizer łazienkowy
Na kosmetyki/obrotowy, plastikowy, ø 23 cm, wysokość 30,5 cm
(11)
W magazynie
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Hermia
Organizery do lodówki zestaw
3 szt., plastikowe, wysokość 14 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
z kodem
112 zł bez kodu
37,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mioli Decor
Zestaw akcesoriów łazienkowych Lidya
Z żywicy polimerowej, czarno-biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
164 zł
z kodem
205 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Drabinka na ręczniki Siem
Metalowa, czarna, długość 40 cm, wysokość 180 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
180 zł
z kodem
225 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Orion
Ociekacz
Stalowy, jasnoszary, 46,5x31 cm
(87)
W magazynie
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Wiaderko
Metalowe, w kolorze srebra, ø 33 cm, wysokość 30 cm, 18 l
(13)
W magazynie
Ostatnia sztuka
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-20% z kodem
Orion
Wiaderko Vědro A
Metalowe, w kolorze srebra, ø 30 cm, wysokość 27 cm, 12 l
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Golarka do swetrów
Szara
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Orion
Kosz na śmieci
Do segregacji odpadów, plastikowy, beżowy, 20+15 l
(49)
W magazynie
158 zł
z kodem
198 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Wiaderko A
Metalowe, w kolorze srebra, ø 25 cm, wysokość 22 cm, 8 l
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Szczotka do WC Whitney
Bambusowa, biała, ø 9 cm, wysokość 37 cm
(36)
W magazynie
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Kosz na śmieci Slim
Z pedałem, plastikowy, szary, 15 l
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Wiaderko A
Metalowe, w kolorze srebra, ø 27 cm, wysokość 27 cm, 12 l
(9)
Dostawa od 22.10.2026
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Organizer na butelki Cool-Bottle
Stalowy, wiszący, biały, wysokość 12 cm
(111)
W magazynie
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Stojak na przybory kuchenne Tokyo Lava
Ze stali nierdzewnej, czarny, 13x16 cm, wysokość 28 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Stojak na akcesoria do mycia naczyń Tokyo Lava
Metalowy, czarny, 11x23 cm, wysokość 24 cm
(38)
W magazynie
Ostatnia sztuka
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Stojak na pokrywki Tokyo Lava
Ze stali nierdzewnej, czarny, 12x17 cm, wysokość 19 cm
(20)
W magazynie
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Półka łazienkowa Origin
Wisząca, stalowa, w kolorze srebra
(21)
W magazynie
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Stojak na pokrywki Nevada
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, wysokość 24 cm
(9)
W magazynie
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Metaltex
Uchwyt na akcesoria do sprzątania
2 szt.
(31)
W magazynie
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
34 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Metaltex
Uchwyty na kieliszki do wina zestaw Lava
2 szt., ścienne, ze stali nierdzewnej, czarne, 11x26 cm, wysokość 4 cm
(10)
W magazynie
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
32 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Stojak na akcesoria do mycia naczyń Tokyo Lava
Bez wiercenia, metalowy, czarny, 13x23 cm, wysokość 14 cm
(55)
W magazynie
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Stojak na ręczniki papierowe Tokyo Lava
Ze stali nierdzewnej, czarny, 19x12 cm, wysokość 32 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Stojak na kubki Lava
Ze stali nierdzewnej, czarny, ø 19 cm, wysokość 36 cm
(6)
W magazynie
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Stojak na przybory kuchenne Lava
Ze stali nierdzewnej, czarny, ø 15 cm, wysokość 43 cm
(9)
W magazynie
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Organizer na przyprawy Lava
Ze stali nierdzewnej, czarny, 51x47 cm, wysokość 3 cm
(29)
W magazynie
59 zł
z kodem
73,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Rex London
Pojemnik do przechowywania ubrań Sharks
Z plastiku z recyklingu, ciemnoniebieski, 58x28x48 cm
(30)
W magazynie
Ostatnia sztuka
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+15
+16
Premium
-20% z kodem
Zone
Haczyk A-Hook
Ścienny, stalowy, biały
(8)
W magazynie
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Zone
Szczotka do WC Time
Betonowa, czarna, ø 10,5 cm, wysokość 36 cm
(2)
W magazynie
257 zł
z kodem
321 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Zone
Klipsy do wieszania ręczników zestaw Loop
2 szt., jasnoszare
(6)
W magazynie
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
55,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Zone
Szczotka do WC Nova
Porcelanowa, ciemnozielona, ø 10 cm, wysokość 44 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
186 zł
z kodem
233 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Zone
Klipsy do wieszania ręczników zestaw Loop
2 szt., zielone
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
55,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Premium
-20% z kodem
Zone
Haczyk A-Hook
Ścienny, stalowy, czarny
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Zone
Kosz na śmieci Nova One
Z pedałem, plastikowy, jasnobrązowy, 5 l
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
287 zł
z kodem
359 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Zone
Kosz na śmieci Nova One
Z pedałem, plastikowy, jasnobrązowy, 3 l
(7)
W magazynie
254 zł
z kodem
318 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Zone
Klipsy do wieszania ręczników zestaw Loop
2 szt., białe
(13)
W magazynie
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
55,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Premium
-20% z kodem
Zone
Koszyk Inu
Druciany, metalowy, jasnobrązowy, ø 10,5 cm, wysokość 13,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
101 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Szczotka do WC Time
Betonowa, jasnoszara, ø 10,5 cm, wysokość 36 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
266 zł
z kodem
333 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Zone
Dozownik do mydła Nova One
Kamionkowy, jasnobrązowy, 250 ml, ø 8,5 cm, wysokość 12 cm
(15)
W magazynie
142 zł
z kodem
178 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Zone
Dozownik do mydła Time
Betonowy, jasnoszary, 8x9 cm, wysokość 13 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
135 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Zone
Haczyk A-Hook
Ścienny, stalowy, biały
(5)
W magazynie
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Zone
Dozownik do mydła Time
Betonowy, czarny, 8x9 cm, wysokość 13 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
132 zł
z kodem
165 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Zone
Kosz na śmieci Time
Z pedałem, plastikowy, jasnoszary, 3 l
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
285 zł
z kodem
356 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Szczotka do WC Nova One
Kamionkowa, jasnobrązowa, ø 10 cm, wysokość 37 cm
(8)
W magazynie
204 zł
z kodem
255 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Zone
Kosz na śmieci Nova
Z pedałem, plastikowy, ciemnozielony, 5 l
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
287 zł
z kodem
359 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
1
...
36
37
38
...
67
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Kosze na śmieci
Pranie i prasowanie
Akcesoria do sprzątania
Mycie naczyń
Osuszacze i nawilżacze powietrza
Schodki
Maty antypoślizgowe