Ta witryna używa plików cookie. Więcej o używanych przez nas plikach, ich zastosowaniu, modyfikacji i akceptacji można znaleźć tutaj

ok
Menu
20 złRejestracjaLogowanie20 złKoszyk
Strona głównaStrona głównaInspiracje

Sofy do pierwszego mieszkania a sofy na całe życie

Sofa to mebel potrzebny w każdym mieszkaniu, ale na różnych etapach życia oczekujemy od niego czegoś innego. Czasami musi spełniać rolę łóżka lub miejsca do przechowywania, a innym razem ma być dużą i stylową chlubą salonu. Jaka kanapa odpowiada aktualnie Tobie?

1. Pierwsza wspólna kanapa

Wynająłeś właśnie ze swoją drugą połówką pierwsze wspólne gniazdko lub cieszysz się szalonymi latami ze współlokatorami? Mieszkanie wcale nie musi być duże, ważne jest, by było dobrze urządzone.

Pierwszą sofę kupuje się tak, aby zniósł to budżet. Przez parę lat będzie dobrze Ci służyć, przenocujesz na niej gości i schowasz pościel. Nie będzie z Tobą aż do emerytury, ale to dobrze. Twój gust i wielkość przestrzeni wokół Ciebie będą się zmieniać na przestrzeni lat.

Do codziennego nocowania

Jeżeli w Twoim mieszkaniu nie mieści się łóżko i sofa, postaw na kompromis. Wybierz taką kanapę, która sprawdzi się także jako łóżko. W takich modelach nie śpisz na twardszej, dodatkowej części (to dobre rozwiązanie do okazjonalnego spania), ale na klasycznym materacu.