Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Czas wolny i rozrywka
Przyjęcia i prezenty
Przyjęcia i prezenty
...
Czas wolny i rozrywka
Przyjęcia i prezenty
Przyjęcia i prezenty · Oferty i zniżki
Dekoracje na przyjęcia
Girlandy
Serwetki okolicznościowe
Pakowanie prezentów
Słomki
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Okazja
Dostępność
+ Więcej (3)
Oferty i zniżki
190 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kartos
Pudełka prezentowe zestaw Lady Rose
2 szt., 12x20 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
59 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Green Gate
Serwetka Rani
Tekstylna, geometryczna/z ornamentami, 40x40 cm
(1)
W magazynie
40 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
zestaw 8 szt.
Roger la Borde
Kartki zestaw Starflower
8 szt.
(1)
W magazynie
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
7,63 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Linen Tales
Serwetki zestaw Misty Rose
2 szt., lniane, 40x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
48,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Linen Tales
Serwetki zestaw Marsala
2 szt., lniane, 40x40 cm
(1)
Dostawa od 19.11.2026
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
44 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Meri Meri
Girlanda Starburst
140 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kartos
Pudełka prezentowe zestaw Lady Rose
2 szt., 20x36 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
182 zł
z kodem
227 zł bez kodu
113,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kartos
Pudełka prezentowe zestaw Air Balloon
2 szt., 13x36 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
158 zł
z kodem
197 zł bez kodu
98,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sass & Belle
Dodatek na przyjęcie Halloween Honeycomb Spider
(1)
W magazynie
22 zł
z kodem
27 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
ONA
Słomki zestaw Cruse
4 szt., szklane
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
32,99 zł bez kodu
8,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Linen Tales
Serwetki zestaw Martini
2 szt., tekstylne, 40x40 cm
(1)
Dostawa od 19.11.2026
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
47,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
zestaw 5 szt.
Roger la Borde
Kartki zestaw Starflower
5 szt., ze świątecznym motywem
(2)
W magazynie
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
10,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Green Gate
Serwetka Saga
Tekstylna, geometryczna/z ornamentami, 40x40 cm
(2)
W magazynie
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Linen Tales
Serwetki zestaw Botany
2 szt., lniane, kwieciste, 45x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
72 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
douceur d'intérieur
Serwetki zestaw Mistral
3 szt., 40x40 cm
(1)
W magazynie
22 zł
z kodem
27 zł bez kodu
9 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Meri Meri
Dodatki na przyjęcia zestaw Happy New Year
6 szt.
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
17,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Linen Tales
Serwetki zestaw Red Gingham
2 szt., lniane, w kratkę, 40x40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
douceur d'intérieur
Serwetki zestaw Mistral
3 szt., 40x40 cm
(1)
W magazynie
22 zł
z kodem
28 zł bez kodu
9,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
Premium
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
Bloomingville
Serwetki zestaw Limone
20 szt., papierowe, w paski, 33x33 cm
W magazynie
22 zł
z kodem
27 zł bez kodu
1,35 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
douceur d'intérieur
Serwetki zestaw Charline
3 szt., tekstylne, 40x40 cm
(13)
W magazynie
28 zł
z kodem
34,99 zł bez kodu
11,66 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
zestaw 8 szt.
Meri Meri
Torebki prezentowe zestaw Rocket
8 szt., 11x6 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
10 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Linen Tales
Serwetki zestaw Botany 2
2 szt., lniane, kwieciste, 40x40 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
47 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
Bloomingville
Serwetki zestaw Maxima
20 szt., papierowe, 33x33 cm
W magazynie
24 zł
z kodem
30 zł bez kodu
1,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
Homéa
Serwetki zestaw Farm Animals
20 szt., 33x33 cm
W magazynie
16 zł
z kodem
20 zł bez kodu
1 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Roger la Borde
Torebka prezentowa Wild Winter Forest
Ze świątecznym motywem, 25x31 cm
(10)
W magazynie
22 zł
z kodem
27 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
Bloomingville
Serwetki zestaw Hanaia
20 szt., papierowe, 33x33 cm
W magazynie
24 zł
z kodem
30 zł bez kodu
1,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 8 szt.
Meri Meri
Papierowe czapeczki zestaw Shark
8 szt.
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
12 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Girlanda Tassell
300 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 8 szt.
Meri Meri
Torebki prezentowe zestaw Dinosaur Kingdom
8 szt., 13x8 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
10 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 8 szt.
Meri Meri
Papierowe czapeczki zestaw Pirate
8 szt.
W magazynie
Ostatnia sztuka
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
12 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Södahl
Serwetki zestaw Abstract leaves
4 szt., tekstylne, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
109 zł
z kodem
136 zł bez kodu
34 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Södahl
Serwetki zestaw Bistro
2 szt., tekstylne, z napisami, 40x40 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
25,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Södahl
Serwetki zestaw Bistro
2 szt., tekstylne, z napisami, 40x40 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
25,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Meri Meri
Dodatki na przyjęcia zestaw Pirate Skulls Surprise Balls
3 szt.
W magazynie
Ostatnia sztuka
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
Bloomingville
Serwetki zestaw Alvira
20 szt., papierowe, kwieciste/z ornamentami, 33x33 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
1,45 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Meri Meri
Piniata Pirates Bounty
W magazynie
Ostatnia sztuka
155 zł
z kodem
193,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Green Gate
Serwetka
Tekstylna, w paski, 40x40 cm
(52)
W magazynie
40 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
Roger la Borde
Torebka prezentowa Beneath the Tree
Ze świątecznym motywem, 31x25 cm
(13)
W magazynie
22 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
douceur d'intérieur
Serwetki zestaw Traditio
3 szt., tekstylne, w kratkę, 45x45 cm
(5)
W magazynie
24 zł
z kodem
30 zł bez kodu
10 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Linen Tales
Kieszonka na sztućce Natural
2 szt., lniana, 23x23 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
109 zł
z kodem
136 zł bez kodu
68 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
Bloomingville
Serwetki zestaw Arty
20 szt., papierowe, abstrakcyjny wzór, 33x33 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
24 zł
z kodem
30 zł bez kodu
1,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 8 szt.
Roger la Borde
Kartki zestaw Go with the Floe
8 szt., ze świątecznym motywem
W magazynie
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
5,38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Serwetki zestaw Bowie
20 szt., papierowe, 33x33 cm
W magazynie
22 zł
z kodem
27 zł bez kodu
1,35 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 8 szt.
Roger la Borde
Kartki zestaw Chouchou Chien
8 szt.
W magazynie
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
7,63 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Serwetki zestaw Peo
20 szt., papierowe, 33x33 cm
W magazynie
22 zł
z kodem
27 zł bez kodu
1,35 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 8 szt.
Meri Meri
Papierowe korony zestaw Happy Birthday
8 szt.
W magazynie
Ostatnia sztuka
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
12 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Girlanda Mimi and Milo
300 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Meri Meri
Dodatki na przyjęcia zestaw Happy Face Icons Surprise Balls
6 szt.
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
2
3
4
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Karty podarunkowe
Słomki
Pakowanie prezentów
Serwetki okolicznościowe
Słoje na lemoniadę