Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
29 948 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Sagaform
Zestaw na olej i ocet Nature
2 szt., 300 ml, szklany, w ciemnym naturalnym kolorze
(2)
W magazynie
106 zł
z kodem
133 zł bez kodu
66,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Brandani
Miski zestaw Hors D'Ouvre
6 szt., do serwowania, porcelanowe/bambusowe, białe, ø 24 cm
(261)
W magazynie
138 zł
z kodem
172,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Brabantia
Kosz na pranie Selector
Metalowy, biały, 55 l
W magazynie
Ostatnia sztuka
604 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sollux
Kinkiet Zylo
W kolorze terakoty, stalowy, z elastyczną konstrukcją, 61x30x14 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
300 zł
z kodem
375 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
TemaHome
Szafka pod TV Angle
Narożna, w dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: melamina, czarna/w naturalnym kolorze, szerokość 90 cm, wysokość 45 cm, głębokość 90 cm
(7)
W magazynie
871 zł
z kodem
1 089 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, białe, 160x200 cm
(40)
W magazynie
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (4)
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Lampa olejna Aura
Szklana, ø 9,5 cm, wysokość 10 cm
(25)
W magazynie
Ostatnia sztuka
100 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Dywan Shira
Z juty, bouclé, bez włosia, z frędzlami, okrągły, czarny/w naturalnym kolorze, ø 120 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
186 zł
z kodem
233 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Enchanted Twilight Animals
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w gwiazdy, zielona/beżowa, 135x200 cm
(56)
W magazynie
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Flair Rugs
Dywan Miley
Tkany ręcznie, syntetyczny, z mieszanki juty, bouclé, bez włosia, w naturalnym kolorze, 160x230 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
707 zł
z kodem
884 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
Premium
Blomus
Lampa zewnętrzna Spirit
Ciemnoszara, plastikowa, LED, przenośna, na USB, IP44, ø9x15 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
176 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Hanse Home
Dywan Wolly
Syntetyczny, bez włosia, okrągły, jasnobrązowy, ø 200 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
575 zł
z kodem
719 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Fluffy
Syntetyczny, shaggy, ciemnobrązowy, 80x150 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
137 zł
z kodem
171 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
ZicZac
Taca Querco
14,5x28 cm, korkowa
(1)
W magazynie
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Marckeric
Szafka nocna Bart
Z litego drewna sosnowego, morska, 46x36 cm, wysokość 55 cm
(6)
W magazynie
375 zł
z kodem
469 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Hanse Home
Dywan odpowiedni na zewnątrz Flair
Syntetyczny, bez włosia, 120x180 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
239 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Sky
Odpowiedni do prania, syntetyczny, z krótkim włosiem, różowy, 240x340 cm
(4)
W magazynie
735 zł
z kodem
919 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (8)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Narzuta Kingsley
Pikowana, aksamitna, kremowa, 220x220 cm
(3)
W magazynie
228 zł
z kodem
285 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Actona
Biurko Seaford
45x110 cm
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
687 zł
z kodem
859 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Świecznik elektryczny Organo
Do kontaktu, metalowy, szary, szerokość 4 cm, długość 17 cm, wysokość 30 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
272 zł
z kodem
340 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Restilo
Narzuta Alhambra
Pikowana, z mikrowłókna, beżowa, 220x240 cm
(133)
W magazynie
142 zł
z kodem
177 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Foremki do wykrawania zestaw Circles
5 szt., ze stali nierdzewnej
(78)
W magazynie
Ostatnie sztuki
14 zł
z kodem
17 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan dziecięcy Bambi
Syntetyczny, z krótkim włosiem, niebieski/szary, 80x150 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
z kodem
161,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Markslöjd
Kinkiet Locus
Biały/w kolorze srebra, z opalowego szkła, ø28,5x17 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
695 zł
z kodem
869 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Clara
Do kontaktu, stołowa, metalowa/papierowa, czarna/pomarańczowa, ø 45 cm, szerokość 20 cm, wysokość 65 cm
(1)
W magazynie
102 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Hendi
Łopatka
Ze stali nierdzewnej
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Lampa wisząca Sky
Brązowa/w kolorze złota, metalowa, 68x4,5x160 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
216 zł
z kodem
270 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Umbra
Wieszak ścienny Picket
Z litego drewna sosnowego, ciemnobrązowy, szerokość 38 cm, wysokość 17 cm, głębokość 4 cm
(12)
W magazynie
171 zł
z kodem
214 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Esschert Design
Konewka
Plastikowa, 10 l
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
131 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Zestaw akcesoriów łazienkowych Bea
Kamionkowy, kremowy
(3)
W magazynie
188 zł
z kodem
235 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Unique Furniture
Witryna Carmel
Metalowa, powłoka: lakierowanie, czarna, szerokość 45 cm, wysokość 85 cm, głębokość 40 cm
(12)
W magazynie
Ostatnia sztuka
791 zł
z kodem
989 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Lustro Loft Edge
Ścienne, 69x95 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
447 zł
z kodem
559 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Velvet
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, brązowa/beżowa, 140x245 cm
(9)
W magazynie
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Rodzaj mocowania (2)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona prysznicowa Ginkoblue
Turkusowa, 180x200 cm
(16)
W magazynie
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
WOOOD
Komoda Root
Z litego drewna sosnowego, brązowa, szerokość 200 cm, wysokość 85 cm, głębokość 45 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
3 199 zł
z kodem
3 999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Stolik Frame
Czarny/brązowy, 45x24 cm, wysokość 52 cm
(26)
W magazynie
Ostatnie sztuki
515 zł
z kodem
644 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Stanley
Kubek termiczny Café-To-Go Travel Mug Cream Gloss
350 ml, ze stali nierdzewnej, kremowy
(5)
W magazynie
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Actona
Krzesło Addi
Z podłokietnikami, tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, brązowe
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
711 zł
z kodem
889 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Joseph Joseph
Foremki do lodu Easy-fill
2 szt., plastikowe
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
46 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Karlsson
Zegar Charm
Ścienny, ø 30 cm
(21)
W magazynie
206 zł
z kodem
256,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka na krzesło Twily
Wiązana, 38x38 cm
(8)
W magazynie
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Mioli Decor
Poduszka dekoracyjna Top
Z materiału bouclé, kremowa, ø 20 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
JAHU collections
Ścierki zestaw Dark
3 szt., bawełniane, 50x70 cm
(16)
W magazynie
Ostatnia sztuka
22 zł
z kodem
27,99 zł bez kodu
9,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Balvi
Tablica Week Planner
Magnetyczna, 30x42 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Ulubione
Curver
Organizery do szuflady zestaw Sistemo
2 szt., plastikowe, 37,5x15 cm, wysokość 5 cm
(20)
W magazynie
36 zł
18 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Spinder Design
Komoda Joey
Metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, szarobrązowa, szerokość 37 cm, wysokość 99 cm, głębokość 26 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
2 167 zł
z kodem
2 709 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Zegar Osado Dome
Ścienny, ø 30 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
182 zł
z kodem
227 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Dodatkowa półka
Metalowa, biała, 23x45 cm, wysokość 45 cm
(453)
W magazynie
191 zł
z kodem
239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
230
231
232
...
624
Załaduj więcej