Mid Season Sale | Zaoszczędź do 40% →
20 zł dla CiebieRejestracjaLogowanieKoszykMenu

Salon w letnim stylu boho

Bierz z lata to, co najlepsze i otaczaj się dodatkami, które podtrzymają wakacyjną atmosferę na dłużej.

Blogerka Pastellmama chętnie dostosowuje swoje mieszkanie do pory roku. Pójdź za jej przykładem, wpuść letnią bryzę do domu i zainspiruj się pięknym, czystym wnętrzem.

Lekki styl boho

Latem lubię otaczać się stonowanymi kolorami – myślę, że biel, beż i piaskowy odcień idealne łączą się z surowym drewnem i wiklinowymi koszami. Unikam ciemniejszych kolorów, ponieważ mają tendencję do nagrzewania się, podczas gdy jasne tony orzeźwiają wnętrze. Starałam się przemycić więcej faktur i motywów na poduszkach.

Jasne, świeże kolory i frędzle przypominają mi spacer po białej, piaszczystej plaży.

Sprzątanie bez bólu

Salon to pomieszczenie, w którym moja rodzina spędza najwięcej czasu, więc chciałam znaleźć sposób na utrzymanie w nim porządku. Najważniejsze było stworzenie systemu przechowywania zabawek, który dobrze działa. Wpadłam więc na pomysł, aby trzymać wszystko w dużych koszach.

Praktyczny i jednolity styl

Wiklinowych koszy nigdy dość! Cieszę się, że dostępne są różne rozmiary w tym samym designie, więc łatwo stworzyć z nich spójną kompozycję. Można je łatwo przenosić, dzięki czemu korzystam z nich w dowolnym momencie w innym pomieszczeniu.