Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 445 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Nowość
Karlsson
Zegar Paris Arch
Stołowy, wysokość 24 cm
Dostawa od 19.10.2026
154 zł
z kodem
192 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Roba
Dziecięca kuchnia ogrodowa
Drewniana, 36x65 cm, wysokość 65 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
318 zł
z kodem
397 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Półka dziecięca Fergus
Z litego drewna sosnowego, w naturalnym kolorze, szerokość 50 cm, wysokość 13,5 cm, głębokość 10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Bizzotto
Lampion Annecy
Porcelanowy, 6x7 cm, wysokość 10 cm
Dostawa od 22.10.2026
19 zł
z kodem
24 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Nova Luce
Lampa stołowa Vita
Biała/w kolorze złota, szklana, ø20x35,5 cm
Dostawa od 26.10.2026
731 zł
z kodem
914 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Nova Luce
Lampa stołowa Nolia
Biała/w kolorze mosiądzu, w dekorze marmuru, LED, ø16x49 cm
Dostawa od 26.10.2026
566 zł
z kodem
707 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Nova Luce
Lampa stołowa Noelia
Bordowa, metalowa, LED, ze ściemniaczem, ø30x31 cm
Dostawa od 26.10.2026
622 zł
z kodem
777 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Garden Pleasure
Lampa zewnętrzna
W kolorze matowej czerni, plastikowa, LED, na baterie/solarna, IP44, 9x7x14 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
zestaw 2 szt.
Umbra
Półki zestaw Montage
2 szt., wielopoziomowe, stalowe, w kolorze matowej czerni, szerokość 62 cm, wysokość 15 cm, głębokość 46 cm
Dostawa od 19.10.2026
523 zł
z kodem
654 zł bez kodu
327 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Homede
Zasłona Milana
Brązowa, 140x270 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
210 zł
z kodem
262 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
knor
Obrazki dziecięce zestaw Teddy Bears
2 szt., 30x40 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Kosze na pranie zestaw Indali
2 szt., rattanowe, w naturalnym kolorze
(1)
Dostawa od 07.12.2026
487 zł
z kodem
609 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Villa Altachiara
Kieliszki zestaw Mirto
6 szt., 90 ml, do likieru
W magazynie
Ostatnie sztuki
243 zł
40,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
FABINI
Patelnia Meda 4.0
Wok, z powłoką ceramiczną, ø 28 cm, odpowiednia na indukcję
Dostawa od 19.10.2026
355 zł
z kodem
444 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Addis
Organizer na przyprawy
Plastikowy, szary, 37,5x24,5 cm, wysokość 9 cm
(52)
Dostawa od 06.11.2026
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Brabantia
Kosz na śmieci Bo Touch Bin
Do segregacji odpadów/otwierany na dotyk, stalowy, beżowy, 11+23 l
(6)
Dostawa od 16.10.2026
904 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
Mette Ditmer Denmark
Dywan Rocks
Odpowiedni do prania, syntetyczny, z krótkim włosiem, bordowy/beżowy, 70x150 cm
Dostawa od 30.10.2026
539 zł
z kodem
674 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Hanse Home
Chodnik Delicious Coffee
Syntetyczny, bez włosia, brązowy, 67x180 cm
(417)
Dostawa od 14.10.2026
170 zł
z kodem
212,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Teulat
Krzesło Nara
W dekorze jesionu, w ciemnym naturalnym kolorze
Dostawa od 16.10.2026
655 zł
z kodem
819 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Brabantia
Kosz na śmieci Flame Guard
Stalowy, w kolorze matowego srebra, 30 l
(2)
Dostawa od 16.10.2026
554 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Zestaw poduszek na krzesła i bieżnika Illustrated Autumn
5 szt.
