Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 471 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Orion
Taca Mango
20x39 cm, drewniana
(2)
W magazynie
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Maximex
Półka łazienkowa
Teleskopowa/narożna, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(13)
W magazynie
Ostatnia sztuka
206 zł
z kodem
242 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Opviq lights
Lampa wisząca Cafu
W kolorze złota, metalowa, ø25x33 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Lustro Marco
Ścienne, 30x100 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
326,42 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Premier Housewares
Lustro Cassini
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 2x, 17x29 cm
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Bloomingville
Miska Naive
Na zupę/na sałatkę, ceramiczna, kremowa, 460 ml, ø 20 cm
(2)
W magazynie
118 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Stolik Plain
Czarny, 35x35 cm, wysokość 55 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
556 zł
z kodem
654 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sollux
Lampa sufitowa Farsa
Beżowa, ceramiczna, IP44, ø12x16 cm
W magazynie
173 zł
z kodem
204 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Dakls
Ozdoby świąteczne zestaw Angels
18 szt., drewniane, 5 cm
(15)
W magazynie
26 zł
z kodem
30 zł bez kodu
1,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-15% z kodem
Esschert Design
Konewka Penguin
Plastikowa, 1,4 l
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Wiaderko A
Metalowe, w kolorze srebra, ø 25 cm, wysokość 22 cm, 8 l
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Ławka Branca
Z materiału bouclé, tapicerowana, ze schowkiem/przed łóżko, brązowa, szerokość 98 cm, głębokość 41 cm, wysokość 48 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
654 zł
z kodem
769 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Mila Home
Dywan Creamy Raspberry Swirl
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, żółty/różowy, 160x230 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
467 zł
z kodem
549 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Markslöjd
Świecznik elektryczny Hol
Czerwony, plastikowy, do kontaktu, 35x5x30 cm
(31)
W magazynie
131 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Compactor
Koszyk
Z hiacyntu wodnego, w naturalnym kolorze, wysokość 24 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Mata stołowa Maya
Bawełniana, odpowiednia do prania, 33x48 cm
(3)
W magazynie
26 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Leitmotiv
Lampa stołowa Querido
Ciemnozielona, metalowa, ø25x41 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
467 zł
z kodem
549 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Yes Everyday
Osłonka na doniczkę Kaelis
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 21 cm, wysokość 16 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-15% z kodem
Cam Cam Copenhagen
Regał dziecięcy Harlequin
Z płyty MDF, powłoka: barwienie, biały, szerokość 49 cm, wysokość 39,5 cm, głębokość 28 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
577 zł
z kodem
679 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville Mini
Kubek dla dzieci Creamy
255 ml, ceramiczny, beżowy
(2)
W magazynie
82 zł
z kodem
95,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Allstar
Kubek na szczoteczki do zębów Lyon
Plastikowy, w kolorze matowej czerni, ø 7,5 cm, wysokość 10,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
17 zł
z kodem
20 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Hendi
Krajacz do ciasta
Ze stali nierdzewnej
(26)
W magazynie
27 zł
z kodem
31,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
ONA
Kieliszki zestaw Bobbie
2 szt., 320 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
z kodem
131,99 zł bez kodu
66 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Lorena Canals
Dywan Tartan Vintage Red
Odpowiedni do prania/tkany ręcznie, bawełniany, z krótkim włosiem, z frędzlami, czerwony, 90x120 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
469 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Esschert Design
Kwietnik
Bambusowy, ø 25 cm, wysokość 19,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Akcesorium do montażu bez wiercenia Jet
Z mocowaniem Static-loc
(2)
W magazynie
27 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Świeczka LED Sille
Na baterie, czerwona, ø 7,5 cm, wysokość 15 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
48 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
LEIFHEIT
Zestaw zapasowych końcówek do miotełki do kurzu Superduster
2 szt., biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
55,99 zł
28 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Puf Sana
Z materiału bouclé, szary, ø 38 cm, wysokość 40 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
258 zł
z kodem
304 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Szlafrok dziecięcy Delux
W rozmiarze 9-10 lat, z mikropluszu, różowy
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
109 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Grogu
Rekomendowany wiek 3+ lat, wysokość 20 cm, długość 20 cm
W magazynie
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Brabantia
Kosz na śmieci Bo Hi
Stalowy, w kolorze matowej czerni, 4 l
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
167 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Dres
Terakotowa, bez otworu drenażowego, ø 16 cm, wysokość 16 cm
(11)
W magazynie
130 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Wallity
Obraz
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Forever Together
Z gumką, dwuosobowe, kwieciste, różowe, 135x190 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Koc dziecięcy Bing
Polarowy, z nadrukiem, 100x150 cm
(8)
W magazynie
41 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
OYOY Living Design
Pojemnik Hako
Z pokrywką, kartonowy, niebieski, 33x25x15 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Premier Housewares
Pojemnik Freska
Na żywność, biały/w kolorze złota
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Mepal
Pojemnik Stora
1,6 l, na żywność, plastikowy, biały
(24)
W magazynie
Ostatnia sztuka
60 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
PT LIVING
Świecznik Swirl
Szklany
W magazynie
94 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Minimalist Cushion Covers
Bieżnik Mandala Tiles
Patchworkowy, 45x140 cm
(32)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Lustro Alura
Ścienne, z drewnianą ramą, 45,5x47 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
497 zł
z kodem
585 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Södahl
Koc Vista
Piknikowy, niebieski, 130x170 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Salt&Pepper
Nóż Chop
Do pieczywa, ze stali nierdzewnej, rękojeść: plastik
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Salt&Pepper
Nóż Chop
Do filetowania, ze stali nierdzewnej, rękojeść: plastik
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Squid Lighting
Lampa wisząca Ruth
Czarna, plastikowa, IP40, ø30x62 cm
(6)
W magazynie
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
OYOY Mini
Sklep zabawkowy Yummy
Rekomendowany wiek 3+ lat
W magazynie
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tefal
Ręczny malakser 5 Sec Chopper K1320404
Do warzyw, ze stali nierdzewnej
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
210
211
212
...
424
Załaduj więcej