Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 474 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
Blomus
Świecznik Saga
Na świeczkę typu tealight, szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Rękawica kuchenna Credence
Bawełniana, czerwona/szara, 14,5x24,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Yes Everyday
Szafka Cambridge
Z zamkiem, metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, ciemnozielona, szerokość 80 cm, wysokość 101,5 cm, głębokość 40 cm
(1)
Dostawa od 22.10.2026
999 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Świąteczna dekoracja świetlna Orazia
Na baterie, stołowa, metalowa, jasnoszara, szerokość 4 cm, długość 40 cm, wysokość 40 cm
W magazynie
94 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Marckeric
Regał Dusan
W dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: melamina, czarny/w naturalnym kolorze, szerokość 58 cm, wysokość 175 cm, głębokość 30 cm
(8)
Dostawa od 20.10.2026
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Addis
Zmiotka i szufelka
Metalowa/plastikowa
(85)
Dostawa od 06.11.2026
89 zł
z kodem
110,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Reality
Lampka dziecięca Countess
Różowa, szklana, do kontaktu, ø12x17 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
146 zł
z kodem
182 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Butter Kings
Ścierki zestaw Festive Car
2 szt., bawełniane, ze świątecznym motywem, białe, 50x70 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
87 zł
z kodem
109 zł bez kodu
54,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Mata stołowa Mala
Z mieszanki juty, 35x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Klips do smoczka Epiphany
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Astrelia
Z mikrowłókna, ze świątecznym motywem, biały/w kolorze srebra, 140x240 cm
(5)
W magazynie
50 zł
z kodem
62,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Artsy Doormats
Wycieraczka Pink Stripe
Z włókna kokosowego, czerwona/różowa, 40x60 cm
Dostawa od 23.10.2026
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Gardinia
Firanka Dolly-Voile
Kwiecista, biała, 140x245 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Artsy Doormats
Wycieraczka William Morris Bird
Z plastiku z recyklingu, niebieska, 40x70 cm
(2)
Dostawa od 23.10.2026
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Dekoracja wielkanocna
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
20 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Esschert Design
Doniczki zestaw
2 szt., wiszące, plastikowe, ø 10 cm, wysokość 11 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
39,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Bizzotto
Obraz Sketch
80x100 cm, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 22.10.2026
571 zł
z kodem
714 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Bizzotto
Wieszak Triomphe
Stalowy, czarny, szerokość 60 cm, głębokość 60 cm, wysokość 180 cm
Dostawa od 26.10.2026
383 zł
z kodem
479 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sehlbach
Roleta
Rzymska, abstrakcyjny wzór, biała, 80x120 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Zasłona
Częściowo zaciemniająca (dimout), szara, 100x250 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
170 zł
z kodem
213 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Villa Altachiara
Kieliszki zestaw Mirto
6 szt., 90 ml, do likieru
W magazynie
Ostatnie sztuki
247 zł
41,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Firanki zestaw Filiane
2 szt., z woalu, do powieszenia na drążku/do powieszenia na lince, abstrakcyjny wzór, białe, 70x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
39,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Vileda
Wiaderko Ultramax
Tekstylne/plastikowe, czarne, 29x37,5 cm, wysokość 28 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Mydelniczka Elenei
Marmurowa, ciemnozielona, ø 13 cm, wysokość 2,5 cm
(7)
Dostawa od 07.12.2026
32,47 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Hanse Home
Dywan odpowiedni na zewnątrz Viela
Dwustronny, syntetyczny, bouclé, bez włosia, czarno-biały, 200x290 cm
Dostawa od 16.10.2026
647 zł
z kodem
