Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
30 699 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Støraa
Ławka Sara
Drewniana, ze schowkiem/do kuchni, szara, szerokość 160 cm, głębokość 120 cm, wysokość 90 cm
(15)
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 239 zł
z kodem
2 799 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Zilverstad
Ramka Baby
27x11 cm, stojąca, metalowa, w kolorze srebra, rozmiar zdjęcia: 10x15
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Wisząca dekoracja świąteczna Hani
Bambusowa, ø 33 cm
W magazynie
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Curver
Kosz na śmieci Pacific
Plastikowy, w kolorze srebra, 45 l
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw CT
2 szt., odpowiednie do prania, szarobeżowe, 60x100 cm
W magazynie
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Teulat
Fotele jadalniane zestaw Mogi
2 szt., tapicerowane, czerwone
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
3 615 zł
z kodem
4 519 zł bez kodu
2 259,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Carry
4 szt., ceramiczne, do cappuccino, różowe, 235 ml
W magazynie
Ostatnia sztuka
265 zł
z kodem
331 zł bez kodu
82,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 8 szt.
Roger la Borde
Kartki zestaw Go with the Floe
8 szt., ze świątecznym motywem
W magazynie
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
5,38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Wyciskarka do cytrusów Duo
Plastikowa
(8)
W magazynie
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vitaus
Dywan Petrol Geo
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, morski, ø 100 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Round Soft Touch
Aksamitna, ciemnoniebieska, ø 40 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
douceur d'intérieur
Ścierki zestaw Cuistot
3 szt., z mikrowłókna, szare, 40x40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
12 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Good Morning
Prześcieradło Basic
Z gumką, jednoosobowe, bawełniane, ciemnoniebieskie, 90x200 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
ONA
Kubek Mae
370 ml, new bone china, pomarańczowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
Bredemeijer
Dzbanek do herbaty Xilin
1,25 l, z sitkiem, żeliwny, czarny
(164)
W magazynie
Ostatnia sztuka
202 zł
z kodem
253 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Kosz na pranie Diagonal
Tekstylny, szary/kremowy, 5 l
W magazynie
Ostatnia sztuka
261 zł
z kodem
326 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Universal
Chodnik Ricci Ortisei
Syntetyczny, bez włosia, 52x100 cm
(3)
W magazynie
60 zł
z kodem
74,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Orion
Czajnik Anett
W kolorze srebra, ze stali nierdzewnej, pojemność 1,2 l
(30)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
87,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Etażerka Yule
Kamionkowa, czerwona, ø 22 cm
(2)
W magazynie
221 zł
z kodem
276 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Geo
2 szt., 350 ml, szklane, do latte
(13)
W magazynie
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
41,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Lorena Canals
Dywan dziecięcy Azteca Vintage Blue
Odpowiedni do prania/tkany ręcznie, bawełniany, z frędzlami, kremowy, 140x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
999 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 10 szt.
Gardinia
Żabki do karniszy zestaw
10 szt., metalowe, w kolorze złota
(1)
W magazynie
12 zł
z kodem
15 zł bez kodu
1,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Curver
Doniczka Cozy Dune
Wisząca, plastikowa, ø 28 cm, wysokość 18 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Ulubione
Kitchen Craft
Foremka do ravioli Italian
Ze stali nierdzewnej
(37)
W magazynie
Ostatnia sztuka
25 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
YAMAZAKI
Stojak na przybory kuchenne Film Hook
Bez wiercenia, metalowy, biały, 5,5x13,5 cm, wysokość 14 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
149 zł
z kodem
186 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mepal
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Paw Patrol Pups
Z widelcem, plastikowy, 750 ml
(3)
W magazynie
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
iDesign
Półka łazienkowa
Wisząca
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
146 zł
z kodem
182 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vitaus
Dywan Sandstorm
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, jasnoniebieski/jasnobrązowy, 160x230 cm
(11)
W magazynie
351 zł
z kodem
439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Dywan Figura
Odpowiedni do prania, bawełniany, z krótkim włosiem, biały/beżowy, 50x80 cm
(6)
W magazynie
169 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw So Soft Easy Iron
4 szt., z mikrowłókna, kopertowe, 50x75 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
15,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Premium
-20% z kodem
Sagaform
Talerz Doris
Deserowy, ø 20 cm, emaliowany, ciemnozielony
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Lampa stołowa Lure
Niebieska, metalowa, 23x11x11 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
351 zł
z kodem
439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Chodnik Parma
Syntetyczny, z średnim włosiem, ciemnoszary, 80x300 cm
(6)
W magazynie
225 zł
z kodem
281 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Fluffy
Syntetyczny, shaggy, biały, 80x150 cm
(3)
W magazynie
137 zł
z kodem
171 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (6)
Bonami
Próbka materiału obiciowego
Karup Olive green 756
(2)
W magazynie
17,20 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Love Story
Transporter
Dla czworonoga, plastikowy, szary, 31x46 cm
(5)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Joy 1400
Syntetyczny, z krótkim włosiem, czerwony, 120x160 cm
(137)
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (7)
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Joy 1400
Syntetyczny, z krótkim włosiem, biały, 60x100 cm
(137)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (8)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Koc plażowy Allure Stripe
Lniany, w paski, beżowy, 140x170 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
301 zł
z kodem
376 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Markslöjd
Mata stołowa Liv
Bawełniana, odpowiednia do prania, 35x45 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Sofa Quinoa
Z materiału bouclé, rozkładana/ze schowkiem, niebieska, trzyosobowa, szerokość 247 cm, głębokość 110 cm, głębokość siedziska 60 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
4 999 zł
z kodem
6 249 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Stojak na akcesoria do mycia naczyń Piedo
Szklany, czarny, 25x12 cm, wysokość 9 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Yes Everyday
Wazon Florysia
Ceramiczny, kremowy, 6x10 cm, wysokość 21 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Gra typu kółko i krzyżyk Four in a Row game set
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Świeczka LED Flamme Dot
Na baterie, beżowa, 10x10 cm, wysokość 12,5 cm
(2)
W magazynie
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Rex London
Zabawka pluszowa Bella the Bunny
Rekomendowany wiek 1+ lat, BPA free, wysokość 40 cm, długość 9 cm
(1)
W magazynie
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Plaček Pet Products
Drapak dla kota Magic Cat Edita
Beżowy, 30x50 cm, wysokość 30 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
173,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Plaček Pet Products
Miska Dog Fantasy FOOD
Dla psów, ceramiczna, z napisami, ø 13 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
1
...
369
370
371
...
640
Załaduj więcej