Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
31 490 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Jayana
Odpowiedni do prania, do WC, biały/różowy, 45x45 cm
(1)
W magazynie
28 zł
Do koszyka
Do koszyka
Love Story
Legowisko Graphene
Dla psów, jasnoszare, 70x58 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
219 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
My House
Pościel Monty
Jednoosobowa, zapinana na suwak, luksusowa, z satyny bawełnianej, w paski/w kratkę, niebieska, 140x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
143 zł
Do koszyka
Do koszyka
Umbra
Ramka Infinity
26x30 cm, stojąca, metalowa, w kolorze złota, rozmiar zdjęcia: 13x18
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Konewka Ladybird
Metalowa, 1,5 l
(4)
W magazynie
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
SULION
Kinkiet Obi
W kolorze złota, z opalowego szkła, IP44, 15x15,5x16 cm
(3)
W magazynie
387 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Narzuta Arya
Z mikfroflaneli, szara, 180x220 cm
(4)
W magazynie
124 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
zestaw 2 szt.
Compactor
Pojemniki do przechowywania ubrań zestaw Life
2 szt., próżniowe/usztywniane, tekstylne, białe/czarne, 42x25x25 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
216 zł
108 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 12 szt.
Spirella
Kółka do zasłony prysznicowej zestaw Ringo Small
12 szt., metalowe, w kolorze matowego złota
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38,99 zł
3,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Hermia
Pojemniki na żywność
3 szt., jasnozielone, 2,5 l/3,8 l/5 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Vitaus
Dywan Blooming
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, jasnoróżowy, 80x150 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
150 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Orion
Talerz Glaze
Deserowy, ø 20,5 cm, ceramiczny, fioletowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Typ talerzy (3)
Premium
Kähler Design
Filiżanka Hammershøi
Porcelanowa, do cappuccino, biała, 200 ml
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
OYOY Mini
Dywan dziecięcy Cherry
Z mieszanki wełny, z krótkim włosiem, 86x76 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
350 zł
Do koszyka
Do koszyka
OYOY Mini
Dziecięcy dywan do zabawy Rabbit Hopscotch
Tkany ręcznie, z mieszanki wełny, z krótkim włosiem, 75x180 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
674 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Haczyk Vieste Duo
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(49)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Koszyk Tela
Do łazienki, tekstylny, ciemnoszary, wysokość 9 cm
(12)
W magazynie
67 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, biały, 25x25 cm, wysokość 18 cm
(208)
W magazynie
Ostatnie sztuki
106,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
+ Wymiary (2)
Green Gate
Filiżanka
Porcelanowa, do cappuccino/do latte, biała, 300 ml
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Pojemność (2)
Markslöjd
Świecznik elektryczny Organo
Szary, metalowy, do kontaktu, 17x4x30 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
340 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Elle Decoration
Dywan Pradesh Linen White
Tkany ręcznie, z mieszanki wełny, bouclé, bez włosia, beżowy, 60x90 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
Premium
Bloomingville
Wazon Jona
Ręcznie malowany, kamionkowy, biały/brązowy, ø 14 cm, wysokość 18 cm
(7)
W magazynie
150 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Essentiel
Jasnozielona, ze zdejmowaną poszewką, 60x60 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
LEIFHEIT
Zapasowa końcówka do mopa Twist Micro Duo M
(13)
W magazynie
54,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Restilo
Zasłona Kierra
Częściowo zaciemniająca (dimout), kremowa, 140x245 cm
(9)
W magazynie
107 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Velvet and Faux Fur
Z mikropluszu, ciemnofioletowa, 55x55 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
zestaw 6 szt.
Ulubione
Duralex
Szklanki zestaw Picardie
6 szt., 360 ml
(26)
W magazynie
79 zł
13,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
Keter
Stolik grillowy Unity
134x52 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 299 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
YAMAZAKI
Stojak na pokrywki i patelnie Tower
Metalowy, biały, 16x11,5 cm, wysokość 20 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
102,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ayyildiz Carpets
Dywan odpowiedni na zewnątrz Giza 1410
Syntetyczny, bez włosia, okrągły, ciemnoszary, ø 160 cm
(2)
W magazynie
251 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Średnica (3)
Premium
zestaw 4 szt.
Blomus
Ręczniki zestaw Riva
4 szt., frotte, bawełniane, szare, 30x30 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
87 zł
21,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Ulubione
Snips
Stojak na akcesoria do mycia naczyń
Plastikowy, biały/zielony, 14x27 cm, wysokość 16 cm
(237)
W magazynie
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Mason Cash
Misa Original Cane
Kamionkowa, żółta, ø 26 cm, pojemność 2,7 l
(24)
W magazynie
Ostatnie sztuki
175 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Vitaus
Dywan Mirage
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, czarny/szary, 120x180 cm
(69)
W magazynie
Ostatnia sztuka
226 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
Nowość
Mauro Ferretti
Lampa stołowa Torr
Musztardowa/biała, ceramiczna, ø25x46 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
337 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Kindsgut
Nocnik
Jasnozielony, wysokość 14 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
95,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Tescoma
Naczynie do kiszenia Della Casa
Szklane
(16)
W magazynie
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
Holm
Rondel
Ze stali nierdzewnej, 450 ml, ø 10 cm, odpowiedni na indukcję
(2)
W magazynie
117,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Vitaus
Dywan Luka
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, żółty, 80x150 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
157 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Ulubione
Metaltex
Ociekacz
Stalowy, czarny, 50x37 cm
(24)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Roba
Barierka do łóżka
Biała
(6)
W magazynie
294 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Haden
Czajnik elektryczny Devon
Kremowy, plastikowy, pojemność 1,7 l, moc 3000 W
W magazynie
Ostatnie sztuki
240 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Vikosa
Dywan Arcura
Tkany ręcznie, wełniany, bez włosia, kremowy, 120x180 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
809 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (4)
Spirella
Kosz na śmieci Akira
Z pedałem, stalowy, ciemnozielony, 5 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
Zone
Wazon Inu
Ręcznie wykonany, szklany, ø 11 cm, wysokość 9 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Orion
Patelnia Litina
Do grillowania, żeliwna, ø 25 cm, odpowiednia na indukcję
(4)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Good Morning
Pościel Pure Elegance
Jednoosobowa, otwarta, z mikrowłókna, morska, 140x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Leitz
Blat roboczy z wysuwaną półką Ergo
Metalowy, nośność 16 kg, 80x40 cm, wysokość 7 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 059 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
298
299
300
...
657
Załaduj więcej