Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia łazienkowe
Ręczniki kąpielowe
Ręczniki kąpielowe
...
Tekstylia łazienkowe
Ręczniki kąpielowe
Ręczniki kąpielowe · Oferty i zniżki
Wybrane ulubione kategorie
Ręczniki i koce plażowe
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Skład i rodzaj materiału
Zestaw
Liczba sztuk
+ Więcej (9)
Oferty i zniżki
332 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Restilo
Ręczniki zestaw Marina
4 szt., frotte, bawełniane, czerwone, 2x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(719)
W magazynie
Ostatnie sztuki
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Liczba sztuk (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Koc plażowy Lilia
Bawełniany, różowy, 150x150 cm
(6)
W magazynie
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Good Morning
Ręczniki kąpielowe zestaw Plain
2 szt., frotte, bawełniane, ciemnozielone, 70x140 cm
(1)
W magazynie
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
77,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Quick Dry
8 szt., szybkoschnące/frotte, bawełniane, brązowe, 4x mały ręcznik (30x30)/2x średni ręcznik (50x85)
(10)
Dostawa od 04.11.2026
107 zł
z kodem
134 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
Restilo
Ręczniki zestaw Amari
4 szt., frotte, bawełniane, ciemnoszare, 2x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
W magazynie
Ostatnie sztuki
155 zł
z kodem
194 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
+ Liczba sztuk (3)
-20% z kodem
Restilo
Ręczniki zestaw Amari
10 szt., frotte, bawełniane, czerwone, 4x mały ręcznik (30x50)/4x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(1)
Dostawa od 16.10.2026
230 zł
z kodem
288 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Liczba sztuk (3)
-20% z kodem
Restilo
Ręczniki zestaw Amari
10 szt., frotte, bawełniane, turkusowe, 4x mały ręcznik (30x50)/4x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
230 zł
z kodem
288 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Liczba sztuk (2)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Ręczniki zestaw Powder
3 szt., waflowe, z mieszanki lnu, jasnoróżowe/beżowe, 1x mały ręcznik (30x30)/1x średni ręcznik (50x70)/1x ręcznik kąpielowy (70x140)
(8)
Dostawa od 19.11.2026
201 zł
z kodem
251 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Ręcznik kąpielowy Malou
Bawełniany, z ornamentami, musztardowy/kremowy, 140x70 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
z kodem
172 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Södahl
Ręcznik kąpielowy Comfort
Frotte, bawełniany, beżowy, 70x140 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
131 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Ręczniki zestaw Dark Grey
3 szt., waflowe, z mieszanki lnu, ciemnoszare, 1x mały ręcznik (30x30)/1x średni ręcznik (50x70)/1x ręcznik kąpielowy (70x140)
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
195 zł
z kodem
244 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręcznik kąpielowy Quick Dry
Szybkoschnący, bawełniany, beżowy, 70x120 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Restilo
Ręczniki zestaw Amari
6 szt., frotte, bawełniane, brązowe, 4x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(46)
W magazynie
Ostatnie sztuki
176 zł
z kodem
220 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Liczba sztuk (3)
Premium
-20% z kodem
Södahl
Ręcznik kąpielowy Comfort
Frotte, bawełniany, ciemnoszary, 70x140 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
131 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Restilo
Ręczniki zestaw Amari
4 szt., frotte, bawełniane, jasnoróżowe, 2x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
153 zł
z kodem
191 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
+ Liczba sztuk (3)
Premium
-20% z kodem
Zone
Ręcznik kąpielowy Classic
Szary, 70x140 cm
(4)
W magazynie
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Ręcznik kąpielowy Diagonal
Frotte, z bawełny organicznej, geometryczny/w paski, miętowy, 70x133 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
125 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Good Morning
Ręczniki kąpielowe zestaw Plain
2 szt., frotte, bawełniane, białe, 70x140 cm
(4)
W magazynie
113 zł
z kodem
141 zł bez kodu
70,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki kąpielowe zestaw Zero Twist
2 szt., frotte, bawełniane, beżowe, 90x140 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
130 zł
z kodem
163 zł bez kodu
81,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Zone
Ręcznik kąpielowy Time
Frotte, bawełniany, geometryczny, jasnoszary, 70x140 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik kąpielowy Tendresse
Frotte, bawełniany, ciemnozielony, 90x150 cm
(3)
W magazynie
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Zone
Ręcznik kąpielowy Classic
Jasnoszary, 70x140 cm