W magazynie
198 zł
z kodem
248 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Unique Furniture
Stoliki zestaw Bronco
2 szt., szklane, czarne, 50x50 cm, wysokość 50 cm
(2)
Dostawa od 19.10.2026
651 zł
z kodem
814 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Villa Collection
Lampa zewnętrzna Hav
Biała/kremowa, plastikowa, LED, przenośna, na USB, IP44, ø12,5x15,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
132 zł
z kodem
165 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
La Rochére
Szklanki zestaw Troquet
4 szt., 100 ml, do whiskey
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
36 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Narzuta Melange
Pikowana, lniana, beżowa, 140x220 cm
(2)
Dostawa od 19.11.2026
743 zł
z kodem
929 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka rozgrzewająca Warmers
Z lawendowym wypełnieniem, beżowa, 20x30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Love Story
Zabawka dla psa Fox
Tekstylna, pomarańczowa
(1)
W magazynie
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Premier Housewares
Kosz na śmieci Den
Biurowy, metalowy, w kolorze matowego srebra, 12 l
Dostawa od 29.10.2026
40 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Butter Kings
Poszewka na poduszkę Squirell And Toadstool
Bawełniana, na zamek , z nadrukiem, 45x45 cm
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Poduszka dekoracyjna Poppy
Żółta, ze zdejmowaną poszewką, 60x60 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
188 zł
z kodem
235 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kalune Design
Półka Laurel
Wielopoziomowa, z płyty MDF, powłoka: melamina, biała, szerokość 60 cm, wysokość 90 cm, głębokość 16 cm
(10)
Dostawa od 04.11.2026
286 zł
z kodem
357 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Miska
Plastikowa, czerwona, 30 l, ø 54 cm, wysokość 27 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Galaxy
Do kontaktu, wisząca, papierowa, niebieska, ø 60 cm, szerokość 16 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
106 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Støraa
Szafka nocna Chantal
Czarna/w naturalnym kolorze, 51x39 cm, wysokość 54 cm
(2)
Dostawa od 15.10.2026
739 zł
z kodem
924 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Universal
Dywan dziecięcy Beats
Syntetyczny, z krótkim włosiem, kremowy, 120x170 cm
Dostawa od 30.10.2026
270 zł
z kodem
337 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Figurka Gouya
Marmurowa, 25x11 cm, wysokość 35 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
339 zł
z kodem
424 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Koszyki zestaw Milly
2 szt., z hiacyntu wodnego, w naturalnym kolorze, wysokość 19 cm
(1)
Dostawa od 07.12.2026
146 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Karmnik dla ptaków Gustav
Ø 19 cm, wysokość 107 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
233 zł
z kodem
291 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Printworks
Notes Bon Voyage Travel Journal
104 str.
(1)
W magazynie
141 zł
z kodem
176 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sirius
Świeczka LED Sille
Na baterie, kremowa, ø 7,5 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Universal
Dywan Brenda
Syntetyczny, z średnim włosiem, ceglasty/kremowy, 133x190 cm
(1)
Dostawa od 30.10.2026
559 zł
z kodem
699 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Karlsson
Budzik Bunky
Ø 9 cm, wysokość 13 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
iDesign
Organizer iD Wallspace
Ścienny, z plastiku z recyklingu, 39x32x20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Ozdoby świąteczne zestaw Anisa
3 szt., 10 cm
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Nova Luce
Kinkiet Mavis
Beżowy, z trawertynu , LED
Dostawa od 26.10.2026
490 zł
z kodem
612 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Nova Luce
Kinkiet King
W kolorze mosiądzu, szklany
Dostawa od 26.10.2026
531 zł
z kodem
664 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Markslöjd
Lampa stołowa Bankers
W kolorze srebra, metalowa, 25x42x22,5 cm
(1)
Dostawa od 15.10.2026
447 zł
z kodem
559 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
Nova Luce
Lampa stołowa Valentin
W kolorze złota, z akrylowego szkła , LED, ze ściemniaczem, 16x28x28 cm
Dostawa od 26.10.2026
588 zł
z kodem
735 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
332
333
334
...
424
Załaduj więcej