Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 449 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Orion
Patelnia Cookcell
Z powłoką nieprzywierającą, ze stali nierdzewnej, ø 28 cm, odpowiednia na indukcję
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
185 zł
z kodem
231 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Karlsson
Zegar No Case
Cyfrowy/ścienny, 9x36 cm, wysokość 14 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
579 zł
z kodem
724 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Star Trading
Girlanda świetlna Glow
Biała, plastikowa, LED, solarna, IP44, długość 190 cm
(84)
W magazynie
98 zł
z kodem
121,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Markslöjd
Lampa stojąca Imperia
W kolorze złota, tekstylna, 30x30x149 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
735 zł
z kodem
919 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Chodnik Simeo
Ciemnoszary, 45x120 cm
(6)
W magazynie
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Joon
Rekomendowany wiek 3+ lat, wysokość 13 cm, długość 13 cm
W magazynie
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Printworks
Gra karciana Classic Poker Set
Rekomendowany wiek 5+ lat
W magazynie
Ostatnie sztuki
289 zł
z kodem
361 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Suszarka na pranie Jumbo
Ścienna, szara, plastikowa, długość powierzchni suszenia 15 m
(49)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Universal
2 szt., ze szkła hartowanego, szare, z nadrukiem, 30x52 cm
(58)
W magazynie
120 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Universal
Dywan Agata
Syntetyczny, z krótkim włosiem, szary, 140x200 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
316 zł
z kodem
395 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Foutastic
Dywanik łazienkowy Cattest
Czarny, 80x140 cm
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Umywalka Sunday
Czarna, szerokość 40 cm, głębokość 45 cm, wysokość 12 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
716 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Gabby's Dollhouse "Rainbow"
Jednoosobowa, zapinana na suwak, różowa, bawełniana, 140x200 cm
(1)
W magazynie
108 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Descanso
Pościel Fiori
Jednoosobowa, otwarta, luksusowa, z satyny bawełnianej, kwiecista, ciemnoniebieska, 140x220 cm
W magazynie
234 zł
z kodem
293 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Esschert Design
Zawiasy do drzwi Dog
4 szt., metalowe, wysokość 7 cm
(3)
W magazynie
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
23 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Velvet
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, bordowa, 140x245 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Styler
Obraz Paris
113x85 cm, drukowany, na płótnie
(29)
W magazynie
Ostatnie sztuki
218 zł
z kodem
271,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Addis
Chlebak
Ze stali nierdzewnej, czarny/szary, 28x44 cm
(60)
W magazynie
168 zł
z kodem
209,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Sirius
Świeczki LED zestaw Sille Exclusive Mini
2 szt., na baterie, białe, ø 5 cm, wysokość 6,5 cm
(2)
W magazynie
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
40,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Miska Alenia
Na zupę, ceramiczna, szara, ø 19 cm
(2)
W magazynie
55 zł
z kodem
68,66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kähler Design
Kieliszki na jajka zestaw Hammershøi Poppy
2 szt., porcelanowe, białe
W magazynie
Ostatnie sztuki
109 zł
z kodem
136 zł bez kodu
68 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Casa De Engel
Organizer na przyprawy
Plastikowy, 25,5x24,5 cm, wysokość 10 cm
(2)
W magazynie
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Les Deglingos
Zabawki pluszowe zestaw Ptipotos Frimou
2 szt., rekomendowany wiek 0+ lat, prać w temp. 30°c, wysokość 37 cm, długość 27 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Actona
Fotel jadalniany Bonita
Tapicerowany, z szenilu, kremowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
479 zł
z kodem
599 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Drążek do zdejmowania ubrań Herkules
Metalowy/plastikowy, biały, 3x1 cm, wysokość 76 cm
(172)
W magazynie
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Wieszak na ręczniki papierowe Tower
Wiszący, metalowy, czarny, 26x1,5 cm, wysokość 5,5 cm
(68)
W magazynie
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
House Nordic
Szafka na buty Padova
Z siedziskiem, szara, szerokość 100 cm, wysokość 50 cm, głębokość 34 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
347 zł
z kodem
434 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Deska Obar
Do serwowania, marmurowa, 20 x 3 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
159,87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Figurka Vinini
Kamionkowa, 13x18 cm, wysokość 27 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
214 zł
z kodem
268 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Zapasowy wkład do pochłaniacza wilgoci Drop 1000 g
Biały
(55)
W magazynie
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Color II
60x80 cm, drukowany, na płótnie
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
146 zł
z kodem
182 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Stojak na papier toaletowy Origin
Czarny, ø 15 cm, wysokość 58 cm
(88)
W magazynie
54 zł
z kodem
67,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Belle & Boo
Pościel dziecięca Meadow Bunnies
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, bawełniana, 135x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Meteor
3 szt., do kontaktu, wisząca, metalowa, czarna, ø 25 cm, wysokość 200 cm
(7)
W magazynie
171 zł
z kodem
214 zł bez kodu
71,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Mila Home
Dywan Komodo Beach
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, kremowy, 120x180 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
266 zł
z kodem
333 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
-20% z kodem
BonBistro
Taca Serve
18,5x30 cm, ze stali nierdzewnej
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Koc Arni
Z bawełny z recyklingu, brązowy, 130x160 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
106 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Opviq lights
Kinkiet Kirpi
W kolorze złota, metalowy, 23x33x16 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
152,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Vagabonde
Odpowiedni do prania, do WC, tekstylny, zielony, 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
z kodem
43,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Melisandre
Biały/zielony, ø 180 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
Premium
-20% z kodem
Gingko
Dekoracja świetlna AstraGlass Polar Cloud
Na USB, stołowa/przenośna, drewniana/szklana, brązowa/w ciemnym naturalnym kolorze, ø 12 cm, wysokość 13 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
278 zł
z kodem
347 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Średnica (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Wycieraczka Emilio
Czarna, 45x75 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
PT LIVING
Taca dekoracyjna Pure
Metalowa, ø 39,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Rex London
Termofor Wild Flowers
Bawełniany, 1,2 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Mono Panel
Dwuosobowa, zapinana na guziki, geometryczna, czarno-biała, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Mahalo
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Casa De Engel
Organizer do szuflady
Plastikowy, 30x20 cm, wysokość 6 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Hanse Home
Dywan dziecięcy Crown
Syntetyczny, z krótkim włosiem, okrągły, szary, ø 140 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
145 zł
z kodem
181 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
83
84
85
...
424
Załaduj więcej