-15% na oświetlenie z kodem LAMPY15 | Zaoszczędź jeszcze dziś →
20 zł dla CiebieRejestracjaLogowanieKoszykMenu

Remont i metamorfoza mieszkania w bloku

Dwa lata temu młoda i sympatyczna Michalina przeżyła wielką tragedię, gdy jej mąż przegrał długotrwałą walkę z chorobą. Teraz chciałaby rozpocząć życie na nowo w kupionym niedawno mieszkaniu. Zobacz, jak pomogliśmy urządzić przytulne, kobiece wnętrze pełne światła.

Nowe mieszkanie jako nowy etap życia

Michalina została wdową w styczniu 2020 roku. U jej męża po raz pierwszy zdiagnozowano nowotwór osiem lat temu. Miał operację, po której musiał przejść długotrwałą rehabilitację i leczenie. Michalina opiekowała się nim do ostatniej chwili.

Po śmierci męża poczuła potrzebę zmiany otoczenia. Kupiła mieszkanie, które traktuje jako początek nowego życia. Z pomocą rodziny udało jej się przeprowadzić generalny remont wnętrza.

Salon „przed“ i „po“:

Przytulny, minimalistyczny styl

Projektanci postawili na subtelne odcienie beżu oraz drewniany dekor, dzięki czemu całość prezentuje się jasno i kobieco. Czarne dodatki i meble dodają do wnętrza dynamiki oraz wprowadzają przyjemny efekt kontrastu.

Kuchnia z jadalnią „przed“ i „po“:

Oryginalne połączenia

W całym mieszkaniu znajdują się różne powtarzające się elementy, takie jak czarne kinkiety czy abstrakcyjne motywy na tekstyliach lub na ścianach. Dzięki temu mieszkanie wygląda na harmonijną, zorganizowaną przestrzeń.

Sypialnia „przed“ i „po“:

Przedpokój „przed“ i „po“:

Łazienka „przed“ i „po“: