Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Tanie produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 300 zł
26 073 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Nowość
Wallity
Obraz
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Autumn Check
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w kratkę, 135x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Brandani
Wazon
Szklany, czerwony, ø 12,5 cm, wysokość 26 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Opviq lights
Lampa wisząca Kem
Czarna/w kolorze złota, metalowa, ø9x124 cm
(18)
W magazynie
Ostatnia sztuka
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Regał na buty
Metalowy, teleskopowy, w kolorze srebra, liczba par butów 6 , szerokość 62 cm, wysokość 35 cm, głębokość 23 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
Good Morning
Pościel dziecięca Ranger
Jednoosobowa, otwarta, z mikrowłókna, 140x220 cm
(2)
W magazynie
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
Kähler Design
Ozdoba świąteczna Hammershøi Christmas
Porcelanowa, ręcznie malowana, ø 6 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
PT LIVING
Świecznik Swirl
Szklany
W magazynie
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Narzuta Arya
Z mikfroflaneli, zielona, 180x220 cm
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Premier Housewares
Taca dekoracyjna Oleena
Kamienna, 12,5x20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
Butter Kings
Ścierki zestaw Christmas Twigs
2 szt., bawełniane, białe/zielone, 50x70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Budka dla sikorki
Drewniana, 17x21,5 cm, wysokość 33 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Dozownik do mydła Presto Steel
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem, 250 ml, 7x7 cm, wysokość 15 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
Compactor
Półka łazienkowa Bestlock
Bez wiercenia, metalowa, czarna
(23)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Polka Dot
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w kropki, czarno-biała, 135x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Salt&Pepper
Koszyk na pieczywo Scala
Czarny, ø 28,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Luella
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 14 cm, wysokość 11 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Zasłona Maho
Z ornamentami, beżowa, 140x240 cm
(1)
W magazynie
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Zasłona Ondine
Geometryczna, beżowa, 140x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
douceur d'intérieur
Zasłona Roseris
Szara, 140x240 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Mason Cash
Patera obrotowa
Plastikowa, biała, ø 28,5 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Koszyki zestaw Bustelo
2 szt., w naturalnym kolorze, wysokość 22 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Sella
Ręcznie wykonana, kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 14 cm, wysokość 11 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
Good Morning
Pościel dziecięca Julia
Jednoosobowa, otwarta, różowa, z mikrowłókna, 140x220 cm
W magazynie
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
GTV
Żarówka
Z gwintem E27, 1800 K, 3,5 W, ze ściemniaczem, ø 12,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Canterbury
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w kropki/kwiecista, szara, 135x200 cm
(234)
W magazynie
Ostatnia sztuka
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Trio
Lampa zewnętrzna Mirande
Ciemnobrązowa, aluminiowa, 14,5x11,5x22,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
Reality
Lampa zewnętrzna Genie
W kolorze matowej czerni, plastikowa, LED, na USB, z czujnikiem ruchu, IP44
W magazynie
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
Reality
Lampa zewnętrzna Genie
W kolorze matowej czerni, plastikowa, LED, na USB, z czujnikiem ruchu, IP44
(1)
W magazynie
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Nowość
Wallity
Obraz
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 04.11.2026
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
LAMKUR
Lampa sufitowa Felix
Czarna, metalowa, ø6x16,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Zasłona Dusky
Zaciemniająca, szara, 140x240 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Wisteria
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, biała/fioletowa, 135x200 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Pościel Satin Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, adamaszkowa, w paski, szara, 135x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
douceur d'intérieur
Zasłona Velouriane
Aksamitna, różowa, 140x260 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Firanka Flat
Biała, 140x260 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Eva Solo
Kieliszek
240 ml, do likieru
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Butter Kings
Ścierki zestaw Wine Lover
2 szt., bawełniane, różowe, 50x70 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
110 zł
55 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Butter Kings
Ścierki zestaw Delicate Green
2 szt., bawełniane, ze świątecznym motywem, białe, 50x70 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
55 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
ZicZac
Miska Querco
Do serwowania, korkowa, w naturalnym kolorze, 112,5 ml, ø 15 cm
W magazynie
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Wallity
Obraz
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 04.11.2026
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Tie Dye Football
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, fioletowa/turkusowa, 135x200 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Roba
Pieluszki Lil Planet
3 szt., różowe, muślinowe, 80x80 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 4 szt.
Roba
Pacynka
4 szt., tekstylna, rekomendowany wiek 3+ lat
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
110 zł
27,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Dekoracja świetlna Saturnus
Biała/w kolorze srebra, papierowa, do kontaktu, 35x21x52 cm
(7)
W magazynie
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ayyildiz Carpets
Dywan Pisa
Syntetyczny, z średnim włosiem, okrągły, jasnoszary, ø 80 cm
Dostawa od 27.10.2026
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Catherine Lansfield
Prześcieradło Brushed
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, flanelowe, białe, 135x190 cm
Dostawa od 04.11.2026
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
zestaw 2 szt.
ONA
Kubki zestaw Liv
2 szt., 270 ml, szklane, z podwójną ścianką, niebieskie
(1)
W magazynie
110,99 zł
55,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
175
176
177
...
322
Załaduj więcej