Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
30 254 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Ulubione
Universal
Dywan Ricci Flowers
Syntetyczny, bez włosia, 52x100 cm
(33)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Spinder Design
Wieszak ścienny Matches
Metalowy, czarny, szerokość 79 cm, wysokość 79 cm, głębokość 10 cm
(5)
W magazynie
670 zł
z kodem
837 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Universal
Dywan Montana Liso
Syntetyczny, z średnim włosiem, szary/beżowy, 60x120 cm
(29)
W magazynie
90 zł
z kodem
112 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (7)
-20% z kodem
Metaltex
Suszarka na pranie Como
Biała, metalowa, długość powierzchni suszenia 8 m
(150)
W magazynie
81 zł
z kodem
100,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Wieszak ścienny Maltha
Metalowy, czarny, szerokość 24 cm, wysokość 14 cm, głębokość 7,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
94 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Villeroy&Boch
Dywan Charlotte
Tkany ręcznie, wełniany, z krótkim włosiem, beżowy, 120x170 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
679 zł
z kodem
849 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Flair Rugs
Dywan Medina
Tkany ręcznie, z mieszanki wełny, bez włosia, z frędzlami, jasnoszary/w naturalnym kolorze, 160x230 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
967 zł
z kodem
1 209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Wazon Eclips
Wysoki, z żywicy polimerowej, w kolorze złota, 24x11,5 cm, wysokość 59,5 cm
(2)
W magazynie
350 zł
z kodem
437,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Actona
Biurko Barnett
W dekorze dębu, 60x120 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 095 zł
z kodem
1 369 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Koc dziecięcy Filipa
Beżowy, 130x160 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
z kodem
101,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Słój na lemoniadę
3,5 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Filiżanka Joshua
Ceramiczna, jasnoróżowa/beżowa, 290 ml
(1)
W magazynie
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
House Nordic
Osłonka na doniczkę Keli
Na zioła/wisząca, rattanowa, bez otworu drenażowego, wysokość 27 cm
W magazynie
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Hawaii
Syntetyczny, z średnim włosiem, niebieski/szary, 160x230 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
467 zł
z kodem
584 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Bonami Essentials
Stojak na ręczniki Nivo
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 54x24 cm, wysokość 82 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
141 zł
z kodem
176 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Stolik Tower
Biały, 37x48 cm, wysokość 19 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
531 zł
z kodem
664 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mila Home
Dywan Simple Arch
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, kremowy, ø 80 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
130 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
Casa Selección
Szafka na klucze
Wisząca
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Metaltex
Ociekacz Colonia Plus
Stalowy, biały/w kolorze srebra, 48x30 cm
(84)
W magazynie
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Vivian
70x100 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
272 zł
z kodem
340 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Zone
Pojemniki zestaw Pulp
2 szt., z pokrywką, czarne, 32x23x20,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
186 zł
z kodem
232 zł bez kodu
116 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Yes Everyday
Stojak na ubrania Roald
Na kółkach, metalowy, czarny, 80x42 cm, wysokość 160 cm
(1)
W magazynie
97 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Helix 2200
Syntetyczny, bez włosia, szary, 120x170 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
284 zł
z kodem
355 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Zone
Kosz na śmieci Nova
Z pedałem, plastikowy, ciemnoszary, 5 l
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
289 zł
z kodem
361 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Star Trading
Girlanda świetlna Small Circus
Czarna, plastikowa, LED, do kontaktu, IP44, długość 855 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
211 zł
z kodem
263,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Zestaw wykrawaczy Presto Carving
Do warzyw/do owoców, ze stali nierdzewnej
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Restilo
Dywaniki łazienkowe zestaw Bati
2 szt., odpowiednie do prania, niebieskie, 50x80 cm
(9)
W magazynie
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Łóżko dwuosobowe Myra Pillow
160x200 cm, ze schowkiem, ze stelażem, tapicerowane, z regulowaną wysokością zagłówka, beżowe
(2)
W magazynie
3 759 zł
z kodem
4 699 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (2)
+ Rodzaj zagłówka łóżka (3)
-20% z kodem
Karup
Sofa Roots
Rozkładana, typu futon, brązowa, trzyosobowa, szerokość 160 cm, głębokość 105 cm, głębokość siedziska 63 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
2 548 zł
z kodem
3 185 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+16
+17
+ Kolor nóg (3)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka na krzesło Essentiel
Zewnętrzna, wiązana, 40x40 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
28 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Kähler Design
Wazon Hammershøi
Ceramiczny, biały, ø 8,5 cm, wysokość 10 cm
(40)
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Girlanda świetlna Zoo
Plastikowa, LED, na baterie, długość 160 cm
(11)
W magazynie
40 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Puf Medas
Z materiału bouclé, ze schowkiem, brązowy, ø 45 cm, wysokość 36 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
278 zł
z kodem
348 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Villeroy&Boch
Dywan Toy's Delight Nostalgic Noel Red Green
Syntetyczny, bez włosia, okrągły, ze świątecznym motywem, czerwony/zielony, ø 200 cm
W magazynie
367 zł
z kodem
459 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Sass & Belle
Ozdoba świąteczna Rainbow Trout
Szklana, wykonana ręcznie, 7 cm
(1)
W magazynie
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Wycieraczka Yoni
Czarna, 45x75 cm
W magazynie
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Actona
Szafka na buty Albany
Uchylna, w dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, w naturalnym kolorze, liczba par butów 12 , szerokość 72 cm, wysokość 140 cm, głębokość 25 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 319 zł
z kodem
1 649 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sass & Belle
Miska dekoracyjna Sausage Dog
Porcelanowa, 5x14 cm
(5)
W magazynie
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
WOOOD
Fotel Kube
Wypoczynkowy/obrotowy, z podnóżkiem, z tkaniny szenilowej, w naturalnym kolorze, wysokość oparcia 60 cm, wysokość siedziska 48 cm
(1)
W magazynie
2 711 zł
z kodem
3 389 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Teulat
Szafka nocna Totem
Z cichym domykiem, niebieska, 50x36,5 cm, wysokość 55 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 167 zł
z kodem
1 459 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Flair Rugs
Dywan Kylo
Syntetyczny, z średnim włosiem, w kolorze terakoty, 160x230 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
619 zł
z kodem
774 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
PT LIVING
Regał na wino Single
Wiszący, metalowy, w kolorze złota, liczba butelek 6, w kolorze złota, szerokość 11,5 cm, wysokość 66 cm, głębokość 18 cm
(5)
W magazynie
153 zł
z kodem
191 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel dziecięca Bichette
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na zatrzask, biała/różowa, bawełniana, 140x200 cm
(3)
W magazynie
92 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Candellux Lighting
Lampa punktowa Colly
W kolorze złota, stalowa, ø37x16 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
221 zł
z kodem
275,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 12 szt.
Spirella
Kółka do zasłony prysznicowej zestaw Ringo Small
12 szt., metalowe, w kolorze matowego srebra
(4)
W magazynie
41 zł
3,42 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Life
Syntetyczny, shaggy, czerwony, 80x150 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (7)
-20% z kodem
Nowość
zestaw 4 szt.
S|P Collection
Szklanki zestaw Robi
4 szt., 430 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
26,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Good Morning
Prześcieradło Basic
Z gumką, dwuosobowe, bawełniane, białe, 180x200 cm
(35)
W magazynie
94 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (4)
1
...
214
215
216
...
631
Załaduj więcej