Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 300 zł
26 073 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Dres
Terakotowa, bez otworu drenażowego, ø 16 cm, wysokość 16 cm
(11)
W magazynie
130 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Keter
Krzesło ogrodowe Aruba
Plastikowe, ciemnoszare, nośność 110 kg, szerokość 72 cm, wysokość 110 cm, głębokość 61 cm
(28)
W magazynie
Ostatnie sztuki
243 zł
z kodem
286 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Design Letters
Wazon Favourite
Porcelanowy, ciemnozielony, ø 5,5 cm, wysokość 11 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Świecznik Elef
Kamionkowy
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
z kodem
109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Hermia
Szklanki zestaw
6 szt., 300 ml, do whiskey
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
73 zł
z kodem
86 zł bez kodu
14,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Tefal
Patelnia Natural Force G2660472
Z powłoką nieprzywierającą, ø 24 cm, odpowiednia na indukcję
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
150,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Esschert Design
Irygator do podlewania kwiatów
Plastikowy, 500 ml
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
40 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Costa Nova
Taca Vila
22x32 cm, kamionkowa
W magazynie
142 zł
z kodem
167,27 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Dakls
Maty stołowe zestaw Levander
2 szt., tekstylne, wodoodporne/zmywalne, kwieciste, 30x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
14,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Sass & Belle
Ozdoba świąteczna Mirror Ball
Plastikowa, 8 cm
W magazynie
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Love Story
Worki na psie odchody Lemon
Niebieskie
W magazynie
21 zł
z kodem
25 zł bez kodu
6,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Lyngby Glas
Szklanki zestaw Juvel
6 szt., 290 ml, do whiskey
(16)
W magazynie
118 zł
z kodem
139 zł bez kodu
23,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Flair Rugs
Chodnik Briony Traditional
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, różowy, 60x230 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
216 zł
z kodem
254 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
JAHU collections
Dywanik łazienkowy Uni
Niebieski, 50x80 cm
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Tunel Game
Tekstylny, czarny
(8)
W magazynie
43 zł
z kodem
50,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Osłonka na doniczkę Jada
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 19 cm, wysokość 16 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Linen Tales
Serwetki zestaw Red Gingham
2 szt., lniane, w kratkę, 40x40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Orion
Patelnia Litina
Wok, żeliwna, ø 30 cm
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Salt&Pepper
Spodek Meridian
W kolorze kości słoniowej, ø 15 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Curver
Koszyk Jute
Do przechowywania, plastikowy, szarobrązowy, wysokość 27 cm
(13)
W magazynie
52 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Drążek na zasłonę prysznicową
Teleskopowy, metalowy, biały, 110 - 185 cm
(27)
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
z kodem
112 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Maksymalna długość (2)
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Thin Black Stripes
Lniana, w paski, kopertowa, 50x60 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Frozen
Z mikrowłókna, 70x140 cm
(2)
W magazynie
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
OYOY Living Design
Ociekacz
Metalowy, w kolorze srebra, 31x15,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
143 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Brandani
Filiżanki zestaw Le Primizie
4 szt., new bone china, ze spodkiem, białe, 90 ml
W magazynie
Ostatnia sztuka
145 zł
z kodem
170 zł bez kodu
42,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bredemeijer
Podgrzewacz do dzbanka do herbaty Skagen
Szary, porcelanowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
73 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Półka Ovada
Wielopoziomowa, z litego drewna sosnowego, w naturalnym kolorze, szerokość 60 cm, wysokość 44 cm, głębokość 15 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
132 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Stojak na przybory kuchenne Duo
Szary, 16,5x23 cm, wysokość 16 cm
(4)
W magazynie
64 zł
z kodem
74,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hendi
Prasa do hamburgerów
(12)
W magazynie
51 zł
z kodem
59,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 5 szt.
Rex London
Papiery do pakowania prezentów zestaw Wild Flowers
5 szt., 49x69 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
8,40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Dywan Botanical
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, ø 120 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
238 zł
z kodem
280 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Półka Ember
Wielopoziomowa, bambusowa, powłoka: olejowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 70 cm, wysokość 35,5 cm, głębokość 15 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
145 zł
z kodem
170 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
BonBistro
Talerz Basic White
Ø 27 cm, porcelanowy, biały
(1)
W magazynie
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Szkatułka na biżuterię Tower
Plastikowa, 9x9 cm, wysokość 10 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, różowe, 60x100 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Magnetyczna mydelniczka Film Hook
Bez wiercenia, plastikowa, biała, 5,5x7 cm, wysokość 7 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
52 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Artsy Doormats
Wycieraczka Watercolour Leaves
Z włókna kokosowego, zielona/w naturalnym kolorze, 40x60 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Obrus Home Sweet Home
Z napisami, biały, ø 140 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
132 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
ONA
Filiżanka Duna
Kamionkowa, bordowa, 220 ml
W magazynie
28 zł
z kodem
32,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Good Morning
Ręcznik plażowy Free
Dla dzieci, aksamitny, z nadrukiem, niebieski/brązowy, 75x150 cm
(4)
W magazynie
65 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Poduszka dziecięca Minecraft Survival Mode
40x40 cm
(3)
W magazynie
36 zł
z kodem
41,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Sztuczna roślina Pearl
Ø 5 cm, wysokość 71 cm
(9)
W magazynie
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Allstar
Uchwyt na papier toaletowy Parma
Bez wiercenia, plastikowy, w kolorze matowej czerni, 7x16 cm, wysokość 6,5 cm
(9)
W magazynie
22 zł
z kodem
26 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Orion
Nóż Silverline
Typu tasak, ze stali nierdzewnej, długość klingi 18 cm, rękojeść: stal nierdzewna
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na kubki
Wiszący, metalowy, w kolorze srebra, 22x28 cm, wysokość 5 cm
(2320)
W magazynie
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sass & Belle
Kubek Mojave
360 ml, ceramiczny, do latte, szary
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Oyo Concept
Dywan Meadow flowers
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, żółty, 100x140 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
192 zł
z kodem
225,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Holm
Zestaw rondli z odpinaną rączką
2 szt., z pokrywką/z odpinaną rączką/z powłoką ceramiczną, 2,4 l, ø 20 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
190 zł
z kodem
224 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
163
164
165
...
326
Załaduj więcej