Menu
20 zł dla CiebieRejestracjaLogowanie20 zł dla CiebieKoszyk
Strona głównaStrona głównaInspiracje

Sofa we wnętrzu w stylu glamour

Jeżeli marzy Ci się urzekający i ekstrawagancki salon, także sofa powinna spełniać te wymagania. Wystarczy trzymać się kilku prostych zasad, a spełnienie Twoich wnętrzarskich życzeń będzie na wyciągnięcie ręki.

Razem z nami zajrzyj do mieszkania czeskich modelek Hany Drozdovej i Karolíny Mališovej, która podzieliła się z z nami kilkoma uwagami i inspirującymi radami na temat wyboru kanapy do nowoczesnego wnętrza w stylu glamour.

Jakie kryterium grało kluczową rolę przy wyborze sofy?

„To była miłość od pierwszego wejrzenia. Normalnie raczej kierowałabym się w stronę beżowej czy szarej kanapy, ale kiedy zobaczyłam ten styl i kolor, wszystko było przesądzone."

1. rada Bonami

Postaw na sprawdzone kształty

Sofy w stylu glamour charakteryzują się obłymi kształtami. Dzięki temu już na pierwszy rzut oka wydają się być niezwykle wygodne. Tak też jest w rzeczywistości. Najwygodniejszy będzie narożnik z szerokim siedziskiem. Warto wybierać pikowane modele. Nutkę luksusu wniosą natomiast pozłacane nóżki.

Co było największym wyzwaniem?

„To, żeby sofa zmieściła się w mieszkaniu :) Chciałam także, aby była rozkładana i aby czasami można było przenocować na niej gości. Ważnym kryterium była oczywiście wygoda. Model, który wybrałam spełnił wszystkie te życzenia."

Odkryj więcej kanapowych inspiracji