Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 422 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Dozownik do mydła Lotus Play
Ceramiczny, ciemnofioletowy, 120 ml, ø 7,5 cm, wysokość 18 cm
(1)
Dostawa od 30.10.2026
139 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Nowość
simplehuman
Stojak na akcesoria do mycia naczyń
Automatyczny, metalowy, w kolorze matowej czerni, 14x18 cm, wysokość 12 cm
(10)
Dostawa od 14.10.2026
609 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Homede
Zasłona Carmena
Kremowa, 220x300 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
403 zł
z kodem
504 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Veronika Boulová
Plakat Woman Face
29x41 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Taca dekoracyjna Patch Bowl
Z żywicy polimerowej, ø 35 cm
Dostawa od 30.10.2026
391 zł
z kodem
489 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Surya
Zaciemniająca, z mikrowłókna, z ornamentami, różowa/szara, 135x260 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
90 zł
z kodem
112 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Lampa stołowa Montagna
Czarna/w naturalnym kolorze, betonowa, ø18x32,5 cm
(4)
Dostawa od 15.10.2026
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Dekoracja ścienna Luxy
Metalowa, wysokość 90 cm
(15)
Dostawa od 26.10.2026
220 zł
z kodem
275 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Dzbanek Beaufort
Szklany, 1,4 l
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tvilum
Stelaż
140x200 cm, listwowy, nieregulowany, nośność 100 kg
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
302 zł
z kodem
378 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Adrada
Ceramiczna, biała, ø 12 cm, wysokość 39 cm
(29)
Dostawa od 19.10.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Zegar Biel
Ścienny, ø 51 cm
(7)
Dostawa od 19.10.2026
110 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Remundi
Krążek do woka na grilla M
Stalowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
424 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mijolnir
Pościel Larum
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z bawełny renforcé, z nadrukiem, niebieska/kremowa, 140x200 cm
(7)
Dostawa od 04.11.2026
92 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Świecznik Heir
Szklany
W magazynie
Ostatnia sztuka
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Green Gate
Talerz Rani
Deserowy, ø 20,5 cm, kamionkowy, biały/szary
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Taca dekoracyjna Obena
Marmurowa, ø 20 cm
(1)
Dostawa od 07.12.2026
85 zł
z kodem
106,58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Keter
Szafa na narzędzia Detroit
Plastikowa, 65x45 cm, wysokość 97 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
391 zł
z kodem
489 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Selloana
30x40 cm, 2 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(10)
Dostawa od 04.11.2026
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
79,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Podwyższona grządka
Drewniana, 65 l, 40x78 cm, wysokość 79 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
474 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Butter Kings
Poduszka dekoracyjna Snowflake Frost
Bawełniana, ze świątecznym motywem, szara, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(8)
W magazynie
106 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Casafina
Dzbanek Fattoria
Ceramiczny, biały, 2,04 l
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Świecznik
Ceramiczny
W magazynie
Ostatnia sztuka
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Figurka Beginnings
Ceramiczna, 10x10 cm, wysokość 23 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
423 zł
z kodem
529 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Addis
Mop
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Dziecięca lampa sufitowa Ugglarp
Biała, szklana, natynkowa , ø39x13 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
193 zł
z kodem
241 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Leitmotiv
Lampa wisząca Firenze Long
Bordowa/jasnoniebieska, szklana, ø25x28 cm
Dostawa od 19.10.2026
271 zł
z kodem
339 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Leitmotiv
Lampa wisząca Vienna Stripes
Biała/w naturalnym kolorze, z liny, ø30x33 cm
Dostawa od 19.10.2026
355 zł
z kodem
444 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Styler
Obraz Café de Fleurs
60x80 cm, drukowany, na płótnie
Dostawa od 04.11.2026
146 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka odpowiednia na zewnątrz Rafina
Bawełniana, beżowa/w kolorze złota, ze zdejmowaną poszewką, 40x40 cm
(6)
W magazynie
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bambum
Butelka Diem
500 ml, podróżna, szklana, biała/brązowa
(24)
W magazynie
Ostatnia sztuka
171 zł
z kodem
214 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Homéa
Sznur na pranie
Antracytowy
(16)
Dostawa od 22.10.2026
17 zł
z kodem
21 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Leitmotiv
Lampa stołowa Ameno
Wrzosowa, metalowa, ø28x33 cm
Dostawa od 19.10.2026
359 zł
z kodem
449 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Love Story
Zabawka dla psa Crocodile
Tekstylna, zielona
(1)
W magazynie
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Mette Ditmer Denmark
Dywan Square
Odpowiedni do prania, syntetyczny, z krótkim włosiem, ciemnozielony/kremowy, 70x150 cm
(1)
Dostawa od 30.10.2026
539 zł
z kodem
674 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Nowość
Nova Luce
Kinkiet Petel
Niebieski, ceramiczny, ø23,5x17 cm
Dostawa od 26.10.2026
577 zł
z kodem
721 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Lékué
Foremki do lodów zestaw
4 szt., silikonowe
(27)
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
21,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Kave Home
Podpórka do książek Serela
Kamienna
Dostawa od 07.12.2026
164,19 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Cam Cam Copenhagen
Poduszka dziecięca Bows
Ze zdejmowaną poszewką, z bawełny organicznej, jasnożółta/różowa, 35x35 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Dywanik łazienkowy Lambris
Odpowiedni do prania, plastikowy, brązowy, 65x200 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Kubki dla dzieci zestaw Lili
2 szt., silikonowe, jasnoróżowe/turkusowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
41 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, 60x100 cm
(8)
Dostawa od 15.12.2026
118 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Paw Patrol
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, różowa, bawełniana, 140x200 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
101 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Stojak na biżuterię Tosca
Metalowy, ø 16 cm, wysokość 15 cm
(55)
W magazynie
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Wazon Cayden
Szklany, czarny, ø 20 cm, wysokość 30 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Nova Luce
Lampa wisząca Murano
W kolorze złota, szklana, ø11x184 cm
Dostawa od 26.10.2026
503 zł
z kodem
629 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Yellow Tipi
Zasłona dziecięca Magic Collection
Bawełniana, biała, 130x260 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
427 zł
z kodem
534 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Asiatic Carpets
Dywan Colores Cloud Everest
Syntetyczny, z krótkim włosiem, 160x230 cm
(1)
Dostawa od 22.10.2026
695 zł
z kodem
869 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
1
...
325
326
327
...
424
Załaduj więcej