Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
31 181 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
zestaw 5 szt.
Sass & Belle
Sztućce Pastel
Dla 5 osób, 5 szt., bambusowe
W magazynie
26 zł
5,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Vavien Artwork
Obraz The Artist
40x60 cm, na płótnie
(26)
W magazynie
Ostatnie sztuki
190 zł
Do koszyka
Do koszyka
Reality
Lampa sufitowa Viale
Czarna, metalowa, LED, z elastyczną konstrukcją, 16x54x5 cm
(1)
W magazynie
228 zł
Do koszyka
Do koszyka
Universal
Dywan Loft
Syntetyczny, z średnim włosiem, niebieski, 60x120 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
116 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (5)
Minimalist Cushion Covers
Bieżnik Blue Spring
Kwiecisty, 45x140 cm
(14)
W magazynie
Ostatnia sztuka
61 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Talerz Maxima
Do serwowania, kamionkowy, biały/niebieski
W magazynie
Ostatnie sztuki
206 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mauro Ferretti
Puf Paris
Aksamitny, turkusowy, ø 35 cm, wysokość 40,5 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
339 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Makamii
Łóżko dwuosobowe Lemi
160x200 cm, ze schowkiem, ze stelażem, tapicerowane, aksamitne, szarobrązowe
W magazynie
Ostatnia sztuka
5 729 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Rozmiar (3)
Premium
YAMAZAKI
Stojak na ubrania Tower
Metalowy, czarny, 52x47 cm, wysokość 140 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
639 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Dakls
Ozdoba świąteczna Balerina
Plastikowa, 17 cm
(15)
W magazynie
21 zł
Do koszyka
Do koszyka
Støraa
Komoda Caitlin
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: folia, w naturalnym kolorze, szerokość 80 cm, wysokość 88 cm, głębokość 39 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 599 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Zone
Koszyk Inu
Druciany, metalowy, czarny, ø 38 cm, wysokość 18 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
255 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Nowość
Rex London
Koszyk na owoce Apple
21,5x24 cm, plastikowy, czerwony
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Costa Nova
Talerz Nova
Deserowy, ø 21 cm, kamionkowy, zielony/niebieski/turkusowy
(67)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ted Baker
Dywan Kensington Victoria
Wełniany, z krótkim włosiem, brązowy, 120x170 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
844 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Ayyildiz Carpets
Dywan odpowiedni na zewnątrz Timber 1404
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, brązowy, 160x230 cm
(1)
W magazynie
494 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (7)
Premium
Villeroy&Boch
Dywan Francois
Tkany ręcznie, wełniany, bouclé, bez włosia, biały, 120x170 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
584 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (6)
Mepal
Pojemniki na żywność Nordic sage
3 szt., szałwiowe, 500 ml/1 l/2 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
180 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Compactor
Koszyk Zic Zac
Z trawy morskiej, czarny/w naturalnym kolorze, ø 45 cm, wysokość 36 cm
(55)
W magazynie
Ostatnie sztuki
145 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Linen Tales
Ścierki zestaw Undyed
2 szt., lniane, białe, 26x26 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
80 zł
40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
DAN-FORM Denmark
Krzesło Cloud
Tapicerowane, z imitacji skóry, z półmatowym wykończeniem, czarne
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 249 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Bianca
Pościel Vintage Rosebud Lace
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z perkalu bawełnianego, kwiecista, kremowa, 135x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
173 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary pościeli (2)
Metaltex
Półka łazienkowa Luxy
Bez wiercenia, stalowa, w kolorze srebra z połyskiem
W magazynie
Ostatnia sztuka
58,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
PT LIVING
Półka Riqueza Tres
Wielopoziomowa, metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, z półmatowym wykończeniem, szara, szerokość 60 cm, wysokość 42 cm, głębokość 16 cm
W magazynie
247 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Brabantia
Lunchbox Make & Take
1,1 l, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra
(5)
W magazynie
109 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Poduszka na krzesło Mandala Tiles
Wiązana, z nadrukiem, 40x40 cm
(5)
W magazynie
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Wazony zestaw Maien
7 szt., kamionkowe, ø 7 cm, wysokość 14 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
182 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Ręczniki zestaw Retro
2 szt., frotte, z bawełny organicznej, niebieskie/różowe, 40x55 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
Premium
Ulubione
WMF
Tarka
Uniwersalna
(38)
W magazynie
Ostatnie sztuki
177,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Ego Dekor
Maty stołowe zestaw Indi
4 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, 35x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
148,99 zł
37,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Roba
Łóżeczko Fold up
60x120 cm, z regulowaną wysokością/na kółkach, ze stelażem, z płyty MDF/ze sklejki, powłoka: lakierowanie, w naturalnym kolorze
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 179 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Hanse Home
Chodnik Basic
Syntetyczny, bez włosia, brązowy/beżowy, 80x200 cm
(30)
W magazynie
Ostatnie sztuki
251 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (5)
Premium
Ted Baker
Dywan odpowiedni na zewnątrz Haringey Barkham
Dwustronny, syntetyczny, bouclé, bez włosia, kremowy/w naturalnym kolorze, 160x230 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
519 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Ulubione
douceur d'intérieur
Zasłona Occult
Zaciemniająca, czarna, 135x180 cm
(22)
W magazynie
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (3)
Nowość
zestaw 2 szt.
Rex London
Zestaw pałeczek Dog
Dla 2 osób, 2 szt., drewniany, w naturalnym kolorze
W magazynie
69 zł
34,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Flair Rugs
Dywan Taylor Patchwork
Tkany ręcznie, syntetyczny, z mieszanki juty, bez włosia, w naturalnym kolorze, 200x290 cm
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 439 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Ayyildiz Carpets
Chodnik Life
Syntetyczny, shaggy, czerwony, 80x250 cm
(5)
W magazynie
215 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (7)
Star Trading
Lampa zewnętrzna Mounty
Czarna, plastikowa, LED, do kontaktu, IP44
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
291 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Anniversary
2 szt., na zupę, kamionkowe, 500 ml, ø 13,5 cm
(2)
W magazynie
165 zł
82,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
Mette Ditmer Denmark
Ręcznik Tile Stone
Frotte, bawełniany, beżowy, 50x100 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Nowość
Joseph Joseph
Tortownica Nest™ Bake
2 szt., ø 27 cm, stal
W magazynie
Ostatnie sztuki
210 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Vitaus
Dywan Pembe
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, różowy, ø 80 cm
(151)
W magazynie
104 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ted Baker
Dywan Notting Hill Portobello
Tkany ręcznie, syntetyczny, bouclé, bez włosia, kremowy, 160x230 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
889 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (5)
Mijolnir
Zestaw narzuty na łóżko i poszewki na poduszkę Sedef
Bawełniany, szary, 210x220 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
305 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
zestaw 2 szt.
Rex London
Kieliszki zestaw
2 szt., 200 ml, do koktajli
W magazynie
Ostatnie sztuki
116 zł
58 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Naczynie do zapiekania
20x32,5 cm, szklane
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
90,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Dakls
Wieniec
Bożonarodzeniowy, ø 25 cm
W magazynie
33 zł
Do koszyka
Do koszyka
Universal
Dywan Picasso
Syntetyczny, z krótkim włosiem, kremowy, 140x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
514 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
1
...
269
270
271
...
650
Załaduj więcej