Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 334 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Szczotka do czyszczenia GrillOut
W magazynie
Ostatnia sztuka
106 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Zestaw do sałatki Multi-Prep
4 szt., plastikowy, ø 24 cm
(37)
W magazynie
220 zł
z kodem
275 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Lampa wisząca Kurage
Biała/w kolorze mosiądzu, metalowa, ø25,5x18 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
239 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mepal
Butelka Active
600 ml, podróżna/z ustnikiem, plastikowa, niebieska
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Roba
Łóżko dziecięce Peppa Pig
70x140 cm, ze stelażem, powłoka: barwienie, białe
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
755 zł
z kodem
944 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 16 szt.
Vitaus
Dywaniki na schody zestaw Versace Bej
16 szt., samoprzylepne, kremowe, 25x65 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
280 zł
z kodem
350 zł bez kodu
21,88 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vitaus
Dywan Arch
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, niebieski/szary, ø 160 cm
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
271 zł
z kodem
339 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
Compactor
Kosz na pranie Bamboo
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 40 l
(8)
W magazynie
113 zł
z kodem
140,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
S|P Collection
Kubek na szczoteczki do zębów Suds
Z żywicy polimerowej, ciemnoszary, ø 7 cm, wysokość 10,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Rosendahl
Lampa zewnętrzna Soft Spot
Czerwona, z plastiku z recyklingu, LED, przenośna, solarna/na USB, IPX4, ø15x25 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
339 zł
z kodem
424 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Orion
Zestaw talerzy Louka
Dla 6 osób, 18 szt., porcelanowy, biały/fioletowy
(2)
W magazynie
487 zł
z kodem
609 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Stojak na akcesoria do mycia naczyń Mera
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 8,5x18,5 cm, wysokość 17 cm
(17)
W magazynie
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Zone
Klipsy do wieszania ręczników zestaw Loop
2 szt., jasnoszare
(6)
W magazynie
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
55,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Telma
Biała, 140x240 cm
(12)
W magazynie
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
Premium
Lorena Canals
Dywan Tartan Vintage Red
Odpowiedni do prania/tkany ręcznie, bawełniany, z krótkim włosiem, z frędzlami, czerwony, 90x120 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
469 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Pantone
Kubek termiczny Orange 021
430 ml, ze stali nierdzewnej, pomarańczowy
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
116 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Koc Pippa
Z mikropluszu, w kolorze kości słoniowej, 150x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bigso
Koszyk Soft Storage
Tekstylny, beżowy, ø 20 cm, wysokość 20 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Pineapple Elephant
Pościel Tamba Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, strukturalna, beżowa, 200x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
256 zł
z kodem
320 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Blomus
Wazon Ceola
Ceramiczny, szałwiowy, ø 8 cm, wysokość 18 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC ø 8 cm
Zapasowa, silikonowa, czarna, ø 8 cm, wysokość 35 cm
(56)
W magazynie
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Koszyk Kago M
Druciany, metalowy, jasnożółty, wysokość 17 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
125 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Uchwyt na słuchawkę prysznicową Fiorina
Bez wiercenia, plastikowy, w kolorze srebra
(175)
W magazynie
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Everest
Z mieszanki bawełny, w kratkę, brązowa, 140x240 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Lampa zewnętrzna Mounty
Czarna, plastikowa, LED, do kontaktu, IP44
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
233 zł
z kodem
291 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Koc dziecięcy Fruitta
Z bawełny z recyklingu, 130x160 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Organizer łazienkowy Viva
Beżowy, 11,5x11,5 cm, wysokość 14 cm
(9)
W magazynie
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Villeroy&Boch
Dywan Emmanuel
Syntetyczny, z krótkim włosiem, niebieski, 120x170 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
427 zł
z kodem
534 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Lyngby Glas
Kieliszki zestaw Zero
4 szt., 430 ml, do wina
W magazynie
Ostatnia sztuka
155 zł
z kodem
194 zł bez kodu
48,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Balvi
Torby zestaw Retro
3 szt., do segregacji odpadów, plastikowe, 3x28 l
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
LEIFHEIT
Mop Clean Twist M Ergo Mobile
Z wiadrem
(29)
W magazynie
297,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Półka
Na zdjęcia, w dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: papier, w naturalnym kolorze, szerokość 100 cm, wysokość 5 cm, głębokość 9,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
La Rochére
Szklanki zestaw Troquet
4 szt., 220 ml, do whiskey
(53)
W magazynie
Ostatnia sztuka
150 zł
z kodem
187 zł bez kodu
46,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Zegar Suave
Ścienny, ø 40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
210 zł
z kodem
262 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
The Poster Club
Plakat In The Fall – Leise Dich Abrahamsen
50x70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
313 zł
z kodem
391 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Hanse Home
Dywan odpowiedni na zewnątrz Porto
Dwustronny, syntetyczny, bouclé, bez włosia, okrągły, biały/szary, ø 140 cm
(31)
W magazynie
Ostatnie sztuki
271 zł
z kodem
338,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Parasolnik Smart
Metalowy, biały, 6,5x20 cm, wysokość 9,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Ulubione
Joseph Joseph
Durszlaki zestaw Nest Colanders
2 szt., plastikowe
(83)
W magazynie
88,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sollux
Lampa punktowa Gleam
Zielona, aluminiowa, 25x25x16,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
447 zł
z kodem
559 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
The Poster Club
Plakat Hold You - Blue – Sofia Lind
50x70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
313 zł
z kodem
391 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyta ochronna na kuchenkę Bamboo
Bambusowa, brązowa, ze wzorem drewna, 52x30 cm
(186)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Stolik Venezia
Ze szklanym blatem, czarny, ø 70 cm, wysokość 40 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
319 zł
z kodem
399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Ozdoby świąteczne zestaw Monty
2 szt., tekstylne, 11,5 cm
W magazynie
100 zł
z kodem
125 zł bez kodu
62,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Dozownik do mydła Macinne
Kamienny, szary, 7,5x7,5 cm, wysokość 19,5 cm
W magazynie
77 zł
z kodem
95,92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Lorena Canals
Chodnik Duetto Toffee
Dwustronny/odpowiedni do prania/tkany ręcznie, bawełniany, z frędzlami, ceglasty/beżowy, 80x230 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
904 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Mila Home
Pościel Double Heart
Dwuosobowa, z prześcieradłem/4-częściowa, zapinana na guziki, luksusowa, z bawełny renforcé, z nadrukiem, żółta, 200x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
226 zł
z kodem
283 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Addis
Kosz na pranie
Składany, plastikowy, biały/szary, 40 l
(30)
W magazynie
107 zł
z kodem
134 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Ambiance
Odpowiedni do prania, syntetyczny, z średnim włosiem, jasnoróżowy, 160x230 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
415 zł
z kodem
519 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
1
...
105
106
107
...
423
Załaduj więcej