809 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (7)
Premium
-20% z kodem
Flexa
Zasłona dziecięca Forest
2 szt., bawełniana, w kropki, biała/niebieska, 25x197 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
119 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Grandy
Na baterie, stołowa, drewniana, biała, szerokość 8 cm, długość 29 cm, wysokość 41 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Zestaw do przedpokoju Galatia
Metalowy, powłoka: melamina/powłoka: malowanie proszkowe, czarny, szerokość 100 cm, wysokość 150 cm, głębokość 34 cm
(4)
Dostawa od 07.12.2026
532 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Nova Luce
Lampa stołowa Wetro
Biała/w kolorze matowej czerni, z akrylowego szkła , LED, ø18x68 cm
Dostawa od 26.10.2026
588 zł
z kodem
735 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Nova Luce
Lampa stołowa Kedros
Czarna, aluminiowa, LED, z elastyczną konstrukcją/ze ściemniaczem, ø22x46 cm
Dostawa od 26.10.2026
798 zł
z kodem
997 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Nova Luce
Lampa stołowa Liesa
W kolorze matowej czerni, szklana, LED, ø14x39 cm
Dostawa od 26.10.2026
759 zł
z kodem
949 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Nova Luce
Lampa stołowa Perla
Biała/w kolorze złota, szklana, LED, ø12x31 cm
Dostawa od 26.10.2026
722 zł
z kodem
902 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Artsy Doormats
Wycieraczka Autumn Nature Landscape
Z plastiku z recyklingu, 40x70 cm
Dostawa od 23.10.2026
120 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Artsy Doormats
Wycieraczka Wavy Checkerboard
Z plastiku z recyklingu, różowa, 40x70 cm
Dostawa od 23.10.2026
120 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Leopold Vienna
Kawiarka Moshi
400 ml, metalowa, szara
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Nova Luce
Kinkiet Orbique
Jasnobrązowy, ceramiczny, IP44, ø22x18 cm
Dostawa od 26.10.2026
364 zł
z kodem
455 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Nova Luce
Kinkiet Atomo
W kolorze złota, metalowy, LED, 31x40x3,5 cm
Dostawa od 26.10.2026
676 zł
z kodem
845 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Nova Luce
Kinkiet Misty
W kolorze matowego złota, z akrylowego szkła , LED, IP44, 7x30x7,5 cm
Dostawa od 26.10.2026
379 zł
z kodem
474 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
Nova Luce
Kinkiet Handy
W kolorze matowej czerni, aluminiowy, LED, z elastyczną konstrukcją, 10,5x55x14 cm
Dostawa od 26.10.2026
634 zł
z kodem
792 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
Nova Luce
Kinkiet Vida
W kolorze matowej czerni, metalowy, LED, z elastyczną konstrukcją/z portem USB, 35x8x10 cm
Dostawa od 26.10.2026
425 zł
z kodem
531 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
Nova Luce
Kinkiet Grane
W kolorze złota, kryształowy , ø25x15,5 cm
Dostawa od 26.10.2026
444 zł
z kodem
555 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Nova Luce
Kinkiet Endo
W kolorze matowej czerni, aluminiowy, LED, IP44, 63x4,5x5 cm
Dostawa od 26.10.2026
406 zł
z kodem
507 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Nowość
Nova Luce
Kinkiet Cercio
W kolorze matowej czerni, aluminiowy, LED, ze ściemniaczem
Dostawa od 26.10.2026
478 zł
z kodem
598 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
Nova Luce
Kinkiet Luca
Biały/w kolorze matowej czerni, szklany, LED, IP44, 11x45x12 cm
Dostawa od 26.10.2026
566 zł
z kodem
707 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Nova Luce
Kinkiet Nebula
W kolorze złota, aluminiowy, LED, 17x31x23 cm
Dostawa od 26.10.2026
394 zł
z kodem
493 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
Nova Luce
Kinkiet Norma
W kolorze złota, szklany, LED, ze ściemniaczem, 14x48x12 cm
Dostawa od 26.10.2026
634 zł
z kodem
792 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Nova Luce
Kinkiet Dorin
Czarny, metalowy, LED, ze ściemniaczem, IP44, 16x17x7 cm
Dostawa od 26.10.2026
562 zł
z kodem
702 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Nova Luce
Kinkiet Oneta
Ceramiczny, LED, ze ściemniaczem, ø20x28 cm
Dostawa od 26.10.2026
683 zł
z kodem
854 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
335
336
337
...
424
Załaduj więcej