(6)
W magazynie
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Ręcznik kąpielowy Natural Fine Waffle
Waflowy, lniany, w naturalnym kolorze, 100x140 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
214 zł
z kodem
267 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Foutastic
Ręczniki kąpielowe zestaw Rainbow
4 szt., frotte, bawełniane, żółte/pomarańczowe, 70x140 cm
(91)
Dostawa od 04.11.2026
235 zł
z kodem
294 zł bez kodu
73,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Ręcznik kąpielowy Soft
Frotte, z bawełny organicznej, ciemnozielony/niebieski, 70x133 cm
(1)
Dostawa od 30.10.2026
152 zł
z kodem
190 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Good Morning
Ręczniki kąpielowe zestaw Plain
2 szt., frotte, bawełniane, różowe, 70x140 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
77,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Ręcznik kąpielowy White
Waflowy, lniany, biały, 75x125 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
139 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik kąpielowy Tendresse
Frotte, bawełniany, ceglasty, 70x130 cm
(3)
W magazynie
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Restilo
Ręczniki zestaw Marina
4 szt., frotte, bawełniane, lawendowe, 2x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(719)
W magazynie
Ostatnie sztuki
149 zł
z kodem
186 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Liczba sztuk (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręcznik plażowy Beach Sun
Bawełniany, z napisami, czarny, 78x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Restilo
Ręczniki zestaw Bellis
6 szt., frotte, bawełniane, z ornamentami, pomarańczowe/beżowe, 2x mały ręcznik (30x50)/2x średni ręcznik (50x90)/2x ręcznik kąpielowy (70x130)
(1)
Dostawa od 16.10.2026
147 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik kąpielowy Tendresse
Frotte, bawełniany, beżowy, 90x150 cm
(102)
W magazynie
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręcznik kąpielowy Quick Dry
Szybkoschnący, bawełniany, ciemnozielony, 70x120 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Ręcznik kąpielowy Tile Stone
Frotte, bawełniany, w paski, biały, 70x140 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
139 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki kąpielowe zestaw Quick Dry
2 szt., szybkoschnące/frotte, bawełniane, brązowe, 90x140 cm
(64)
Dostawa od 04.11.2026
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
58 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki kąpielowe zestaw Anti-Bacterial
2 szt., frotte, bawełniane, beżowe, 90x140 cm
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
149 zł
z kodem
186 zł bez kodu
93 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Sunnylife
Ręcznik plażowy Summer Games
Geometryczny, biały, 90x160 cm
(1)
W magazynie
141 zł
z kodem
176 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik kąpielowy Tendresse
Frotte, bawełniany, ciemnoszary, 90x150 cm
(102)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik kąpielowy Tendresse
Frotte, bawełniany, różowy, 90x150 cm
(102)
W magazynie
Ostatnia sztuka
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
JAHU collections
Ręcznik plażowy Parasol
Geometryczny, ø 150 cm
W magazynie
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Playmobil
Ręcznik plażowy Unique United
Frotte/dla dzieci, z mikrowłókna, 75x140 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
222 zł
z kodem
277 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Foutastic
Ręczniki kąpielowe zestaw Rainbow
4 szt., frotte, bawełniane, fioletowe, 70x140 cm
(93)
Dostawa od 04.11.2026
235 zł
z kodem
294 zł bez kodu
73,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Ręcznik kąpielowy Nova Arte
Frotte, z bawełny organicznej, w abstrakcyjny wzór, lawendowy/jasnobrązowy, 70x133 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
158 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Quick Dry
8 szt., szybkoschnące/frotte, bawełniane, niebieskie, 4x mały ręcznik (30x30)/2x średni ręcznik (50x85)
(1)
Dostawa od 04.11.2026
109 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik kąpielowy Tendresse
Frotte, bawełniany, różowy, 70x130 cm
(102)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Quick Dry
8 szt., szybkoschnące/frotte, bawełniane, ciemnozielone, 4x mały ręcznik (30x30)/2x średni ręcznik (50x85)
(10)
Dostawa od 04.11.2026
109 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręcznik kąpielowy Zero Twist
Frotte, bawełniany, beżowy, 90x140 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Foutastic
Ręczniki zestaw
2 szt., frotte, bawełniane, jasnoszare, 1x średni ręcznik (50x90)/1x ręcznik kąpielowy (70x140)
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
136 zł
z kodem
170 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
2
3
4
5
6
7
Załaduj więcej