Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 592 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Ulubione
LEGO®
Długopisy żelowe zestaw
3 szt.
(163)
W magazynie
41 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
JAHU collections
Poduszka dekoracyjna Knit
Bawełniana, biała, ze zdejmowaną poszewką, 40x40 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Petal Glow
70x100 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
W magazynie
Ostatnie sztuki
296 zł
z kodem
348 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Obraz Sefri
60x90 cm, 3D, z ramą w zestawie/na płótnie
W magazynie
Ostatnie sztuki
226 zł
z kodem
266,21 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Fuzz-A-Mallows Grinch
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
(3)
W magazynie
70 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Gingko
Głośnik Tumbler
Bluetooth, bezprzewodowy
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Vitaus
Dywan Ocean Drive
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, niebieski/w kolorze złota, 60x100 cm
(7)
W magazynie
76 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Kulig
Sztućce Luce
Dla 4 osób, 24 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
134 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Villeroy&Boch
Dywan odpowiedni na zewnątrz Esther
Syntetyczny, bez włosia, szary, 160x235 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
501 zł
z kodem
589 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Unique Furniture
Fotel jadalniany Alma
Z podłokietnikami, tapicerowany, jasnoszary
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
828 zł
z kodem
974 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Curver
Pojemnik na karmę
W kolorze srebra, 28x49 cm, wysokość 60,5 cm, 54 l
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
283,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Misa Classic
Do ubijania, plastikowa, biała, ø 11 cm, pojemność 1,25 l
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Star Trading
Oświetlenie nocne
Białe, plastikowe, LED, 6x5,5x6 cm
(7)
W magazynie
39 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Curver
Pojemnik na karmę
Biały, 20x26 cm, wysokość 24 cm, 6 l
(38)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 12 szt.
Hendi
Widelczyki deserowe zestaw Profi Line
12 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
56 zł bez kodu
4,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Vitaus
Chodnik Geo Gold
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, 80x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Love Story
Mata do lizania Anti Slip
Silikonowa, ciemnoszara, 20x20 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
28 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Tradition
Plastikowa, ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 28,5x44 cm
W magazynie
15 zł
z kodem
18 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Lattice Cut
2 szt., do powieszenia na drążku, strukturalne, beżowe/kremowe, 168x183 cm
(8)
W magazynie
320 zł
z kodem
376 zł bez kodu
188 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Holm
Brytfanna
Żeliwna, 21x37 cm, maksymalna temperatura 250 °C
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
336 zł
z kodem
395 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Bieżnik Optic
Geometryczny, 45x140 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Metaltex
Regał na kółkach Lava
Stalowy, w kolorze matowej czerni, szerokość 38 cm, wysokość 62 cm, głębokość 16 cm
(4)
W magazynie
129 zł
z kodem
151,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Fotel jadalniany Melilla
Z podłokietnikami, tapicerowany, z przędzy pętelkowej Bouclé, biały
W magazynie
Ostatnia sztuka
768 zł
z kodem
904 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Unipar
Świece zestaw Star
4 szt., ze świątecznym motywem, czas palenia 4 h, ø 6 cm, wysokość 3 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
13,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Villeroy&Boch
Dywan Kivi
Tkany ręcznie, syntetyczny, z mieszanki wełny, z krótkim włosiem, okrągły, beżowy, ø 150 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
692 zł
z kodem
814 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Mila Home
Dywan Unique
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, z frędzlami, beżowy, 160x230 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
530 zł
z kodem
624 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Andrea Simone
Poduszka Sensazione
Do spania, 90x70 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
183 zł
z kodem
215 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hanse Home
Chodnik Terrain
Syntetyczny, z krótkim włosiem, brązowy/beżowy, 80x200 cm
(18)
W magazynie
139 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Esschert Design
Siatka do zbierania muszli
(4)
W magazynie
31 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Ego Dekor
Zestaw akcesoriów łazienkowych Bubbles
Szklany
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
120 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Świecznik elektryczny Atle
Biały, z litego drewna sosnowego, do kontaktu, 55,5x4,5x27 cm
(14)
W magazynie
204 zł
z kodem
240 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba źródeł światła (2)
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Florist
2 szt., na dip, kamionkowe, czerwone, 95 ml, ø 9 cm
(1)
W magazynie
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
46,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Metaltex
Podkładka do naczyń
Plastikowa, szara, 45x40 cm
(177)
W magazynie
29 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Forma do kołaczy węgierskich Delícia
2 szt., 23 x 20 cm, stal nierdzewna
(16)
W magazynie
113 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 20 szt.
Joseph Joseph
Worki na śmieci zestaw IW8
20 szt., z taśmą, 5 l
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
2,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Dozownik do mydła Hanoi
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 6x8 cm, wysokość 18 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
27 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Avengers
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
(9)
W magazynie
104 zł
z kodem
122 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Hilight
Świeczki LED zestaw
4 szt., na baterie, w kolorze złota, ø 5 cm
(6)
W magazynie
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Keter
Skrzynia ogrodowa Emily
Plastikowa, pojemność 270 l, szerokość 118 cm, wysokość 58 cm, głębokość 45 cm
(45)
W magazynie
231 zł
z kodem
272 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hendi
Szczypce do serwowania
Ze stali nierdzewnej
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
z kodem
36,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
My House
Zestaw narzuty na łóżko i poszewki na poduszkę Circulo
Pikowany, biały/szary, 220x240 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
134 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Miska Heikki
Na zupę, ceramiczna, beżowa, 860 ml, ø 19 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
130 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Dakls
Wieniec Jingles
Bożonarodzeniowy, ø 13 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Drążek na zasłonę prysznicową
Ścienny, metalowy, w kolorze srebra
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
144 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Good Morning
Ponczo dziecięce Joep
Bawełniane, zielone
W magazynie
93 zł
z kodem
109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Uchwyt na papier toaletowy Genova
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem, 6x14 cm, wysokość 11 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Metaltex
Regał na kółkach
Biały, szerokość 46 cm, wysokość 76 cm, głębokość 35 cm
(38)
W magazynie
229 zł
z kodem
269,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Light & Living
Figurka Bee
Metalowa, 16x20 cm, wysokość 7,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
z kodem
89,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
199
200
201
...
424
Załaduj więcej