Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 671 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Markslöjd
Świecznik elektryczny Atle
Biały, z litego drewna sosnowego, do kontaktu, 55,5x4,5x27 cm
(14)
W magazynie
204 zł
z kodem
240 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba źródeł światła (2)
-15% z kodem
Boltze
Wisząca dekoracja świąteczna Nida
Słomiana, ø 20 cm
(3)
W magazynie
48 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Allstar
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Nice Day
2 szt., ze szkła hartowanego, brązowe, z nadrukiem, 30x52 cm
(99)
W magazynie
73 zł
z kodem
85,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan odpowiedni na zewnątrz Dhaka
Syntetyczny, bez włosia, w naturalnym kolorze, 80x150 cm
(5)
W magazynie
156 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Ozdoba świąteczna Felip
Ø 8 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
RIG-TIG
Waga kuchenna Foodie
Biała, cyfrowa, plastikowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Metaltex
Uchwyt na kieliszki do wina
Wiszący, stalowy, w kolorze srebra, 8x25 cm, wysokość 3 cm
(13)
W magazynie
40 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Roll Up L
2 szt.
(66)
W magazynie
33 zł
z kodem
39 zł bez kodu
19,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Mioli Decor
Koszyk
Do przechowywania, z juty, jasnobrązowy, wysokość 20 cm
(8)
W magazynie
39 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Karnisz
Regulowany, metalowy, biały, 160 - 300 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
144 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Green Gate
Kieliszek na jajko
Porcelanowy, biały/zielony/fioletowy/w kolorze złota
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Busy B
Planer
52 str.
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Trio
Lampa zewnętrzna Venta
W matowym białym kolorze, aluminiowa, IP44, 17x20x24 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
147 zł
z kodem
172,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Zone
Stołek A-Stool
Metalowy, biały, wysokość 27,5 cm, nośność 110 kg
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
407 zł
z kodem
479 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Joseph Joseph
Mydelniczka Slim
Plastikowa, czarna, 8x8 cm, wysokość 4 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Hanse Home
Wycieraczka Mix Mats Welcome
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 45x75 cm
(49)
W magazynie
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Bloomingville
Solniczka i pieprzniczka Granny
Kamionkowa
W magazynie
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
48,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Stacy
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 13 cm, długość 13 cm
W magazynie
32 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Adora
Z mikrowłókna, z nadrukiem, czerwony/w kolorze złota, 140x240 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Sehlbach
Zasłona Etamine
Beżowa, 135x245 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Brabantia
Podkładka pod pokrowiec na deskę do prasowania
Tekstylna, biała, 137x48 cm, wysokość 8 mm
(9)
W magazynie
61 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Sass & Belle
Ozdoba świąteczna Lobster with Fairy Lights
Tekstylna, wykonana ręcznie, 14 cm
W magazynie
33 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Bloomingville
Świeczniki zestaw Leiani
2 szt., ceramiczne
W magazynie
70 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Bloomingville
Świeczniki zestaw Woods
5 szt., kamionkowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
140 zł
z kodem
165 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Clara
Biała, z wosku, LED, na baterie, z timerem, ø10x13 cm
(6)
W magazynie
60 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Nowość
Bloomingville
Szklanki zestaw Misa
4 szt., 560 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
189 zł
z kodem
222 zł bez kodu
55,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
OYOY Living Design
Packa na muchy Rainbow
W magazynie
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Star Trading
Girlanda świetlna Hooky
Zielona, plastikowa, LED, do kontaktu, IP44, długość 570 cm
(135)
W magazynie
123 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bredemeijer
Podgrzewacz do dzbanka do herbaty Skagen
Szary, porcelanowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
73 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Miska Heikki
Na zupę, ceramiczna, beżowa, 860 ml, ø 19 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
130 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Wiaderko Vědro A
Metalowe, w kolorze srebra, ø 30 cm, wysokość 27 cm, 12 l
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Cattara
Ruszt do grillowania Etage
Żeliwny
W magazynie
Ostatnia sztuka
84,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
LEIFHEIT
Mop do kurzu Superduster Floor
Biały/zielony
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
113,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Mont
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 30 cm, długość 30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Frozen
Z mikrowłókna, 70x140 cm
(2)
W magazynie
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Light & Living
Misa Banda
Na owoce, ceramiczna, miętowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
240 zł
z kodem
281,87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
LEIFHEIT
Deska do prasowania Classic M
Z uchwytem na żelazko/z regulowaną wysokością, czarna, 120x38 cm
(1)
W magazynie
295,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Addis
Miotła
Czarna
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Moulin Roty
Jeździk Lion
37x47 cm, wysokość 45 cm, rekomendowany wiek 1+ lat
W magazynie
Ostatnia sztuka
458 zł
z kodem
539 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Esschert Design
System do zawieszenia doniczki Macramé
Ø 19 cm, wysokość 71 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Strass
W kolorze srebra, 140x300 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Pościel dziecięca White
Do łóżeczka, zapinana na suwak, biała, lniana, 100x140 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
373 zł
z kodem
439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
zestaw 9 szt.
Vileda
Gąbki do naczyń zestaw Pro Clean
9 szt.
(4)
W magazynie
28,02 zł
3,11 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Zabawka do wody Duck
Plastikowa, rekomendowany wiek 3+ msc
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
21 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Esschert Design
Naklejka
Odstraszająca ptaki, na okno, 33x23 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
21 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Dakls
Wazon
Szklany, brązowy, ø 9,5 cm, wysokość 25 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Pokrowiec Alocs
46 cm, beżowy
W magazynie
113 zł
z kodem
133,11 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Allstar
Szczotka do WC Bellagio
Bambusowa, zielona, ø 12 cm, wysokość 38 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
38 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
193
194
195
...
425
Załaduj więcej