Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Tanie produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 300 zł
25 932 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Ulubione
Maximex
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Moon Cat
2 szt., ze szkła hartowanego, z nadrukiem, 30x52 cm
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Lékué
Zestaw do przygotowywania mleka orzechowego Veggie
2 szt., 1 l, plastikowy
(28)
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Casa Selección
Obrazy zestaw
30x40 cm, 4 szt., drukowane, na płótnie
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
38,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Obrus Home Sweet Home
Z napisami, biały, ø 140 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Taca Meggie
24x35 cm, do serwowania
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Taca Eau
Ø 32 cm , porcelanowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Pokrowiec na meble ogrodowe Iria
205x75 cm, wysokość 50 cm
(2)
W magazynie
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (11)
-20% z kodem
Mepal
Zestaw przyborów kuchennych Chef It
Plastikowy, 3 szt.
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Poszewka na poduszkę Anuba
Żakardowa, na zamek , strukturalna, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Lampka dziecięca Bianella
Biała/jasnoróżowa, tekstylna, do kontaktu, ø20x29 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Madison
Termiczna, sztruksowa, brązowa, 140x260 cm
W magazynie
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Mepal
Akcesoria do pieczenia Chef It
3 szt., plastikowe
(1)
W magazynie
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sollux
Lampa wisząca Martina
Czarna, stalowa, ø14x134 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Dziadek do orzechów Blisk
Ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sollux
Lampa wisząca Toranja
W naturalnym kolorze, ø27,5x90 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Printworks
Album na zdjęcia Love is in the Air
Dostawa od 02.11.2026
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Drążek prysznicowy na słuchawkę
Bez wiercenia, z drążkiem z suwakiem, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem, 70 cm
(1)
Dostawa od 19.10.2026
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Sztućce do sałatek Nirela
2 szt., ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
77,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Poszewki na poduszki zestaw Macie
2 szt., bawełniane, na zamek , w paski, 50x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
77,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Balvi
Ramka Isernia
16,5x21,5 cm, stojąca, plastikowa, biała, rozmiar zdjęcia: 10x10/rozmiar zdjęcia: 10x15/rozmiar zdjęcia: 12x18/rozmiar zdjęcia: 13x18
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
ELO
Patelnia Ducto
Ø 28 cm, odpowiednia na indukcję
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Zilverstad
Skarbonka Hedgehog
Metalowa, 8,5x8 cm, wysokość 11,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Reality
Lampa zewnętrzna Diadema
Biała, plastikowa, LED, solarna, IP44, 11,5x11x22 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Seersucker Frill Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, w paski, niebieska, 135x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Nowość
Pineapple Elephant
Pościel Cotton Rich Narrow Woven Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, w paski, szarobrązowa, 135x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Mila Home
Obrus Beige Meadow
Kwiecisty, beżowy, ø 140 cm
(9)
Dostawa od 15.12.2026
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Misa Pixie
Na sałatkę, kamionkowa, zielona, ø 24 cm, pojemność 2,2 l
(4)
Dostawa od 21.10.2026
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Nova Luce
Lampa punktowa Alma
W kolorze matowej czerni, metalowa, z elastyczną konstrukcją, IP44, 8x12x13 cm
Dostawa od 26.10.2026
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Design Letters
Zestaw naczyń dla dzieci A-Z
Plastikowy
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kartos
Zestaw do kaligrafii Venezia
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kindsgut
Ręcznik dziecięcy z kapturem Rabbit
Bawełniany, szary, 76x76 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Brandani
Sztućce Madre Perla
Dla 4 osób, 16 szt., ze stali nierdzewnej, białe/w kolorze srebra
(2)
Dostawa od 03.11.2026
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Zestaw barmański do drinków Aruc
Ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Waza
Na zupę, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, ø 26 cm, pojemność 4,5 l
Dostawa od 22.10.2026
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
UMAGE
Haczyk Butterflies Medium
Ścienny, stalowy, antracytowy/brązowy/w naturalnym kolorze
Dostawa od 22.10.2026
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Poszewki na poduszki zestaw Senara
2 szt., bawełniane, na zamek , strukturalne, 45x45 cm
Dostawa od 07.12.2026
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
77,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Poszewka na poduszkę Cral
Bawełniana, na zamek , w paski, 45x45 cm
Dostawa od 07.12.2026
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Poduszka ortopedyczna
Wypełniona pianką pamięciową, antyalergiczna, ze zdejmowaną poszewką, 30x45 cm
(2)
Dostawa od 15.12.2026
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bizzotto
Sztućce do sałatek Hestia
2 szt., ze stali nierdzewnej
(1)
W magazynie
125 zł
z kodem
155,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Umbra
Półka łazienkowa Flex
Wisząca, plastikowa, biała
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
125 zł
z kodem
155,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Taca dekoracyjna Fabius
Metalowa, 35,5x17 cm
W magazynie
125 zł
z kodem
155,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Świecznik Orangery
Na świeczkę typu tealight, ceramiczny
(2)
W magazynie
125 zł
z kodem
155,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bizzotto
Zestaw noża i łopatki do ciasta Hestia
2 szt., ze stali nierdzewnej
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
125 zł
z kodem
155,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bizzotto
Zestaw noża i łopatki do ciasta Bronte
2 szt., ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnia sztuka
125 zł
z kodem
155,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 4 szt.
WMF
Szklanki zestaw Kineo
4 szt.
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
155,99 zł
39 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw Simple Arch
2 szt., odpowiednie do prania, beżowe, 60x100 cm
(87)
W magazynie
125 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Quadro
Bez wiercenia/narożna, z mocowaniem Vacuum-loc, plastikowa, w kolorze srebra
(116)
W magazynie
125 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw Simple Leaf
2 szt., odpowiednie do prania, zielone, 60x100 cm
(27)
W magazynie
125 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
231
232
233
...
320
Załaduj więcej