Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
29 834 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Light & Living
Lampa wisząca Malacia
Bordowa, tekstylna, ø40x33 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
459 zł
z kodem
574 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
Asiatic Carpets
Dywan Anders AN02
Tkany ręcznie, syntetyczny, z krótkim włosiem, beżowy/kremowy, 120x160 cm
(2)
W magazynie
379 zł
z kodem
474 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Orion
Siatki do prania bielizny zestaw
3 szt., białe
(5)
W magazynie
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Lustro Assisi
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 3x, ø 17 cm
(65)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sirius
Girlanda świetlna Lucas Clear
Plastikowa, LED, do kontaktu, IP44, długość 300 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
144 zł
z kodem
179,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Rex London
Pojemnik do przechowywania ubrań Vintage Ivy
Z plastiku z recyklingu, 58x28x48 cm
(27)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+15
+16
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Plus
Syntetyczny, z krótkim włosiem, jasnoróżowy, 120x170 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
174 zł
z kodem
218 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (5)
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Dodatkowa półka Tower
Metalowa, czarna, 50x30 cm, wysokość 35 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
431 zł
z kodem
539 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Quick Dry
8 szt., szybkoschnące, bawełniane, beżowe, 4x mały ręcznik (30x30)/2x średni ręcznik (50x85)
(3)
W magazynie
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Mila Home
Zasłony zestaw Dot Arch
2 szt., do powieszenia na szynie, geometryczne, beżowe, 140x260 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
287 zł
z kodem
359 zł bez kodu
179,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Teulat
Komoda Arista
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir/powłoka: lakierowanie, czarna, szerokość 95 cm, wysokość 120 cm, głębokość 40 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
2 055 zł
z kodem
2 569 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, jasnoniebieski, 25x25 cm, wysokość 18 cm
(130)
W magazynie
Ostatnie sztuki
113,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
House Nordic
Dywan odpowiedni na zewnątrz Menorca
Syntetyczny, z włókien z recyklingu, bouclé, bez włosia, beżowy, 140x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
543 zł
z kodem
679 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Narzuta Arya
Z mikfroflaneli, brązowa, 180x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Bellys
Z mikrowłókna, żółty, 140x240 cm
(3)
W magazynie
45 zł
z kodem
55,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
LEGO®
Kubek dla dzieci Head
530 ml, ceramiczny, żółty
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Hilary
Z mieszanki bawełny, jasnobrązowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(3)
W magazynie
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Essentials
Kołdra 4 Seasons
Całoroczna, 200x220 cm
(15)
W magazynie
236 zł
z kodem
295 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
Ulubione
Curver
Kosz na pranie Knit
Plastikowy, beżowy, 57 l
(43)
W magazynie
127,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Premier Housewares
Osłonka na doniczkę Sidra
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 17,5 cm, wysokość 13 cm
W magazynie
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
LEIFHEIT
Myjka do okien Nemo 51030
(29)
W magazynie
281,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hanse Home
Chodnik odpowiedni na zewnątrz Nature
Syntetyczny, bez włosia, jasnobrązowy, 80x250 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
292 zł
z kodem
365 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Mila Home
Dywan Shaggy
Odpowiedni do prania, syntetyczny, shaggy, z frędzlami, beżowy, 60x110 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
254 zł
z kodem
317 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
OYOY Mini
Mata do zabawy dla dzieci Adventure
Ø 112 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
270 zł
z kodem
337 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Kinkiet Paris
Czarny, stalowy, 15x22x10 cm
(1)
W magazynie
259 zł
z kodem
324 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Karmnik dla ptaków
19x29 cm, wysokość 126 cm
(88)
W magazynie
Ostatnie sztuki
222 zł
z kodem
278 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Zegar Petals
Ścienny, ø 40 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
239 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Bizzotto
Stolik Austin
Stalowy, szałwiowy, ø 46 cm, wysokość 52 cm
(4)
W magazynie
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Gingko
Lampa stołowa Alice
W jasnym naturalnym kolorze, z litego drewna jesionowego, LED, z wyborem koloru/ze ściemniaczem, ø7x7 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
z kodem
173 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Brooke Floral
2 szt., do powieszenia na szynie, kwieciste, niebieskie, 229x229 cm
(16)
W magazynie
Ostatnia sztuka
210 zł
z kodem
263 zł bez kodu
131,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rodzaj mocowania (2)
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Elle Decoration
Dywan Malard Anthracite Gold
Syntetyczny, bez włosia, jasnoszary, 160x230 cm
(5)
W magazynie
278 zł
z kodem
347 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Asiatic Carpets
Dywan Flores
Syntetyczny, z krótkim włosiem, beżowy, 160x230 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
615 zł
z kodem
769 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Bianca
Prześcieradło Cotton Sateen
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, z satyny bawełnianej, białe, 185x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
177 zł
z kodem
221 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Flair Rugs
Dywan Esrei
Wełniany, z krótkim włosiem, niebieski/brązowy, 120x170 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
499 zł
z kodem
624 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
SULION
Kinkiet Obi
W kolorze złota, z opalowego szkła, IP44, 15x15,5x16 cm
(3)
W magazynie
310 zł
z kodem
387 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Stojak na ręczniki papierowe
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, ø 15 cm, wysokość 34 cm
(12)
W magazynie
Ostatnia sztuka
209 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Lustro Sicilia
Stojące, 46x146 cm
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
337 zł
z kodem
420,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Zestaw naklejek
5 szt., na okno, 23x33 cm
(70)
W magazynie
20 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Ręcznik kąpielowy Geo
Frotte, bawełniany, geometryczny, beżowy, 70x133 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Flair Rugs
Dywan Marbled
Syntetyczny, z średnim włosiem, beżowy, 160x230 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
679 zł
z kodem
849 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Duralex
Szklanki zestaw Picardie
6 szt., 90 ml
(19)
W magazynie
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
7,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Greta
Na zamek , strukturalna, 40x40 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Minnie "Sweet"
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na suwak, różowa, bawełniana, 100x135 cm
(8)
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan odpowiedni na zewnątrz Nova 1201
Odpowiedni do prania, syntetyczny, z krótkim włosiem, szary, 140x200 cm
(23)
W magazynie
Ostatnie sztuki
298 zł
z kodem
373 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (6)
Premium
-20% z kodem
tala
Kabel do lamp wiszących Alumina
Z gwintem E27
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
258 zł
z kodem
323 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
LEIFHEIT
Deska do prasowania Air Board M Solid Plus
Z uchwytem na żelazko/z wtyczką/z regulowaną wysokością, biała/zielona
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
420,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Opviq lights
Kinkiet Umut
W kolorze złota, metalowy, LED, 17x86x5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
251,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Kalune Design
Wieszak ścienny Dama
Metalowy, w kolorze złota, szerokość 82 cm, wysokość 60 cm, głębokość 10 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
207 zł
z kodem
259 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
236
237
238
...
622
Załaduj więcej