Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 525 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
House Nordic
Wazon
Ręcznie wykonany, szklany, czerwony, ø 17 cm, wysokość 21 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sollux
Lampa sufitowa Orbital
Kremowa, z opalowego szkła, IP44, ø12x21 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Holm
Deski zestaw
2 szt., plastikowe, 37 x 25 cm
(2)
W magazynie
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home Luxury
Pościel Checkered
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z bawełny renforcé, w kratkę, szara, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
147 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bonami Essentials
Regał łazienkowy Skaren
Bambusowy, w naturalnym kolorze, szerokość 69 cm, wysokość 60 cm, głębokość 25 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Zestaw poszewek na poduszki i bieżnika Reindeer Tartan
5 szt., czarny
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
196 zł
z kodem
245 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Zegar Shiny Dots
Ścienny, ø 35,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
195 zł
z kodem
244 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Umbra
Szczotka do WC Touch
Plastikowa, niebieska, ø 9 cm, wysokość 44 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Kieliszek Sileia
250 ml, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42,63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Brandani
Świeca
Zapachowa, sojowa, o zapachu róży, czas palenia 35 h, liczba knotów 1 szt., ø 8 cm, wysokość 9 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Ulubione
Orion
Ociekacz Radka
Metalowy, czarny, 36x30,5 cm
(22)
W magazynie
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Deana
4 szt., 380 ml, ceramiczne, niebieskie
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
230 zł
z kodem
288 zł bez kodu
72 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Koszyk na owoce Tower
Ø 25 cm, czarny
(23)
W magazynie
Ostatnia sztuka
128 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Ulubione
Bonami Selection
Młynek do soli i pieprzu Rustic
Brązowy, drewniany
(30)
W magazynie
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zestaw (2)
-20% z kodem
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań Oxford
Próżniowy/usztywniany, tekstylny, szary, 56x42x33 cm
(6)
W magazynie
142 zł
z kodem
176,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Esschert Design
Obciążniki do obrusów zestaw
4 szt., ceramiczne, ø 3 cm
(66)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
14,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Brandani
Butelka na olej Maiolica
Pojemność 500 ml, ceramiczna, niebieska
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Wazon Signature
Ręcznie malowany, ceramiczny, biały/niebieski, ø 16,5 cm, wysokość 20 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
270 zł
z kodem
337 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Zestaw naczyń dla dzieci Lili
2 szt., silikonowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Markslöjd
Lampa stołowa Birillo
Kremowa, ceramiczna, ø15,5x42 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 10 szt.
Ulubione
Foutastic
Ręczniki zestaw Rainbow
10 szt., frotte, bawełniane, 30x50 cm
(64)
W magazynie
Ostatnia sztuka
106 zł
z kodem
132 zł bez kodu
13,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Maximex
Koszyk
Stalowy, w kolorze srebra, 40x51 cm, wysokość 18,5 cm
(26)
W magazynie
172 zł
z kodem
215 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Wycieraczka Trazos
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 25x75 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Kabel do lamp wiszących Ute
500 cm, z gwintem E27
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
z kodem
111,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
House Nordic
Wazon
Ręcznie wykonany, szklany, ciemnozielony, ø 19 cm, wysokość 23 cm
(2)
W magazynie
108 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Catkins
70x100 cm, drukowany, na płótnie
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
319 zł
z kodem
399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Otwieracz Ilo
Ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Good Morning
Pościel dziecięca Hugs
Do łóżeczka, dwustronna, otwarta, brązowa/beżowa, bawełniana, 100x135 cm
(4)
W magazynie
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Restilo
Narzuta Alhambra
Pikowana, z mikrowłókna, beżowa, 220x240 cm
(133)
W magazynie
142 zł
z kodem
177 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Light & Living
Stolik Babina
Metalowy, w kolorze brązu, ø 36 cm, wysokość 47 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
423 zł
z kodem
529 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Sass & Belle
Osłonka na doniczkę Sausage Dog
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, wysokość 10,5 cm
W magazynie
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nattiot
Dywan dziecięcy Sensaku
Syntetyczny, z średnim włosiem, beżowy, 120x170 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
635 zł
z kodem
794 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Ozdoba świąteczna Hammershøi Snowman
Porcelanowa, ręcznie malowana, ø 4 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Zone
Haczyk A-Hook
Ścienny, stalowy, czarny
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Szafka na buty
Teleskopowa, metalowa, powłoka: lakierowanie, czarna/w naturalnym kolorze, liczba par butów 16 , szerokość 70 cm, wysokość 45,5 cm, głębokość 25 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
443 zł
z kodem
554 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Maximex
Legowisko
Dla psów, bawełniane, z nadrukiem/z motywem zwierzęcym, jasnobrązowe, 120x75 cm
(13)
W magazynie
Ostatnia sztuka
110 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Hanse Home
Wycieraczka Hello cat
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 45x70 cm
(40)
W magazynie
87 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Zilverstad
Ramka Family Tree
27x18 cm, stojąca, metalowa, w kolorze srebra
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
234 zł
z kodem
293 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Plaček Pet Products
Legowisko dla kota Magic Cat Emma
Beżowe, 36x36 cm, wysokość 60 cm
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
336,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan dziecięcy Kids
Syntetyczny, z średnim włosiem, różowy/szary, 160x230 cm
(1)
W magazynie
411 zł
z kodem
514 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Ulubione
Artsy Doormats
Wycieraczka Dachshund
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 40x60 cm
(26)
W magazynie
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Szkatułka na biżuterię Tower
Drewniana/plastikowa, ø 10 cm, wysokość 12,5 cm
(21)
W magazynie
119 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Dodatkowa półka Tower
Stalowa, czarna, 47,5x35 cm, wysokość 50 cm
(12)
W magazynie
Ostatnia sztuka
427 zł
z kodem
534 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Haden
Czajnik elektryczny Dorchester
Biały, ze stali nierdzewnej, pojemność 1,7 l, moc 3000 W
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
395 zł
z kodem
494 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Drabinka na ręczniki Viva
Stalowa, biała, długość 43 cm, wysokość 156,5 cm
(81)
W magazynie
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Artsy Doormats
Wycieraczka Hello, Bye
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 40x60 cm
(45)
W magazynie
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Wieszak na ręczniki Quadro
Bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, plastikowy, w kolorze srebra z połyskiem, 18,5x3,5 cm, wysokość 14 cm
(178)
W magazynie
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Umbra
Ramka Prisma
25x30 cm, stojąca/ścienna, metalowa, w kolorze złota, rozmiar zdjęcia: 20x25
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
1
...
88
89
90
...
425
Załaduj więcej