Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 449 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Fischer & Honsel
Lampa zewnętrzna Viletto
Czarna, metalowa, LED, przenośna, na USB, ze ściemniaczem, IP54, ø11x36,5 cm
(5)
Dostawa od 23.10.2026
234 zł
z kodem
293 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Poszewki na poduszki zestaw Nordic
4 szt., na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 55x55 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
185 zł
z kodem
231 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Szczotka do WC Goa
Z żywicy polimerowej, beżowa, wysokość 38,5 cm
(14)
Dostawa od 19.10.2026
90 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Hübsch
Lampa stołowa Sen
Czarna, metalowa, ø24x32 cm
Dostawa od 02.11.2026
515 zł
z kodem
644 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Krzesło ogrodowe Sadirar
Drewniane, w naturalnym kolorze, szerokość 44 cm, wysokość 78 cm, głębokość 49 cm
Dostawa od 07.12.2026
213 zł
z kodem
266,45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Bizzotto
Lustro Hakima
Ścienne, z rattanową ramą, 50x70 cm
Dostawa od 22.10.2026
257 zł
z kodem
321 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Bieżnik Amber Bronze Stripes
Lniany, w paski, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
135 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tvilum
Szafka nocna Ry
W dekorze dębu, w naturalnym kolorze, 43x40 cm, wysokość 60 cm
(5)
Dostawa od 15.10.2026
691 zł
z kodem
864 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Remember
Rękawice kuchenne zestaw Lemon
2 szt., zielone/miętowe, 18,5x18,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
42 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Koszyk na pieczywo Delara
Szary, tekstylny/ze stali, 26x26 cm
Dostawa od 20.10.2026
194 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Woodland Stag
Dwuosobowa, zapinana na guziki, kremowa, 200x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
113 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Richmond
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, ciemnofioletowa, 200x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Roba
Pościel dziecięca Woodland Buddies
Do łóżeczka, jasnozielona, bawełniana, 100x135 cm
(1)
Dostawa od 20.10.2026
167 zł
z kodem
209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Cotton House
Pościel Agatha
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bawełniana, kwiecista, beżowa, 140x200 cm
Dostawa od 16.10.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Cotton House
Pościel Lorenzo
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bawełniana, jasnoniebieska/szara, 140x200 cm
Dostawa od 16.10.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ambiance
Naklejka dziecięca Scandinavian Mountains
Na ścianę, 95x55 cm
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sirius
Lampa zewnętrzna Sam
Biała, plastikowa, LED, przenośna, na USB, IP54, ø16x28 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
252 zł
z kodem
315 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Girlanda świetlna Fiesta
Czarna, plastikowa, LED, na baterie, z timerem, IP44, długość 360 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Foutastic
Dywanik łazienkowy Fish
Odpowiedni do prania, 40x60 cm
(30)
Dostawa od 04.11.2026
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kindsgut
Koc dziecięcy
Bawełniany, geometryczny, szary, 100x80 cm
(15)
W magazynie
Ostatnia sztuka
106 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona prysznicowa Amber
Z nadrukiem, jasnoszara, 180x200 cm
(3)
Dostawa od 22.10.2026
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Wieszak na ręczniki Irpinia
Wiszący, stalowy, czarny, 54,5x21,5 cm, wysokość 77,5 cm
(61)
Dostawa od 19.10.2026
153 zł
z kodem
191 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Keter
Szafa na narzędzia Split
Plastikowa, 39x68 cm, wysokość 85 cm
(10)
W magazynie
329,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
JAHU collections
Maty stołowe zestaw Stripe
2 szt., plastikowe, w paski, 30x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
33 zł bez kodu
16,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Hübsch
Witryna Poetic
Wisząca, w dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir, w naturalnym kolorze, szerokość 40 cm, wysokość 40 cm, głębokość 27 cm
Dostawa od 02.11.2026
779 zł
z kodem
974 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ego Dekor
Osłonki na doniczki zestaw
3 szt., słomiane, bez otworu drenażowego, wysokość 16 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
142 zł
z kodem
178 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kate Louise
Poduszka dekoracyjna Neo Palm
Ze zdejmowaną poszewką, 43x43 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Melusine
Z woalu, w kropki/strukturalna, antracytowa, 140x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Forest Friends
Na baterie, stołowa, drewniana, szerokość 5 cm, długość 45 cm, wysokość 27 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Universal
Dywan dziecięcy Beats
Syntetyczny, z krótkim włosiem, kremowy, 120x170 cm
Dostawa od 30.10.2026
270 zł
z kodem
337 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Rotho
Kuweta dla kota Eco Bailey
Z plastiku z recyklingu, beżowa, 40x56 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
120,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Lékué
Cukierniczy zestaw do zdobienia Decomax
Liczba końcówek 6 szt.
(47)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Love Story
Torba transportowa Capsule
Dla czworonoga, tekstylna, szara, 28x33 cm
(1)
W magazynie
116 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Pojemniki zestaw
2 szt., z pokrywką/dekoracyjne, ø 17x6,5 cm
Dostawa od 20.10.2026
110 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Pappelina
Dywan odpowiedni na zewnątrz Peg Linen Vanilla
Dwustronny/odpowiedni do prania, syntetyczny, bouclé, bez włosia, beżowy/kremowy, 70x60 cm
(1)
Dostawa od 22.10.2026
238 zł
z kodem
297 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Dakls
Figurka świąteczna
Z żywicy polimerowej, wysokość 10,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Nova Luce
Lampa stojąca Sama
Biała, tekstylna, z elastyczną konstrukcją, 34x90x180 cm
Dostawa od 26.10.2026
759 zł
z kodem
949 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Nova Luce
Lampa stojąca Lithos
Czarna, metalowa, LED, 10x12x161 cm
Dostawa od 26.10.2026
672 zł
z kodem
840 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Flair Rugs
Dywan Lois
Tkany ręcznie, wełniany, z krótkim włosiem, okrągły, bordowy, ø 120 cm
Dostawa od 16.10.2026
387 zł
z kodem
484 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Keter
Szafa na narzędzia Detroit
Plastikowa, 45x65 cm, wysokość 97 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
429 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Styler
Obraz Gentle Curves
60x80 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 04.11.2026
191 zł
z kodem
239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Dziadek do orzechów Grand chef
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
60 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Printworks
Puzzle Iconic Buildings
Liczba elementów 1000, rekomendowany wiek 5+ lat
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Côté Table
Dekoracja wisząca Ecorce
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Gingerbread
Aksamitna, ze świątecznym motywem, brązowa, 28x37 cm
(10)
Dostawa od 04.11.2026
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Antic Line
Szkatułka na biżuterię Bijoux
10x22 cm, wysokość 15 cm
(30)
W magazynie
Ostatnia sztuka
107 zł
z kodem
134 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Premier Housewares
Pojemniki Fenwick
3 szt., na żywność, kamienne
(8)
Dostawa od 29.10.2026
116 zł
z kodem
145 zł bez kodu
48,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
WMF
Chochla Profi Plus
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
129 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
342
343
344
...
424
Załaduj więcej