Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 300 zł
26 038 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Artsy Doormats
Wycieraczka William Morris
Z plastiku z recyklingu, 40x70 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 12 szt.
Wenko
Kółka do zasłony prysznicowej zestaw
12 szt., plastikowe, 6 cm
(18)
W magazynie
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
3,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Holm
Zestaw młynków do pieprzu i soli
2 szt., w naturalnym kolorze, drewniany
(2)
W magazynie
135 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Leitmotiv
Lampa stołowa Rachel
Jasnoniebieska, metalowa, LED, ze ściemniaczem, ø15,5x20,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
118 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Universal
Dywan Class
Syntetyczny, bez włosia, 80x150 cm
(2)
W magazynie
109 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Regał na kółkach San Diego
Biały, szerokość 38 cm, wysokość 68 cm, głębokość 30 cm
(136)
W magazynie
153 zł
z kodem
191 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Szafka na klucze Rin
Bez wiercenia, metalowa
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
158 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vitaus
Dywan dziecięcy Cute Teddies Pink
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, różowy/w kolorze kości słoniowej, 80x150 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Stitch
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 26,5 cm, długość 15,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
zestaw 4 szt.
Bonami Selection
Talerze zestaw Aura Rondo
4 szt., ø 22 cm, kamionkowe, zielone
(2)
W magazynie
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
39,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Koc Velveteen
Z mikropluszu, jasnobrązowy, 150x200 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
170 zł
z kodem
212 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Szczotka do czyszczenia GrillOut
W magazynie
Ostatnia sztuka
106 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Moździerz Dash
Kamienny, ø 15,5 cm
(10)
W magazynie
223 zł
z kodem
279 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Hermia
Szklanki zestaw
6 szt., 400 ml
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
15,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Brandani
Filiżanki zestaw Le Primizie
4 szt., porcelanowe, na espresso/ze spodkiem, białe, 90 ml
(13)
W magazynie
130 zł
z kodem
161,99 zł bez kodu
40,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 40 szt.
Brabantia
Worki na śmieci zestaw PerfectFit O
40 szt., z taśmą, 30 l
(3)
W magazynie
54,99 zł
1,37 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba sztuk (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Miska dla dzieci Celebrate
Kamionkowa, jasnoniebieska/kremowa, ø 13,5 cm, pojemność 500 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Adrada
Ceramiczny, biały, ø 8,5 cm, wysokość 12 cm
(49)
W magazynie
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vitaus
Chodnik Colors of Joy
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, 80x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
156 zł
z kodem
195 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
My House
Pościel Eugen
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, w paski/w kratkę/z nadrukiem, 140x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
142 zł
z kodem
178 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bitz
Kubek Gastro White/Green
300 ml, ceramiczny, biały/zielony
(62)
W magazynie
Ostatnia sztuka
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Bieżnik True Green
Lniany, 40x200 cm
(23)
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Casa Selección
Półka
Na zdjęcia, w dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: papier, w naturalnym kolorze, szerokość 100 cm, wysokość 5 cm, głębokość 9,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Orion
Naczynie do kiszenia
1,3 l, ceramiczne
(12)
W magazynie
92 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyta ochronna na ścianę przy kuchence
Ze szkła hartowanego, czarna, ze wzorem kamienia, 60x50 cm
(163)
W magazynie
143 zł
z kodem
179 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
LEIFHEIT
Miotełka do kurzu z mikowłókna Superduster
Biała/zielona
(2)
W magazynie
55,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Star Trading
Girlanda świetlna Berry
Biała, plastikowa, LED, do kontaktu, IP44, długość 735 cm
(55)
W magazynie
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC ø 8 cm
Zapasowa, silikonowa, czarna, ø 8 cm, wysokość 35 cm
(56)
W magazynie
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Tile
2 szt., ze szkła hartowanego, brązowe, patchworkowe, 30x52 cm
(250)
W magazynie
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Actona
Wieszak Aspen
Metalowy, czarny, szerokość 25 cm, głębokość 21 cm, wysokość 171 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, białe/brązowe, 60x100 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer na przyprawy Ima
Bez wiercenia, metalowy, czarny, 30x11 cm, wysokość 12 cm
(26)
W magazynie
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Tiseco Home Studio
Rękawice kuchenne zestaw Neoprene
2 szt., czarna, 14x18 cm
(27)
W magazynie
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
34 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mepal
Pojemnik Omnia
1,7 l, na żywność, plastikowy, szałwiowy
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Rękawica kuchenna Cuistot
Bawełniana, czarna, 14,5x24,5 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
(13)
W magazynie
32 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Paula
280 ml, ceramiczny, różowy
(13)
W magazynie
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Organizer na sztućce do szuflady DrawerStore Bamboo
Regulowany, bambusowy, w naturalnym kolorze, 32 x 40 cm
(4)
W magazynie
222 zł
z kodem
278 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Cooksmart ®
Zestaw ścierki i foremki do wykrawania Hen House
2 szt., bawełniany, biały, 45x65 cm
(11)
W magazynie
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Pojemniki
3 szt., 1 l/1,3 l/1,7 l, na żywność/na makaron, szklane
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
144 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Uchwyt na papier toaletowy Isera
Bez wiercenia, z mocowaniem UV-Loc, w kolorze srebra, 7,5x15,5 cm, wysokość 5 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sollux
Kinkiet Orbital
Ciemnoniebieski, z opalowego szkła, IP44, ø12x17 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
146 zł
z kodem
182 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Slate
2 szt., ze szkła hartowanego, ze wzorem kamienia, 30x52 cm
(326)
W magazynie
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Bombka Angel
Szklana, ø 6 cm
(14)
W magazynie
22 zł
z kodem
27 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Milazzo
Bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, plastikowa, szara, 10x13 cm, wysokość 34 cm
(384)
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
My House
Pościel Rachel
Jednoosobowa, 3-częściowa, zapinana na suwak, bez prasowania, z mikrosatyny, z nadrukiem/kwiecista, 140x200 cm
(4)
W magazynie
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bitz
Talerz Gastro Green/Black
Ø 27 cm, kamionkowy, zielony/czarny
(5)
W magazynie
90 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Średnica (3)
-20% z kodem
Cooksmart ®
Poduszka na krzesło Bumble Bees
Bawełniana, wiązana, z nadrukiem, 34x36 cm
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Lampa zewnętrzna Mounty
Czarna, plastikowa, LED, do kontaktu, IP44
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
233 zł
z kodem
291 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
76
77
78
...
322
Załaduj więcej