Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
30 123 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
Lorena Canals
Chodnik Chroma Spiced Coral
Tkany ręcznie, wełniany, z krótkim włosiem, 80x230 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 179 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw So Soft Non-Iron
4 szt., kopertowe, 50x75 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
13,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Łóżko dwuosobowe Myra Bold
180x200 cm, ze schowkiem, ze stelażem, tapicerowane, niebieskie
W magazynie
Ostatnia sztuka
3 975 zł
z kodem
4 969 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Rozmiar (2)
+ Materac jest częścią zestawu (2)
+ Rodzaj zagłówka łóżka (3)
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Łóżko dwuosobowe Thessa Bold
160x200 cm, ze schowkiem, ze stelażem, tapicerowane, sztruksowe, szarobrązowe
(24)
W magazynie
Ostatnie sztuki
3 823 zł
z kodem
4 779 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Rozmiar (2)
+ Rodzaj zagłówka łóżka (2)
-20% z kodem
Nowość
STOR
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Harry Potter
Plastikowy, ciemnoniebieski
W magazynie
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Szlafrok dziecięcy Delux
W rozmiarze 11-12 lat, z mikropluszu, brązowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (2)
-20% z kodem
My House
Zestaw narzuty na łóżko i poszewki na poduszkę Mandala
Pikowany, żółty/szary, 220x240 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
107 zł
z kodem
134 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Velvet
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, brązowa, 140x245 cm
(158)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
Premium
-20% z kodem
noo.ma
Koc Felu
Zielony/kremowy, 150x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
312 zł
z kodem
390 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
noo.ma
Koc Swirl
Czerwony, 150x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
312 zł
z kodem
390 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Vitaus
Dziecięcy dywan do zabawy City Living
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, 120x180 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
209 zł
z kodem
261 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Kare Design
Poduszka dekoracyjna Densa
Bawełniana, jasnozielona, ze zdejmowaną poszewką, 35x60 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
246 zł
z kodem
308 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Hübsch
Lampa wisząca Chromatic
Czarna, metalowa, ze ściemniaczem, ø12x24 cm
W magazynie
261 zł
z kodem
326 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Miarki zestaw
3 szt., plastikowe
(43)
W magazynie
Ostatnie sztuki
14 zł
z kodem
18 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Mazzini Sofas
Narożnik Vanda
Z tkaniny szenilowej, lewostronny/z szezlongiem, zielony, czteroosobowy, szerokość 308 cm, głębokość 171 cm, głębokość siedziska 66 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
11 599 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Róg i kształt (4)
+ Rozmiar sofy (2)
-20% z kodem
Lékué
Tortownica
ø 26,5 cm, stal
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
OYOY Mini
Mata do zabawy dla dzieci Mushroom
Czerwona, 120x98 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Koszyk na owoce Lito M
Ø 25 cm, stalowy, jasnobrązowy
(1)
W magazynie
166 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Orion
Stojak na wino Black
Drewniany/metalowy, liczba butelek 6
W magazynie
144 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Karlsson
Budzik Gummy
Cyfrowy, 6x15,5 cm, wysokość 9 cm
(24)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Star Trading
Żarówka Outdoor
Z gwintem E27, 2600 K, 1 W, ø 5,5 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Joseph Joseph
Organizery na buty zestaw ShoeCase
2 szt., plastikowe, szare, 37,5x28 cm, wysokość 22 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
202 zł
z kodem
252 zł bez kodu
126 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba sztuk (2)
-20% z kodem
Butter Kings
Zestaw koca i poszewki na poduszkę Cabin In The Mountain
Pikowany, z satyny bawełnianej, czarno-biały, 140x200 cm
(1)
W magazynie
351 zł
z kodem
439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Orion
Nóż Silverline
Typu santoku, ze stali nierdzewnej, długość klingi 12,5 cm, rękojeść: stal nierdzewna
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Długość klingi (2)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Ścierka Thin Black Stripes
Lniana, biała/czarna, 45x65 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Pojemnik Grocer
2 l, na żywność, szklany
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Paw Patrol "Pawsome days ahead"
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na suwak, niebieska, bawełniana, 100x135 cm
(3)
W magazynie
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Poduszka dziecięca Spider-man
Polarowa, 33x29 cm
W magazynie
33 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Prześcieradło Jersy
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, ciemnoniebieskie, 90x190 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Sollux
Lampa sufitowa Umerta
Czarna, stalowa, ø12x14,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba źródeł światła (2)
-20% z kodem
DAN-FORM Denmark
Krzesło Zed
Z podłokietnikami, tapicerowane, z imitacji skóry, beżowe
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 135 zł
z kodem
1 419 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Materiał obicia (2)
Premium
-20% z kodem
Teulat
Krzesło Eclipse
Z podłokietnikami, w dekorze jesionu, czarne/szare
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 551 zł
z kodem
1 939 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
The Poster Club
Plakat Dancing – By Garmi
40x30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
176 zł
z kodem
220 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Haczyki zestaw Fixeo
2 szt., wiszące, metalowe, w kolorze matowej czerni
W magazynie
11 zł
z kodem
13,99 zł bez kodu
7 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba sztuk (2)
-20% z kodem
Karup
Stojak na ubrania Hongi
Z litego drewna sosnowego, w naturalnym kolorze, 150x74 cm, wysokość 177 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 447 zł
z kodem
1 809 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Budzik New Retro
Cyfrowy, 4,5x16,5 cm, wysokość 9 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
102 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Sirius
Lampa stołowa Tim
Ciemnoszara, metalowa, LED, sterowana pilotem, ø11,5x22 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
262 zł
z kodem
327 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Roba
Komoda dziecięca Lea
Z przewijakiem, z płyty wiórowej, powłoka: melamina, jasnoszara, szerokość 107 cm, wysokość 98 cm, głębokość 75 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 239 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Birdshape
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
327 zł
z kodem
409 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan odpowiedni na zewnątrz Giza 1410
Syntetyczny, bez włosia, niebieski, 140x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
233 zł
z kodem
291 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (7)
Bonami Essentials
Stolik Bruno
W naturalnym kolorze, ø 70 cm, wysokość 45 cm
(3)
W magazynie
339,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Actona
Fotel Crosby
Z materiału bouclé, beżowy, wysokość oparcia 39 cm, wysokość siedziska 47 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 463 zł
z kodem
1 829 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
ONA
Miska Duna
Na dip, kamionkowa, bordowa, 260 ml, ø 9 cm
(1)
W magazynie
26 zł
z kodem
32,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
Casa Selección
Miski zestaw Romance
3 szt., do deseru/na sałatkę, szklane, ø 17 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
noo.ma
Wazon Dam
Ręcznie wykonany, szklany, biały, ø 18 cm, wysokość 22 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
270 zł
z kodem
338 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Makamii
Sofa Kapua
Aksamitna, rozkładana/ze schowkiem, ciemnoszara, trzyosobowa, szerokość 238 cm, głębokość 105 cm, głębokość siedziska 68 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
5 591 zł
z kodem
6 989 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
Addis
Worki na śmieci zestaw
20 szt., 30 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
18 zł
z kodem
23 zł bez kodu
1,15 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Mermaid
Z gumką, jednoosobowe, z nadrukiem, różowe, 90x190 cm
(1)
W magazynie
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar prześcieradła (2)
1
...
384
385
386
...
628
Załaduj więcej