Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 300 zł
26 092 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Ulubione
Orion
Organizer na sztućce do szuflady
Bambusowy, w naturalnym kolorze
(52)
W magazynie
54 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Dywanik łazienkowy Crilda
Odpowiedni do prania/tkany ręcznie, beżowy, 50x70 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
85,19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Bieżnik Yellow Bird
Z motywem zwierzęcym, 40x130 cm
(23)
W magazynie
51 zł
z kodem
59,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Addis
Organizer łazienkowy
Na kosmetyki, plastikowy, 25x25 cm, wysokość 12 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Prześcieradło Oscar
Z gumką, jednoosobowe, z mikrowłókna, beżowe, 90x190 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Ulubione
LEGO®
Długopisy żelowe zestaw
3 szt.
(163)
W magazynie
41 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Świecznik elektryczny Svaneholm
W naturalnym kolorze, z litego drewna, do kontaktu, 35x7,5x53 cm
(2)
W magazynie
222 zł
z kodem
261 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Spirella
Kosz na śmieci Adelar
Z pedałem, stalowy, jasnoniebieski, 3 l
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Blomus
Ozdoby świąteczne zestaw Kazary
4 szt., papierowe, 6,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
108 zł
27 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (4)
-15% z kodem
Artsy Doormats
Wycieraczka Pink & Green Half Stripes
Z włókna kokosowego, zielona/różowa, 40x60 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
89 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Esschert Design
Stoper do drzwi
Betonowy, czarny, 7x7 cm, wysokość 13 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
66,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mauro Ferretti
Kwietniki Nat
2 szt., metalowe, ø 17 cm, wysokość 46 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
139 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Szkatułka na biżuterię
Z lustrem, 14x15 cm, wysokość 11 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Ręcznik Light Grey
Waflowy, z mieszanki lnu, jasnoszary, 50x70 cm
(13)
W magazynie
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Dakls
Filiżanki zestaw Tone
4 szt., ceramiczne, na espresso, beżowe, 100 ml
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
13 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Foutastic
Szlafrok Mia Waffle
W rozmiarze L, bawełniany, szary
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
254 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (2)
-15% z kodem
JAHU collections
Poduszka dekoracyjna Knit
Bawełniana, biała, ze zdejmowaną poszewką, 40x40 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Vitaus
Dywan Ocean Drive
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, niebieski/w kolorze złota, 60x100 cm
(7)
W magazynie
76 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Foutastic
Dywanik łazienkowy Royal
Odpowiedni do prania, 40x60 cm
(46)
W magazynie
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Fuzz-A-Mallows Grinch
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
(3)
W magazynie
70 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Gingko
Głośnik Tumbler
Bluetooth, bezprzewodowy
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Kulig
Sztućce Luce
Dla 4 osób, 24 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
134 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 6 szt.
MSV
Lustra
6 szt., ścienne, 10x10 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38,99 zł
6,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Curver
Pojemnik na karmę
W kolorze srebra, 28x49 cm, wysokość 60,5 cm, 54 l
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
283,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Misa Classic
Do ubijania, plastikowa, biała, ø 11 cm, pojemność 1,25 l
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Star Trading
Oświetlenie nocne
Białe, plastikowe, LED, 6x5,5x6 cm
(7)
W magazynie
39 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Curver
Pojemnik na karmę
Biały, 20x26 cm, wysokość 24 cm, 6 l
(38)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 12 szt.
Hendi
Widelczyki deserowe zestaw Profi Line
12 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
56 zł bez kodu
4,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Tradition
Plastikowa, ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 28,5x44 cm
W magazynie
15 zł
z kodem
18 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Reality
Lampa stojąca Specter
Czarna, metalowa, LED, z elastyczną konstrukcją, ø25x178 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
224 zł
z kodem
264 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Sahara
Syntetyczny, z średnim włosiem, kremowy, 80x150 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
149 zł
z kodem
175 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Pojemnik Madge
1,3 l, na ciastka, ceramiczny, biały
(4)
W magazynie
164 zł
z kodem
193 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Bieżnik Optic
Geometryczny, 45x140 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Metaltex
Regał na kółkach Lava
Stalowy, w kolorze matowej czerni, szerokość 38 cm, wysokość 62 cm, głębokość 16 cm
(4)
W magazynie
129 zł
z kodem
151,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Unipar
Świece zestaw Star
4 szt., ze świątecznym motywem, czas palenia 4 h, ø 6 cm, wysokość 3 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
13,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Andrea Simone
Poduszka Sensazione
Do spania, 90x70 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
183 zł
z kodem
215 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Esschert Design
Siatka do zbierania muszli
(4)
W magazynie
31 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Keter
Skrzynia ogrodowa Emily
Plastikowa, pojemność 270 l, szerokość 118 cm, wysokość 58 cm, głębokość 45 cm
(45)
W magazynie
231 zł
z kodem
272 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hanse Home
Chodnik Terrain
Syntetyczny, z krótkim włosiem, brązowy/beżowy, 80x200 cm
(18)
W magazynie
139 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Nowość
Ego Dekor
Zestaw akcesoriów łazienkowych Bubbles
Szklany
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
120 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Świecznik elektryczny Atle
Biały, z litego drewna sosnowego, do kontaktu, 55,5x4,5x27 cm
(14)
W magazynie
204 zł
z kodem
240 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba źródeł światła (2)
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Florist
2 szt., na dip, kamionkowe, czerwone, 95 ml, ø 9 cm
(1)
W magazynie
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
46,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Metaltex
Podkładka do naczyń
Plastikowa, szara, 45x40 cm
(177)
W magazynie
29 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Forma do kołaczy węgierskich Delícia
2 szt., 23 x 20 cm, stal nierdzewna
(16)
W magazynie
113 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 20 szt.
Joseph Joseph
Worki na śmieci zestaw IW8
20 szt., z taśmą, 5 l
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
2,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Mata do lizania Anti Slip
Silikonowa, ciemnoszara, 20x20 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
28 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Universal
Dywan Abstracta
Syntetyczny, z krótkim włosiem, beżowy, 80x150 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
192 zł
z kodem
240 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
Hilight
Świeczki LED zestaw
4 szt., na baterie, w kolorze złota, ø 5 cm
(6)
W magazynie
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
157
158
159
...
325
Załaduj więcej