Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Produkty
Strona główna
Produkty
Tanie produkty
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
50 648 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Animal Magic
Z gumką, jednoosobowe, zielone, 90x190 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Bieżnik Larsson Geo
Bawełniany, geometryczny, 33x220 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Maty stołowe zestaw Larsson Geo
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, geometryczne, 30x46 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
31,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Ścierka Tie Dye
Lniana, biała/niebieska, 45x65 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Ramka
23x28 cm, stojąca, bambusowa, w naturalnym kolorze, rozmiar zdjęcia: 13x18
Dostawa od 20.10.2026
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Green Gate
Wiszące dekoracje świąteczne Dina
2 szt.
(1)
W magazynie
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
31,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
RecentToys
Łamigłówka Metal Phone
Metalowa
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Puzzle Woodland
Liczba elementów 24, rekomendowany wiek 3+ lat
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Sweet poppy
Kwiecisty, czerwony/beżowy, ø 180 cm
(1)
Dostawa od 22.10.2026
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
Premium
Blomus
Pojemnik na chusteczki Tisu
Tekstylny, 13x13 cm, wysokość 13 cm
(1)
Dostawa od 20.10.2026
63 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Bombki zestaw
20 szt., ø 6 cm
(3)
Dostawa od 20.10.2026
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
3,15 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Hermia
Pojemniki Fresco
6 szt., 1,5 l, na żywność, plastikowe, szare
(63)
W magazynie
51 zł
z kodem
63,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
ONA
Kieliszki na jajka zestaw Billie
2 szt., kamionkowe, różowe
(1)
W magazynie
51 zł
z kodem
63,99 zł bez kodu
32 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Milazzo
Bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, stalowy, biały/w kolorze srebra, 11,5x9,5 cm, wysokość 11,5 cm
(685)
W magazynie
51 zł
z kodem
63,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Talerz Nova
Deserowy, ø 21 cm, kamionkowy, zielony/niebieski/turkusowy
(67)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
63,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Rękawice kuchenne zestaw
2 szt., bawełniana, czerwona, 14x20 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
63,99 zł bez kodu
32 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
LEIFHEIT
Golarka do swetrów
Biała/niebieska
(37)
W magazynie
63,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Duralex
Misa Gigogne
Szklana, ø 31 cm, pojemność 580 ml
(9)
W magazynie
63,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Balvi
Pojemnik na sól Salt
Ceramiczny
(9)
W magazynie
51 zł
z kodem
63,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
ONA
Kubek Coco
470 ml, new bone china, różowy
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
51 zł
z kodem
63,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Spirella
Organizer łazienkowy Yuma
Na waciki, z żywicy polimerowej, czarny, ø 11 cm, wysokość 7,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
63,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Cooksmart ®
Rękawice kuchenne zestaw Hen House
2 szt., bawełniana, szara, 19x37 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
(20)
W magazynie
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
32 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Ociekacz Duo
Na sztućce, plastikowy, jasnoszary, 12x11 cm
(18)
W magazynie
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
Wenko
Haczyki zestaw
6 szt., wiszące, plastikowe
(123)
W magazynie
Ostatnia sztuka
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
10,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Zasłona prysznicowa Timeless Stripe
W paski, beżowa, 180x180 cm
(4)
W magazynie
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Drążek rozporowy Herkules
Wiszący, metalowy/plastikowy, biały, 8x4,5 cm, wysokość 80 cm
(197)
W magazynie
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Metaltex
Stojak na wino My-Bottle
Wiszący, metalowy, liczba butelek 4
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Maximex
Mata antypoślizgowa
Pod prysznic, 45x45 cm
(20)
W magazynie
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Cooksmart ®
Podwójna rękawica kuchenna Oxford Denim
Bawełniana, niebieska, 17x90 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
(58)
W magazynie
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
BonBistro
Taca Serve
18,5x30 cm, ze stali nierdzewnej
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Mydelniczka Turbo-Loc
Bez wiercenia, plastikowa, biała, 11x13 cm, wysokość 6 cm
(193)
W magazynie
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Cuddly
Z mikropluszu, biała, 28x38 cm
(3)
W magazynie
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Maty stołowe zestaw Uya
2 szt., z wodorostów, w kratkę, 33,5x49 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
32 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska Okayama
Na zupę, kamionkowa, biała/niebieska, 400 ml, ø 13,5 cm
W magazynie
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Metaltex
Uchwyty na kieliszki do wina zestaw Lava
2 szt., ścienne, ze stali nierdzewnej, czarne, 11x26 cm, wysokość 4 cm
(10)
W magazynie
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
32 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Stojak na pokrywki Tokyo Lava
Ze stali nierdzewnej, czarny, 12x17 cm, wysokość 19 cm
(20)
W magazynie
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Wycieraczka Jade
Beżowa, 45x75 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 5 szt.
Ulubione
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw
5 szt., bawełniane, różowe/szare, 50x70 cm
(267)
W magazynie
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
12,80 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Foutastic
Dywanik łazienkowy Tuft
Odpowiedni do prania, brązowy, 50x75 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer łazienkowy Terra
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 24x10 cm, wysokość 6 cm
(93)
W magazynie
Ostatnia sztuka
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Dancing Fairies
Z gumką, jednoosobowe, z nadrukiem, różowe, 90x190 cm
(4)
W magazynie
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar prześcieradła (2)
-20% z kodem
Hanse Home
Wycieraczka Washable
Szara, 40x60 cm
(19)
W magazynie
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer łazienkowy Gara
Stalowy, biały, 19x13 cm, wysokość 12,5 cm
(249)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Star Trading
Girlanda świetlna Bubbly
Plastikowa, LED, solarna, długość 180 cm
(4)
W magazynie
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hendi
Nóż Kitchen Line
Szefa kuchni, ze stali nierdzewnej, długość klingi 12,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 12 szt.
Sass & Belle
Bombki zestaw Mushroom Mini
12 szt., szklane, wykonane ręcznie, ø 3 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
5,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Balvi
Podpórka do książek Secret Agent
Metalowa
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer łazienkowy Femme
Na kosmetyki, ze szkła akrylowego, 22,5x12,5 cm, wysokość 8 cm
(467)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
85
86
87
...
508
Załaduj więcej