Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 653 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Mila Home
Dywan Raspberry Creamsicle
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, żółty/różowy, 60x100 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Ulubione
Curver
Kosz na pranie Knit
Plastikowy, beżowy, 40 l
(43)
W magazynie
100,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Stripes
4 szt., bawełniane, białe/szare, 50x70 cm
(17)
W magazynie
Ostatnia sztuka
52 zł
z kodem
61 zł bez kodu
15,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mauro Ferretti
Lampa stołowa Flavi
Niebieska, ceramiczna, ø15x30,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
107 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Orion
Garnek Ecrina
Z pokrywką/z powłoką ceramiczną, 6,6 l, ø 28 cm, odpowiedni na indukcję
W magazynie
Ostatnie sztuki
212 zł
z kodem
249 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-15% z kodem
Butter Kings
Ścierki zestaw Christmas Twigs
2 szt., bawełniane, białe/zielone, 50x70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
94 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bonami Essentials
Regał łazienkowy Elori
Bambusowy, w naturalnym kolorze, szerokość 52 cm, wysokość 115 cm, głębokość 38 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
249 zł
z kodem
293 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Blomsterbergs
Szpatułka do tortów
Metalowa
(1)
W magazynie
76 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bonami Essentials
Regał łazienkowy Skaren
Bambusowy, w naturalnym kolorze, szerokość 37 cm, wysokość 140 cm, głębokość 33 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
230 zł
z kodem
270 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Haczyk Valenza
Bez wiercenia, plastikowy, czarny
(72)
W magazynie
Ostatnia sztuka
20 zł
z kodem
24 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Moderna
Zmywalny, z PCV, z ornamentami, brązowy, 140x240 cm
(6)
W magazynie
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Reality
Lampa stołowa Nara
Beżowa, z litego drewna, ø10x13,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
159 zł
z kodem
187 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
vtwonen
Komponent – półka Daily
2 szt., z płyty wiórowej, szary
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
210 zł
z kodem
247 zł bez kodu
123,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Taca dekoracyjna Ebenor
Ceramiczna, ø 30 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
136 zł
z kodem
159,73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-15% z kodem
Sehlbach
Firanka Poppies
Kwiecista, biała, 155x45 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Bonami
Próbka materiału obiciowego
Karup Brown 715
W magazynie
17,20 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Kähler Design
Figurka świąteczna Hammershøi Christmas
Porcelanowa, wysokość 12 cm
W magazynie
80 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Haltona
Kremowa, 140x280 cm
(2)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Meowbaby
Piankowy plac zabaw Montessori
Sztruksowy, ze zdejmowanym pokrowcem, liczba sztuk w opakowaniu 6 szt., turkusowy, 100x35 cm, wysokość 40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
811 zł
z kodem
954 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Maximex
Szczotka Premium
W magazynie
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Busy B
Dziennik fitness Stripe
128 str.
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Homéa
Rękawice gumowe zestaw
3 szt.
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
24 zł
z kodem
28 zł bez kodu
9,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Garden Pleasure
Lampy zewnętrzne zestaw
3 szt., w kolorze matowej czerni, plastikowe, LED, przenośne, na baterie/solarne, z klipsem, IP44, 7,5x7,5x21,5 cm
(2)
W magazynie
115,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Misa Riley
Na owoce, ceramiczna, niebieska, ø 24,5 cm, pojemność 1,4 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
365 zł
z kodem
429 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Ozdoba świąteczna Santa
Tekstylna, 20 cm
(11)
W magazynie
28 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Świeczka LED Puloun
Solarna, zewnętrzna, czarna, ø 8,5 cm, wysokość 14 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Obrus
Bawełniany, geometryczny, różowy/beżowy, 150x250 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Krzesło ogrodowe Brai
Metalowe, ciemnozielone, nośność 160 kg, szerokość 56 cm, wysokość 81 cm, głębokość 60,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
967 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Rex London
Kosmetyczka Wild Flowers
Wysokość 18 cm
(8)
W magazynie
72 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Fartuch Cuisiline
Z bawełny z recyklingu, beżowy
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
29 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Fartuch Cuistot
Bawełniany, w kolorze khaki
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Green Gate
Świecznik
(6)
W magazynie
50 zł
z kodem
58,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Lampa sufitowa Olea
Beżowa, metalowa, natynkowa , ø35x18 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
467 zł
z kodem
549 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
LEIFHEIT
Zapasowa końcówka do mopa Easy Spray XL
(16)
W magazynie
70,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
iDesign
Półka łazienkowa Classico
Bez wiercenia, szara
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Compactor
Koszyk Zic Zac
Z trawy morskiej, czarny/w naturalnym kolorze, ø 45 cm, wysokość 36 cm
(55)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Bieżnik Figures
Ze świątecznym motywem, 33x180 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bébé Douceur
Pacynka Koala
Rekomendowany wiek 0+ lat, prać ręcznie, wysokość 7 cm, długość 26 cm
(2)
W magazynie
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Misa Imogen
Na sałatkę, ceramiczna, beżowa, ø 24 cm, pojemność 1,4 l
(1)
W magazynie
210 zł
z kodem
247 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Koc dziecięcy Gabby's Dollhouse "Bubbly World"
Polarowy, różowy, 100x150 cm
(1)
W magazynie
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Ulubione
Bloomingville
Wazon Embla
Kamionkowy, biały, ø 6 cm, wysokość 14,5 cm
(45)
W magazynie
50 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Rex London
Kolorowa kreda zestaw Eggs
W magazynie
33 zł
z kodem
39 zł bez kodu
6,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Esschert Design
Koc
Zielony, 130x180 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
81 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Zestaw prysznicowy Young
Ze słuchawką prysznicową/z drążkiem z suwakiem, ze stali nierdzewnej, czarny, 66 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 40 szt.
Brabantia
Worki na śmieci zestaw PerfectFit D
40 szt., z taśmą, 20 l
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44,99 zł
1,12 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Allstar
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Concrete
2 szt., ze szkła hartowanego, szare, 30x52 cm
(71)
W magazynie
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Origami Animals Origami
(5)
W magazynie
38 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 8 szt.
Meri Meri
Jednorazowe kubki zestaw Gold Swirl
8 szt., papierowe
W magazynie
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
5,13 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
237
238
239
...
425
Załaduj więcej