Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
29 855 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Hanse Home
Chodnik Juno
Dwustronny/tkany ręcznie, z juty, bouclé, bez włosia, w jasnym naturalnym kolorze/w ciemnym naturalnym kolorze, 80x300 cm
(88)
W magazynie
367 zł
z kodem
459 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona prysznicowa Vitamine
Niebieska, 180x200 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Orion
Szklanki zestaw Tokyo
6 szt., 400 ml
(6)
W magazynie
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
9,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Rękawica kuchenna Cuistot
Bawełniana, beżowa, 14,5x24,5 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
(9)
W magazynie
26 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Villeroy&Boch
Dywan Leon
Syntetyczny, z średnim włosiem, antracytowy, 80x150 cm
(87)
W magazynie
Ostatnie sztuki
196 zł
z kodem
244,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Homitis
Regał Saso
Z płyty MDF, powłoka: melamina, biały, szerokość 27,5 cm, wysokość 141 cm, głębokość 22 cm
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
339 zł
z kodem
424 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Budzik Square
Cyfrowy, 5x15 cm, wysokość 10 cm
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
175 zł
z kodem
219 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Brabantia
Kosz na śmieci Bo
Z pedałem, stalowy, beżowy, 12 l
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
314 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Pojemność (4)
-20% z kodem
Hanse Home
Dywan dziecięcy Ravi
Syntetyczny, z krótkim włosiem, 160x235 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
455 zł
z kodem
569 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Menażka z akcesoriami
7 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Rex London
Zestaw kreatywny Build a Volcano
Rekomendowany wiek 8+ lat
(20)
W magazynie
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Curver
Pojemnik Kaya
Z pokrywką, z plastiku z recyklingu, kremowy, pojemność 7 l, 19x30x15 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-20% z kodem
Ulubione
Star Trading
Dziecięca lampka nocna Toucan
Biała/brązowa, plastikowa, LED, na USB, 12x11x20 cm
(28)
W magazynie
120 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Dywaniki łazienkowe zestaw Armoni
2 szt., odpowiednie do prania, do WC, szare, 50x80 cm
(46)
W magazynie
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
Brabantia
Lunchbox Make & Take
600 ml, na zupę, plastikowy, ciemnoszary
(4)
W magazynie
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Opviq lights
Kinkiet Kiruna
W kolorze mosiądzu, metalowy, 42x23x22 cm
(1)
W magazynie
118 zł
z kodem
146,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Karup
Łóżko dwuosobowe Japan
140x200 cm, bez zagłówka, ze stelażem, z litego drewna sosnowego, powłoka: lazuorwanie, brązowe
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 880 zł
z kodem
2 350 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Rozmiar (5)
Ulubione
Curver
Kosz na śmieci Ready To Collect
Do segregacji odpadów, z plastiku z recyklingu, ciemnoszary, 30 l
(64)
W magazynie
94,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Pojemność (3)
-20% z kodem
Wenko
Deska sedesowa Ikaria
Wolnoopadająca, 37,5 x 41,5 cm, plastikowa, czarna
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
139 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Stolik Janna
Kamienny, w kolorze brązu, ø 40 cm, wysokość 50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
463 zł
z kodem
579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Łóżko jednoosobowe Avela
120x200 cm, ze schowkiem, z materacem, tapicerowane, sztruksowe, lewostronne/prawostronne, średnio twarde, narożne, szarobrązowe
(7)
W magazynie
3 071 zł
z kodem
3 839 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Rozmiar (2)
-20% z kodem
Støraa
Zestaw do przedpokoju Anita
Z litego drewna sosnowego, powłoka: barwienie, biały, szerokość 55 cm, wysokość 100 cm, głębokość 2 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
371 zł
z kodem
464 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Ulubione
Curver
Organizery do szuflady zestaw Sistemo
2 szt., plastikowe, 37,5x15 cm, wysokość 5 cm
(20)
W magazynie
36 zł
18 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Wazon Piero
Kamionkowy, ø 14 cm, wysokość 10,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Koszyk Inu
Druciany, metalowy, czarny, ø 30 cm, wysokość 30,5 cm
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
239 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Vileda
Mop Steam Plus
Parowy
(53)
W magazynie
419 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
MOME
Stół Vida
Ze szklanym blatem, ø 120 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
3 111 zł
z kodem
3 889 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mijolnir
Zestaw narzuty na łóżko i poszewki na poduszkę Olivia
Z bawełny renforcé, szary, 200x220 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
371 zł
z kodem
464 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Bieżnik Red Gingham
Lniany, w kratkę, 40x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Hoker Orlando-T
Z regulowaną wysokością, z imitacji skóry, z imitacji skóry, w matowym białym kolorze, wysokość siedziska 60 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
370 zł
z kodem
462,80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Dozownik do folii
Stalowy, w kolorze srebra, 12x33 cm, wysokość 9 cm
(917)
W magazynie
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Wieszak ścienny Trento
Metalowy, biały, szerokość 3 cm, wysokość 82 cm, głębokość 30 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
150 zł
z kodem
186,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Filumi
Pokrowiec Talo
Na sofę, 4-osobowy, jasnoszary
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
211 zł
z kodem
264 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Premier Housewares
Pojemnik Olivia
Na ciastka, szklany
W magazynie
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Kelso
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, geometryczna, czerwona, 135x200 cm
(91)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Opviq lights
Kinkiet Baston
Czarny/beżowy, tekstylny, 14x40x20 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
z kodem
191,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba źródeł światła (2)
Premium
-20% z kodem
Villeroy&Boch
Dywan Leon
Syntetyczny, z średnim włosiem, okrągły, szaroróżowy, ø 160 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
455 zł
z kodem
569 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Średnica (2)
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
Gardinia
Żabki do karniszy zestaw
20 szt., metalowe, w kolorze srebra
(18)
W magazynie
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
1,45 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vitaus
Dywan Medusa
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, beżowy, ø 80 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Szklanki zestaw Soho
2 szt., 155 ml, ze szkła borokrzemowego
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
54 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Lampa wisząca Søstrene
W kolorze brązu, mosiężna, ø15x31 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
319 zł
z kodem
399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Dywan Marely
Tkany ręcznie, wełniany, z krótkim włosiem, beżowy, 160x230 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 063 zł
z kodem
1 329 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Marckeric
Szafka pod TV Pisco
Z płyty MDF, powłoka: lakierowanie, szarozielona, szerokość 180 cm, wysokość 53 cm, głębokość 40 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 207 zł
z kodem
1 509 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Lorena Canals
Dywan dziecięcy Boletus
Odpowiedni do prania/tkany ręcznie, bawełniany, ceglasty/kremowy, 120x120 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
609 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Crushed Velvet
2 szt., do powieszenia na drążku, szare, 168x229 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
335 zł
z kodem
419 zł bez kodu
209,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Hanse Home
Chodnik Looma
Dwustronny/tkany ręcznie, z juty, bouclé, bez włosia, kremowy/w naturalnym kolorze, 70x200 cm
(1)
W magazynie
238 zł
z kodem
297 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
-20% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Karmnik na kule tłuszowe
Ø 8 cm, wysokość 23 cm
(48)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
36,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Pojemnik do przechowywania ubrań Spotlight
Z plastiku z recyklingu, zielony/niebieski, 58x28x48 cm
(7)
W magazynie
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+15
+16
1
...
232
233
234
...
622
Załaduj więcej