Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 382 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Trio
Lampa zewnętrzna Olona
Ciemnoszara, metalowa, 14,5x10,5x29,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona prysznicowa Joya
Biała/w kolorze złota, 180x200 cm
(12)
Dostawa od 22.10.2026
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Candy Cane
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, z nadrukiem, czerwona/biała, 200x200 cm
(8)
Dostawa od 04.11.2026
108 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Remundi
Uchwyt na przybory do grillowania
Stalowy
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
145 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sehlbach
Firanka Floral
Kwiecista, biała, 135x45 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
LEIFHEIT
Zapasowa końcówka do mopa Profi Extra soft S
W magazynie
82,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Wigiwama
Fotel dziecięcy Cloud
Z materiału bouclé, ze zdejmowanym pokrowcem, kremowy
Dostawa od 21.10.2026
707 zł
z kodem
884 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Dywanik łazienkowy Shaki
Odpowiedni do prania, tekstylny, beżowy, 50x80 cm
(4)
W magazynie
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Balvi
Ramka Isernia
16,5x21,5 cm, stojąca, plastikowa, biała, rozmiar zdjęcia: 10x10/rozmiar zdjęcia: 10x15/rozmiar zdjęcia: 12x18/rozmiar zdjęcia: 13x18
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sollux
Lampa punktowa Vige
W naturalnym kolorze, z litego drewna brzozowego, ø12x12 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
265 zł
z kodem
331 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba źródeł światła (2)
-20% z kodem
Nowość
DAN-FORM Denmark
Wieszak ścienny Protopia
Z półką, w dekorze jesionu, w ciemnym naturalnym kolorze, szerokość 120 cm, wysokość 8 cm, głębokość 6 cm
Dostawa od 23.10.2026
535 zł
z kodem
669 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Blomus
Poszewka na poduszkę Boucle
Z materiału bouclé, na zamek , 50x50 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Styler
Obraz Forget-me-not
32x32 cm, drukowany, na płótnie
Dostawa od 04.11.2026
54 zł
z kodem
66,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Remundi
Zestaw półek Magnus
2 szt.
W magazynie
Ostatnia sztuka
584 zł
292 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Remundi
Wkładka do grilla typu rant M
Ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnia sztuka
419 zł
Do koszyka
Do koszyka
Plaček Pet Products
Legowisko dla kota Magic Cat Luna
Beżowe, 35x35 cm, wysokość 86 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
255,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Scandic
Podnóżek Hero
Z tkaniny szenilowej, musztardowy, szerokość 71 cm, głębokość 61 cm, wysokość 44 cm
Dostawa od 13.11.2026
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Poduszka na krzesło Muted
Ø 38 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
113 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Marrakesh
Ceramiczny, brązowy, 400 ml, 8x8 cm, wysokość 19 cm
(1060)
Dostawa od 19.10.2026
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Lorena Canals
Poduszka dziecięca Turtle
Bawełniana, zielona/brązowa, 30x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
165 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Otwieracz
Żeliwny
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hubelino
Tor kulkowy
Rekomendowany wiek 4+ lat
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Wieszak Benzara
Metalowy, biały, szerokość 60 cm, głębokość 60 cm, wysokość 170 cm
(1)
Dostawa od 09.12.2026
426 zł
z kodem
532 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
BonBistro
Kieliszki zestaw Noble
4 szt., 290 ml, do koktajli
Dostawa od 23.10.2026
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
31 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
Kave Home
Wieszak ścienny Vianela
Metalowy, czarny, szerokość 52 cm, wysokość 40 cm, głębokość 5 cm
(20)
Dostawa od 07.12.2026
85,26 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Essentials
2 szt., koniakowe, 40x60 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
28,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mila Home
Dywan dziecięcy Tractor World
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, beżowy, ø 100 cm
Dostawa od 15.12.2026
158 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
Addis
Pokrywa do pojemnika
Plastikowa, biała, 38x48x4 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
24 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Green Gate
Świecznik
Z żywicy polimerowej
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Żarówka Globe
Z gwintem E27, 1800 K, 4 W, ø 20 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
178 zł
z kodem
223 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wallity
Obraz Leonid Afremov
100x70 cm, - reprodukcja/drukowany, na płótnie
(64)
Dostawa od 04.11.2026
154 zł
z kodem
191,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Leitmotiv
Stolik Paris
Metalowy, ciemnobrązowy, ø 44 cm, wysokość 43 cm
Dostawa od 19.10.2026
391 zł
z kodem
489 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Leitmotiv
Stolik Catania Ribbed
Metalowy, jasnoniebieski, ø 40 cm, wysokość 46 cm
Dostawa od 19.10.2026
347 zł
z kodem
434 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Orion
Obieraczka do jabłek
Do owoców, ze stali nierdzewnej
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Żarówka Light
Z gwintem E27, 2000 K, 4 W, ze ściemniaczem, ø 6,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
140 zł
z kodem
175 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Lampa stołowa Lonela
Zielona, marmurowa, ø15x29 cm
(1)
Dostawa od 07.12.2026
384 zł
z kodem
479,62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Opviq lights
Lampa sufitowa Dolunay
Biała/w kolorze mosiądzu, z opalowego szkła, 39x26x15 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
163 zł
z kodem
203,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Dywan Dusty Leaves
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, jasnoróżowy, ø 150 cm
(3)
Dostawa od 15.12.2026
258 zł
z kodem
322 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Flexa
Zestaw do zabawy Play Vegetables
Rekomendowany wiek 3+ lat
W magazynie
130 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Garden Pleasure
Regał ogrodowy MWH
Metalowy, niebieski, 48x48 cm, wysokość 180 cm
(2)
Dostawa od 03.11.2026
234 zł
z kodem
292,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
iDesign
Organizer łazienkowy
Na kosmetyki, plastikowy, szary, 19x28 cm, wysokość 6 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
WMF
Zestaw noży ze stojakiem Classic Line
6 szt., ze stali nierdzewnej, rękojeść: plastik
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
769 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ted Baker
Dywan Camden Parker
Tkany ręcznie, wełniany, bouclé, bez włosia, kremowy, 80x150 cm
Dostawa od 14.10.2026
270 zł
z kodem
338 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
House Nordic
Ramki zestaw Madison
21x30 cm, 3 szt., ścienne, w jasnym naturalnym kolorze, rozmiar zdjęcia: 21x30
Dostawa od 19.10.2026
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
46,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Abażur Dakit
W naturalnym kolorze, rattanowy, ø40x53 cm
Dostawa od 07.12.2026
298 zł
z kodem
373,03 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Trio
Lampa zewnętrzna Livenza
W kolorze matowej czerni, aluminiowa, typu słupek
W magazynie
Ostatnia sztuka
735 zł
z kodem
919 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Stolik Rosolina
Zielony, ø 33,5 cm, wysokość 40,5 cm
Dostawa od 19.10.2026
355 zł
z kodem
444 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Floriane Garden
Ogrodowy worek do siedzenia Deri Armut
Czarny, wysokość 30 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
929 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
322
323
324
...
423
Załaduj więcej