Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Tanie produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 300 zł
25 945 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Mila Home
Dywan Dot Arch
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, pomarańczowy/kremowy, ø 80 cm
(5)
Dostawa od 15.12.2026
128 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
Foutastic
Szlafrok Cappa
W rozmiarze S, bawełniany, różowy
(3)
Dostawa od 04.11.2026
128 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (3)
-20% z kodem
Love Story
Legowisko Wooly
Dla psów, okrągłe, kremowe, ø 55 cm
(2)
W magazynie
128 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Lorena Canals
Dziecięcy kosz na zabawki Cookie Jar
Tekstylny, z napisami, jasnoniebieski, ø 20x26 cm
Dostawa od 21.10.2026
160 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Obrazek dziecięcy Saida
55x75 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ideal Standard
Uchwyt i.Life A
W kolorze srebra z połyskiem
W magazynie
Ostatnia sztuka
160 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Wieszak ścienny
Z litego drewna paulowni, szerokość 61 cm, wysokość 14 cm, głębokość 8,5 cm
Dostawa od 20.10.2026
128 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Vileda
Mop Ultramax Complete Set box
Z wiadrem
(105)
W magazynie
160,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Doniczka
Metalowa, 55x16 cm, wysokość 12 cm
(7)
Dostawa od 21.10.2026
129 zł
z kodem
160,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mijolnir
Ochraniacz na materac Alez
200x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
129 zł
z kodem
160,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Stojak na ręczniki Levante
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem, 36x17 cm, wysokość 79 cm
(2)
W magazynie
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Sollux
Kinkiet Castro
W kolorze złota, stalowy, 6x30x8 cm
W magazynie
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Stojak na pokrywki i patelnie DrawerStore
Plastikowy, szary, 31x20 cm, wysokość 15 cm
(108)
W magazynie
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Dodatkowa półka Tower
Metalowa, czarna, 30,5x14 cm, wysokość 14 cm
(3)
W magazynie
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Zero Twist
6 szt., frotte, bawełniane, ciemnozielone, 2x mały ręcznik (30x30)
(2)
W magazynie
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Kinkiet Da Muro Shell
W kolorze złota, szklany, 20x22x14 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Półka łazienkowa Lava
Wisząca, stalowa, w kolorze matowej czerni
(24)
W magazynie
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Good Morning
Pościel dziecięca Avera
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, różowa/brązowa, bawełniana, 140x200 cm
W magazynie
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 120 szt.
Brabantia
Worki na śmieci zestaw PerfectFit G
120 szt., z taśmą, 30 l
(5)
W magazynie
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
1,34 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Dzbanek Nettie
Ceramiczny, kremowy, 1,3 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Rękawice kuchenne zestaw Velmar
2 szt., beżowa, 18x18 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
80,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Stojak wielofukcyjny Smart
Metalowy, ø 17 cm, wysokość 38,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Macarena
Na drzwi, bawełniana, czarna, 90x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Deska sedesowa Sereno
Wolnoopadająca, 36,5 x 45 cm, plastikowa, niebieska, z nadrukiem
(18)
W magazynie
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Szafa Air
Tekstylna, niebieska, szerokość 75 cm, wysokość 150 cm, głębokość 50 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Figurka Ishtar
Kamionkowa, 15x11,5 cm, wysokość 20,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Koszyki zestaw
3 szt., tekstylne, kremowe, wysokość 14 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Dywan In Bloom
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, jasnozielony, ø 80 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
Opviq lights
Lampa wisząca Chandelier
Czarna, metalowa, ø35x117 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bitz
Wazon Gastro Green
Kamionkowy, zielony, ø 14 cm, wysokość 20 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
OYOY Mini
Dziecięca lampka nocna Rainbow
Kremowa, silikonowa, LED, nocna/przenośna, do kontaktu, 18x6x14 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
BonBistro
Noże do steków zestaw Carne
4 szt., stalowe, czarne/w kolorze srebra
W magazynie
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
40,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
RCR Cristalleria Italiana
Kieliszki zestaw
6 szt., 650 ml, do wina
(57)
W magazynie
Ostatnie sztuki
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
26,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Dziecięca lampka nocna Ola
Biała, porcelanowa, LED, nocna/przenośna, na baterie, 25x15x18 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Rosendahl
Talerz Grand Cru Cottage
Ø 27 cm, porcelanowy, biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kalune Design
Półka Liliales
Wielopoziomowa, z litego drewna świerkowego, brązowa, szerokość 44 cm, wysokość 40 cm, głębokość 15 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Cosy Diamond
Z mikropluszu, fioletowy, 130x170 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Premium
-20% z kodem
Casafina
Miska na jajka Fattoria
Kamionkowa, biała
W magazynie
Ostatnie sztuki
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Artevasi
Doniczka Capri
Wisząca/samonawadniająca, z plastiku z recyklingu, 28,5x50 cm, wysokość 20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Świecznik Ranin
Metalowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Kule na płot zestaw
2 szt., szklane, ø 12 cm, wysokość 15 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Zasłona Wilson
Zaciemniająca/termiczna, na drzwi, szara, 117x213 cm
(12)
W magazynie
Ostatnia sztuka
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
PT LIVING
Poduszka dekoracyjna Wave
Bawełniana, brązowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Rondel Brava
Z pokrywką, ze stali nierdzewnej, 1,25 l, ø 16 cm, odpowiedni na indukcję
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
161 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Blomus
Filiżanki zestaw Makoto Steel
2 szt., ze stali nierdzewnej, na espresso/z podwójną ścianką, w kolorze srebra
Dostawa od 20.10.2026
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
80,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
Candellux Lighting
Żyrandol dziecięcy Single
Z litego drewna, 11,5x10x90 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mijolnir
Narzuta Alanur
Bawełniana, niebieska/różowa, 200x235 cm
(24)
Dostawa od 04.11.2026
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
RIG-TIG
Karafka Cool-It
1,5 l, szklana, czarna
Dostawa od 19.10.2026
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
237
238
239
...
320
Załaduj więcej