Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Produkty
Strona główna
Produkty
Tanie produkty
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
50 659 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Esschert Design
Doniczki zestaw
2 szt., wiszące, plastikowe, ø 10 cm, wysokość 11 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
39,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mioli Decor
Figurka Girl
Metalowa, 17x3,5 cm, wysokość 31 cm
(17)
Dostawa od 04.11.2026
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Poszewka na poduszkę Tazu
Lniana, 45x45 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Blomsterbergs
Szpatułka do tortów
Metalowa
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Wieszak na drzwi Celano
Metalowy, w kolorze srebra, szerokość 39 cm, wysokość 11 cm, głębokość 7,5 cm
(28)
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Maximex
Klipsy przeciw chrapaniu zestaw
3 szt.
(1)
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
26,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Puzzle Wild Wonders
Liczba elementów 30, rekomendowany wiek 3+ lat
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sirius
Dekoracja świetlna Frida
Na baterie, stołowa, szklana, bordowa, ø 7 cm, wysokość 15 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kindsgut
Zabawka Brachio
Drewniana, rekomendowany wiek 1+ lat
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Love Story
Legowisko Wooly
Dla kotów, kremowe, 45x30 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Restilo
Narzuta Axel
Z mikrowłókna, różowa/szara, 170x210 cm
(33)
Dostawa od 16.10.2026
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Premium Valve L
3 szt.
(41)
Dostawa od 23.10.2026
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
26,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
DesignWorks Ink
Kalendarz niedatowany Smart
240 str., w formacie A5, w linie
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Dodatkowa półka do kratki Tower
Magnetyczna, 20x6 cm
Dostawa od 15.10.2026
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Filiżanka Pearl
Kamionkowa, na espresso/ze spodkiem, biała, 90 ml
(2)
Dostawa od 21.10.2026
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Wenko
Stojaki na sztućce i serwetki zestaw Black Outdoor Kitchen Baco
2 szt., metalowe, czarne
Dostawa od 19.10.2026
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Cukierniczka Pearl
Kamionkowa, biała, pojemność 100 ml
(2)
W magazynie
63 zł
z kodem
79,12 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Forma do babki
ø 26 cm, silikon
W magazynie
Ostatnia sztuka
64 zł
z kodem
79,80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dziecięca z efektem fluorescencyjnym Game Over
Z mikropluszu, szara, 38x29 cm
(5)
W magazynie
64 zł
z kodem
79,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Guinea Pig
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, biała, bawełniana, 140x200 cm
(14)
W magazynie
79,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
LEIFHEIT
Tarka Comfortline
Uniwersalna
(2)
W magazynie
79,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
LEIFHEIT
Zapasowe końcówki do mopa Tenso Power
2 szt.
(6)
W magazynie
79,99 zł
40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Winnie the Pooh "Pooh Hugs"
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 100x135 cm
W magazynie
64 zł
z kodem
79,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Auron
Plastikowa, w kolorze złota, 9x9 cm, wysokość 38,5 cm
(59)
W magazynie
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na wino Norway
Drewniany, liczba butelek 12
(224)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Wieszak na ręczniki papierowe
Bez wiercenia, z mocowaniem Static-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, 8,5x30 cm
(795)
W magazynie
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Haczyki zestaw
2 szt., bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, plastikowe, w kolorze srebra
(173)
W magazynie
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
My House
Pościel Summer Meadow
Jednoosobowa, 3-częściowa, zapinana na suwak, z nadrukiem, 140x200 cm
(11)
W magazynie
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
OYOY Mini
Dziecięcy kosz na zabawki Koya
Tekstylny, z nadrukiem, zielony/kremowy, ø 26x40 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bigso
Kosz na pranie Soft Storage
Tekstylny, szary, 69 l
W magazynie
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Maximex
Mata do pieczenia
70 x 50 cm, silikonowa
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Haczyk Sigma
Ścienny, stalowy, biały
(38)
W magazynie
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Light & Living
Dekoracja ścienna Dragonfly
Metalowa, wysokość 17,5 cm
(2)
W magazynie
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
House Nordic
Lampa zewnętrzna Salford
Brązowa, rattanowa, LED, przenośna, solarna, IP44, ø14x31 cm
W magazynie
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Polka Dot
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, flanelowe, białe/szare, 90x190 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Mepal
Butelka Vita
700 ml, podróżna, z tritanu, szałwiowa
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Bloomingville
Kubek Sandrine
500 ml, ceramiczny, niebieski
(39)
W magazynie
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Disney Stitch
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 8 szt.
Meri Meri
Torebki prezentowe zestaw Rocket
8 szt., 11x6 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
10 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Wycieraczka Welcome
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 40x60 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Hanse Home
Wycieraczka Black Heart
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 45x75 cm
(17)
W magazynie
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Zapach do wnętrz Tuoksu Wood
O zapachu drzewa sandałowego/o zapachu igliwia/o zapachu drewna, 100 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (3)
-20% z kodem
Orion
Termos Termo
1,2 l, na jedzenie, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(2)
W magazynie
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Świecznik Nirela
Metalowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Świeca Pure
Czas palenia 50 h, ø 7 cm, wysokość 15 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Casa De Engel
Organizer łazienkowy
Obrotowy, plastikowy, ø 28 cm, wysokość 17,5 cm
W magazynie
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Miska Brisa
Na zupę, kamionkowa, biała/jasnoniebieska, 670 ml, ø 16 cm
(7)
W magazynie
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Figurka ogrodowa Squirrel
Z żywicy polimerowej
(4)
W magazynie
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
119
120
121
...
510
Załaduj więcej