Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 782 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
Bloomingville
Wazon Niza
Ręcznie malowany, z terakoty, czarny, ø 20 cm, wysokość 16,5 cm
(12)
W magazynie
256 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Zasłona prysznicowa Essencia
Różowa, 180x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Esschert Design
Wieszak na doniczkę
Metalowy, 22x27 cm, wysokość 22 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Tylko na Bonami
Casa De Engel
Organizer łazienkowy
Obrotowy, plastikowy, ø 28 cm, wysokość 17,5 cm
W magazynie
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Podkładka do naczyń Dima
Gumowa, beżowa, 50x40 cm
(7)
W magazynie
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mauro Ferretti
Figurka Roman Woman
Z żywicy polimerowej, 14,5x21,5 cm, wysokość 34 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
249 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Chodnik Bizancia
Szary, 45x120 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Boho
30x40 cm, 2 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
151,99 zł
76 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Styler
Panele akustyczne zestaw Travertine II
2 szt., tekstylne, 60x60 cm
W magazynie
268 zł
134 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
Catherine Lansfield
Prześcieradło Brushed
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, flanelowe, jasnoniebieskie, 135x190 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Ulubione
Curver
Kosz na śmieci Duo
Do segregacji odpadów/z pedałem, szary, 15+6 l
(70)
W magazynie
155 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Serwetnik Black Outdoor Kitchen Baco
Metalowy, czarny, wysokość 12,5 cm
(34)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
Vavien Artwork
Obraz
32x42 cm, z ramą w zestawie/szklany
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
210 zł
Do koszyka
Do koszyka
Actona
Stolik Seaford
Czarny/w naturalnym kolorze, ø 40 cm, wysokość 55 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
226 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Dywan Wild
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, kremowy, ø 100 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
214 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Mila Home
Dywan Simple Lines
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, beżowy, ø 150 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
326 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (4)
Nowość
Dakls
Lampa stołowa Bianca
Jasnoszara, ceramiczna, ø15x29 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mauro Ferretti
Kinkiet Prague
W kolorze złota, szklany, 16x40x11 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
347 zł
Do koszyka
Do koszyka
Flair Rugs
Dywan Graysen
Odpowiedni do prania, syntetyczny, z krótkim włosiem, szarobeżowy, 116x170 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
419 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Mila Home
Dziecięcy dywan do zabawy Farmer's Life
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, ø 150 cm
(1)
W magazynie
315 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Nowość
My House
Narzuta Iris
Beżowa, 220x240 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
163 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
My House
Narzuta Biana
Szara, 220x240 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
163 zł
Do koszyka
Do koszyka
Native Natural
Stołek Sheepskin
Tapicerowany, biały, wysokość 45 cm, nośność 100 kg
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
479 zł
Do koszyka
Do koszyka
Addis
Kosz na śmieci
Do segregacji odpadów, plastikowy, czerwony, 60 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
189 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Esschert Design
Sztuczna roślina Thyme
Ø 11 cm, wysokość 21,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Naklejka
Odstraszająca ptaki, na okno, 33x23 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
25 zł
Do koszyka
Do koszyka
Light & Living
Figurka Face
Metalowa, 23x11 cm, wysokość 45 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
478,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Green Gate
Poszewka na poduszkę
Bawełniana, kwiecista, 30x50 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
166 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Ścierka Hot dog
Bawełniana, 50x70 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
27 zł
Do koszyka
Do koszyka
Actona
Krzesło Cliff
Tapicerowane, z szenilu, w kolorze khaki
W magazynie
Ostatnie sztuki
544 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Mijolnir
Prześcieradło
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, bawełniane, jasnoniebieskie, 140x200 cm
(13)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Foutastic
Dywanik łazienkowy Maglie
Odpowiedni do prania, 40x60 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Dywanik łazienkowy
Drewniany, w naturalnym kolorze, 55x85 cm
(23)
W magazynie
Ostatnie sztuki
275,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Restilo
Zasłona Carli
Częściowo zaciemniająca (dimout), miętowa, 140x250 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Rodzaj mocowania (2)
+ Wymiary (2)
Premium
Nowość
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Wieszaki zestaw Hang-It
2 szt., metalowe, bordowe, długość 40 cm, wysokość 21 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
33,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Nowość
zestaw 2 szt.
Rex London
Zestaw pałeczek Panda
Dla 2 osób, 2 szt., drewniany, zielony
W magazynie
69 zł
34,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Wenko
Pojemnik na odpadki organiczne Colin
Metalowy, w kolorze matowego srebra, 12,5x20,5 cm, wysokość 21 cm, 3 l
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
106,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Deska sedesowa Agate
Wolnoopadająca, 37,5 x 44,5 cm, plastikowa, w kolorze srebra, abstrakcyjny wzór
(13)
W magazynie
257 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rotho
Pojemnik Evo Total
Z pokrywką, plastikowy, pojemność 65 l, 59x40x41 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
194 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Ulubione
Cattara
Palenisko Vesuv
Ø 57 cm, wysokość 26 cm
(46)
W magazynie
Ostatnie sztuki
248 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Universal
Chodnik Ricci Cucina
Syntetyczny, bez włosia, 52x200 cm
W magazynie
111 zł
z kodem
138,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
zestaw 2 szt.
Bitz
Foremki do lodu Grey
2 szt., silikonowe
(5)
W magazynie
47 zł
23,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 12 szt.
Hendi
Łyżeczki do herbaty zestaw Profi Line
12 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60,99 zł
5,08 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Minimalist Cushion Covers
Zestaw poszewek na poduszki i bieżnika Nordic
5 szt., biały/szary
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
229 zł
Do koszyka
Do koszyka
Roba
Dziecięcy leżak ogrodowy
Drewniany, 91x85 cm, wysokość 88 cm
W magazynie
789 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Termometr zewnętrzny
Metalowy
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Dozownik na płyn do dezynfekcji Ranera
Ścienny, plastikowy, biały/czarny, 740 ml, 10,5x10,5 cm, wysokość 24,5 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Maximex
Haczyki zestaw
4 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
23,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
164
165
166
...
428
Załaduj więcej