Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 568 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Wazon Sapo
Ceramiczny, beżowy, ø 21 cm, wysokość 30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
391 zł
z kodem
489 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
EGLO
Inteligentna lampa sufitowa FUEVA-Z
iOS/Android, Google Home, Amazon Alexa, metalowa/plastikowa, LED, sterowana pilotem/ze ściemniaczem/ze sterowaniem głosowym/ze sterowaniem mobilną aplikacją, 19,5 W, 28,5x28,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
256 zł
z kodem
320 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Otwieracz do konserw
Ze stali nierdzewnej
(15)
W magazynie
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Sacred Silence 2
62x62 cm, 3D, z ramą w zestawie/akustyczny
Dostawa od 04.11.2026
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Fartuch Velmar
Koniakowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
157 zł
z kodem
196 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Premier Housewares
Dzbanek Winslet
Szklany, 1,8 l
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bébé Douceur
Śliniaki zestaw Gauge
2 szt., muślinowe, białe, w gwiazdy
W magazynie
Ostatnia sztuka
22 zł
z kodem
27 zł bez kodu
13,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Spinder Design
Haczyk Tick
Ścienny, plastikowy, biały
W magazynie
Ostatnia sztuka
146 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Garden Pleasure
Figurka ogrodowa Temple
Ceramiczna
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
134 zł
z kodem
167 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Restilo
Ręczniki zestaw Allium
2 szt., frotte, bawełniane, jasnozielone, 1x średni ręcznik (50x90)/1x ręcznik kąpielowy (70x130)
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
P.L.A.Y.
Miska podróżna Sunrise
Dla psów, tekstylna, w paski, ø 18 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
69,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Talerz Amare
Ø 28 cm, kamionkowy, kremowy
(1)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Sleep Dreams
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z napisami, biała/różowa, 200x200 cm
(8)
W magazynie
118 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Sollux
Lampa wisząca Rene
Szara, plastikowa, ø9x90 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Candellux Lighting
Lampa wisząca Jonas
Czarna, metalowa, ø35x110 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
365 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Printworks
Zestaw do matchy Matcha Tools Cafe Kitsuné x Printworks
W naturalnym kolorze
W magazynie
Ostatnie sztuki
296 zł
z kodem
370 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ixia
Sztuczna gałązka Lemon Tree
12x15 cm, wysokość 37 cm
(2)
W magazynie
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Bonami
Kubek Domov tu
260 ml, porcelanowy, biały
(67)
W magazynie
27 zł
z kodem
33,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Poszewka na poduszkę Etna
Bawełniana, w paski, 30x50 cm
(1)
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Philips Hue
Inteligentna żarówka White ambiance
iOS/Android, Apple HomeKit, Google Home, Amazon Alexa, z gwintem E27, sterowana pilotem, 7 W
W magazynie
Ostatnia sztuka
211,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Philips Hue
Inteligentny zestaw startowy White and color ambiance
5 szt., iOS/Android, Apple HomeKit, Google Home, Amazon Alexa, plastikowy, z gwintem GU10, z wyborem koloru/sterowany pilotem, 6 W, ø 5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
859 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Rękawice kuchenne zestaw Gingham
2 szt., bawełniane, szarobrązowe, 20x20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
30,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Orion
Pojemnik Slop
Z pokrywką, plastikowy, pojemność 10 l, 35x20x23 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Rex London
Wyposażenie do kuchni zabawkowej Food Mixer
Rekomendowany wiek 1+ lat, BPA free
W magazynie
Ostatnie sztuki
87 zł
z kodem
109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
SMEG
Blender 50's Retro Style
Czerwony, ze stali nierdzewnej, pojemność 1,4 l, moc 700 W
W magazynie
Ostatnie sztuki
619 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tescoma
Patelnia President
Wok, z pokrywką/z powłoką nieprzywierającą, metalowa, ø 30 cm, odpowiednia na indukcję
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
719 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Kubek dla dzieci Millie
110 ml, kamionkowy, kremowy
W magazynie
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Dakls
Figurka świąteczna Tree
Tekstylna, wysokość 36,5 cm
W magazynie
33 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Dziecięca poszewka na poduszkę Cars
Na zamek , z nadrukiem, 43x43 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
UMAGE
Oprawka do lampy Asteria Top Cover
W magazynie
Ostatnia sztuka
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
FABINI
Żeliwna płyta grillowa Lore
Metalowa, 47x24 cm, wysokość 4,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
313 zł
z kodem
391 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sollux
Lampa punktowa Luigi
Biała, aluminiowa, ø12x11 cm
(3)
W magazynie
128 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Misa Chip
Do serwowania, ceramiczna, żółta/kremowa, ø 24 cm, pojemność 2,85 l
Dostawa od 21.10.2026
169 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Wyposażenie do kuchni zabawkowej Toaster
Rekomendowany wiek 1+ lat, BPA free
W magazynie
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sollux
Lampa punktowa Toscana
Czarna, stalowa, 45x6x16 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
327 zł
z kodem
409 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Uchwyt na kieliszki do wina Calix
Stalowy, w kolorze srebra, 27x17 cm, wysokość 17 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Leitmotiv
Lampka dziecięca Joey
W kolorze srebra, ceramiczna, LED, do kontaktu, ze ściemniaczem, 16,5x12x22,5 cm
(1)
W magazynie
210 zł
z kodem
262 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Linen Tales
Podkładki zestaw Mistletoe
4 szt., tekstylne, ze świątecznym motywem, białe, 10x10 cm
W magazynie
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
17,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Philips Hue
Inteligentne żarówki zestaw White ambiance
2 szt., iOS/Android, Apple HomeKit, Google Home, Amazon Alexa, z gwintem GU10, sterowane pilotem, 4 W
(1)
W magazynie
231 zł
115,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Osłonki na doniczki zestaw Vibe
2 szt., ceramiczne, bez otworu drenażowego, ø 31 cm, wysokość 27 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
483 zł
z kodem
604 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Cam Cam Copenhagen
Prześcieradło dziecięce Off-White
Z gumką, do łóżeczka, z bawełny organicznej, kremowe, 60x120 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
GTV
Żarówka
Z gwintem E27, 2200 K, 4 W, ze ściemniaczem, ø 12,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
90 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
GTV
Żarówka
Z gwintem E27, 4000 K, 0,5 W, ø 4,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
12 zł
z kodem
14,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Floyd
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 40 cm, długość 40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Nikou
Terakotowa, bez otworu drenażowego, ø 18 cm, wysokość 17 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
143 zł
z kodem
179 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Świecznik Vela
Adwentowy, ceramiczny
(6)
W magazynie
168 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Zabawka pluszowa Charlie
Rekomendowany wiek 0+ lat, prać ręcznie, długość 200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
395 zł
z kodem
494 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Spring Gonks
Z mikropluszu, z wielkanocnym motywem, jasnozielony, 130x170 cm
W magazynie
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
306
307
308
...
424
Załaduj więcej