Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 300 zł
26 002 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Spirella
Zasłona prysznicowa Construct
Z nadrukiem, biała, 180x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mioli Decor
Poduszka dekoracyjna Top
Z materiału bouclé, jasnobrązowa, ø 25 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Talerz Pixie
Ø 28 cm, kamionkowy, zielony
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Travelposter
Plakat Paradise Beach
30x40 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Łyżeczki dla dzieci zestaw Lili
2 szt., plastikowe/z silikonu, różowe/turkusowe, 2x łyżka
W magazynie
Ostatnie sztuki
33 zł
z kodem
41 zł bez kodu
20,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
GTV
Żarówka
Z gwintem E27, 1800 K, 2 W, ø 12,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Everbrand Sweden
Pochłaniacz wilgoci Absodry Maxi
Biały
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
Do koszyka
Do koszyka
Green Gate
Filiżanka Maise
Porcelanowa, do latte, biała, 300 ml
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ladelle
Filiżanka Ombre
Ceramiczna, do cappuccino, biała/czarna, 300 ml
(9)
W magazynie
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Artsy Doormats
Wycieraczka No Problems
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 40x60 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
WOOOD
Plakat Female
45x65 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
149 zł
z kodem
186 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Mila Home
Poszewka na poduszkę Blue Meadow
Na zamek , kwiecista, 43x43 cm
W magazynie
38 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Koc dziecięcy Forever Together
Polarowy, z nadrukiem, różowy, 130x170 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Rękawice kuchenne zestaw Indigo
2 szt., ciemnoniebieskie, 14x18 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
153 zł bez kodu
76,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Veronika Boulová
Plakat Two Faces
29x41 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
125 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Trenton
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 30 cm, długość 30 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Pineapple Elephant
Pościel Safiya Mandala
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w mandalę, 200x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
118 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Żarówka Spiral Filament
Z gwintem E27, 2100 K, 4 W, ze ściemniaczem, ø 9,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
38 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
KIS
Separator do pojemnika K Latch Box
Plastikowy, szary, 54,5x36x8,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Poszewka na poduszkę ogrodową Nailan
Na zamek , geometryczna/w paski, 70x70 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
174 zł
z kodem
217 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sollux
Lampa wisząca Toranja
W naturalnym kolorze, ø27,5x90 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Java
Aksamitna, biała, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(2)
W magazynie
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Podwójna rękawica kuchenna Angus Highland Cow
Bawełniana, brązowa/beżowa, 18x88 cm
W magazynie
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Blomsterbergs
Forma na muffiny
36 x 25,5 cm, silikon
(1)
W magazynie
118 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Mata stołowa Evergreen Damask
Lniana, abstrakcyjny wzór, 35x45 cm
W magazynie
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Holm
Patelnia Brasserie
Z powłoką nieprzywierającą, ø 28 cm, odpowiednia na indukcję
W magazynie
Ostatnie sztuki
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Tescoma
Wazon Fancy Home
Ceramiczny, szary, 9,5x13 cm, wysokość 23 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Spinder Design
Haczyk Bug
Ścienny, plastikowy, w kolorze złota
W magazynie
Ostatnia sztuka
166 zł
z kodem
208 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Minimalist Cushion Covers
Dziecięca poszewka na poduszkę Cats
Z nadrukiem/z ornamentami, 45x45 cm
(209)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Lampa olejna
Betonowa, ø 13 cm, wysokość 16 cm
(11)
Dostawa od 21.10.2026
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home Luxury
Mata stołowa Wicker
Z juty, ø 32 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Świecznik Vela
Adwentowy, ceramiczny
(6)
W magazynie
168 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Premier Housewares
Podpórki do książek Sena
2 szt., metalowe/kamienne
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
170 zł
z kodem
212 zł bez kodu
106 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Brandani
Kubek Lo schiaccianoci
400 ml, porcelanowy, biały
(9)
W magazynie
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę Ruffled
Bawełniana, na zamek , w kratkę, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
87,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
JUNA
Fartuch Christmas Fable
Ze świątecznym motywem, ciemnozielony
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Zestaw do mycia naczyń Easy Squeez-e
Silikonowy, szary
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Lékué
Pojemniki do przygotowywania popcornu w mikrofalówce zestaw
2 szt., ø 13 cm, silikonowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Frozen "Sister Purple"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Osłonka na doniczkę Podium
2 szt., bez otworu drenażowego, ø 17 cm, wysokość 19 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
196 zł
z kodem
245 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Kähler Design
Świecznik Hammershøi Christmas
Adwentowy, porcelanowy, ze świątecznym motywem
Dostawa od 19.10.2026
220 zł
z kodem
275 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
PT LIVING
Świecznik Dazzle
Metalowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Trio
Lampa punktowa Angelo
W kolorze matowej czerni, metalowa, IP44, ø9x15 cm
(1)
W magazynie
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba źródeł światła (2)
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Medvídek "Cute"
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na suwak, biała, bawełniana, 100x135 cm
(15)
W magazynie
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Zegar DIY Butterfly
Ścienny, ø 35 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , kwiecista/strukturalna, 43x43 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Talerz Amare
Ø 28 cm, kamionkowy, kremowy
(1)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Wazon Frosted
Ręcznie wykonany, szklany, brązowy, ø 14 cm, wysokość 30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
175 zł
z kodem
219 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
241
242
243
...
321
Załaduj więcej