Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 300 zł
26 091 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Carla
Biała, z wosku, LED, na baterie, ø11x19 cm
(4)
W magazynie
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Linen Tales
Ścierka Botany
Lniana, 45x65 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Poszewka na poduszkę Easter
Na zamek , z wielkanocnym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
Do koszyka
Do koszyka
Umbra
Karnisz Cappa
Regulowany, stalowy, w kolorze matowej czerni, 168 - 305 cm
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
247 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Maksymalna długość (2)
LEIFHEIT
Pokrowiec na deskę do prasowania Cotton Comfort L/Universal
Polarowy, biały/różowy, kwiecisty, 140x45 cm
(16)
W magazynie
75,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Karlsson
Budzik Belle Numbers
Ø 11 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
121 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Wenko
Stojak na ręczniki Macao
Stalowy, biały/w naturalnym kolorze, 43x24 cm, wysokość 79 cm
(49)
W magazynie
Ostatnie sztuki
198 zł
Do koszyka
Do koszyka
Holm
Rondel
Ze stali nierdzewnej, 450 ml, ø 10 cm, odpowiedni na indukcję
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Dakls
Wieniec
Ø 38 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Poduszka na krzesło Estela
Aksamitna, wiązana, 40x40 cm
(7)
W magazynie
68,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Nowość
Dakls
Zegar
Ścienny, ø 30,5 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
Maximex
Płyta ochronna na ścianę przy kuchence
Ze szkła hartowanego, z nadrukiem, 50x56 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
132 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Metaltex
Stojak na pokrywki Mango
Wiszący, stalowy, w kolorze srebra, 23x7 cm, wysokość 42 cm
(814)
W magazynie
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Naczynie do kiszenia Della Casa
Szklane
(16)
W magazynie
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Talerz Jolly
Deserowy, ø 16 cm, kamionkowy, kremowy
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Wenko
Zestaw do czyszczenia żelazka
2 szt., niebieski, 3x3 cm, wysokość 9 cm
(17)
W magazynie
35 zł
17,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Gingko
Dekoracja świetlna AstraGlass Stellar Ocean
W ciemnym naturalnym kolorze, z litego drewna orzechowego, LED, przenośna, na USB, z wyborem koloru, ø8x9 cm
(1)
W magazynie
176 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Średnica (2)
Love Story
Zabawka dla psa Elephant
Tekstylna, szara
W magazynie
52 zł
Do koszyka
Do koszyka
Cooksmart ®
Fartuch Curious Cats
Niebieski
(16)
W magazynie
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Gladis
Odpowiedni do prania, biały, 50x80 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
59,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Plaček Pet Products
Drapak dla kota Epic Pet
W naturalnym kolorze, 30x30 cm, wysokość 60 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Hård
Biała, papierowa, do kontaktu, 35x10x58 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
156 zł
Do koszyka
Do koszyka
Balvi
Stojak na telefon komórkowy Feline
Plastikowy, 10x4 cm, wysokość 9 cm
(8)
W magazynie
49 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sass & Belle
Osłonka na doniczkę Mojave
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 7,5 cm, wysokość 8 cm
(11)
W magazynie
48 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Breloczek Harry Potter Ravenclaw
Tekstylny
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Yule
2 szt., 380 ml, kamionkowe
W magazynie
140 zł
70 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Sass & Belle
Naczynia do kuchni dziecięcej Endangered Animals
Rekomendowany wiek 3+ lat
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
Do koszyka
Do koszyka
Love Story
Podkładka pod miskę Embossed Paw
Tekstylna, szara, 30x40 cm
(5)
W magazynie
29 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Wycieraczka Feuilles
Czarna, 45x75 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Kilim dziecięcy Milu
Wysokość 40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138,43 zł
Do koszyka
Do koszyka
Villa Altachiara
Miski zestaw Yin&Yang
4 szt., do serwowania, bambusowe/kamionkowe, białe/szare, ø 10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
196,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Vitaus
Dywan Mountain
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, niebieski/szary, 80x150 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
137,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Dakls
Pojemnik
1,2 l, na żywność, metalowy, biały
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Abas
Terakotowa, bez otworu drenażowego, ø 12 cm, wysokość 12 cm
(14)
W magazynie
Ostatnia sztuka
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
UMAGE
Kabel do lamp wiszących Rosette
210 cm, z gwintem E27
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Mydelniczka Smart
Plastikowa, biała, 9x12 cm, wysokość 2,5 cm
(14)
W magazynie
21 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Cooksmart ®
Podkładki zestaw English Meadow
4 szt., korkowe, jasnoniebieskie/jasnoszare, 10x10 cm
(15)
W magazynie
37 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Premier Housewares
Rękawica kuchenna Black Cat
Bawełniana, czarno-biała, 19x29 cm
(20)
W magazynie
36 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tefal
Patelnia Ingenio Unlimited L7637732
Wok, z powłoką nieprzywierającą, ø 26 cm, odpowiednia na indukcję
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
176,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Artsy Doormats
Wycieraczka Watercolour Leaves
Z włókna kokosowego, zielona/w naturalnym kolorze, 40x60 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Mata stołowa Oursons
Plastikowa, ze świątecznym motywem, 28,5x44 cm
(7)
W magazynie
21 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Mydelniczka Filaire Aluminium
Bez wiercenia, metalowa, w kolorze srebra z połyskiem, 10x14 cm, wysokość 5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
LEIFHEIT
Uchwyt na ręczniki papierowe i folię Parat
Ścienny, plastikowy, biały, 9,5x39 cm, wysokość 32 cm
(5)
W magazynie
137 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Solniczka i pieprzniczka Granny
Kamionkowa
W magazynie
97 zł
48,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Tylko na Bonami
Mila Home
Dywan Red Meadow
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, czerwony, 60x100 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Orion
Organizer na sztućce do szuflady
Bambusowy, w naturalnym kolorze
(52)
W magazynie
63 zł
Do koszyka
Do koszyka
PT LIVING
Koszyk na owoce Open Grid
Ø 28 cm, metalowy, żółty
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
139,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Metaltex
Młynek do soli i pieprzu
W naturalnym kolorze, drewniany
(28)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
1
...
136
137
138
...
326
Załaduj więcej