Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Tanie produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 300 zł
26 139 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
Kave Home
Poszewka na poduszkę Lioris
Bawełniana, na zamek , w paski, 40x60 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Soft as a Cloud
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, różowa, z mikrowłókna, 135x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Diva
2 szt., 350 ml, szklane, z podwójną ścianką/do latte
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Sass & Belle
Zabawka pluszowa Aria Unicorn
Rekomendowany wiek 1+ lat, wysokość 23 cm, długość 24 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Forever Together
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, różowa, 135x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Juliette
Z szenilu, kremowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Sass & Belle
Zabawka pluszowa Gigi Giraffe
Rekomendowany wiek 1+ lat, wysokość 23 cm, długość 24 cm
(1)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Pineapple Elephant
Poszewki na poduszki zestaw Casablanca Pinsonic
2 szt., strukturalne, kopertowe, 50x75 cm
W magazynie
99 zł
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Akcesorium do uprawy roślin Lamp
Metalowe, 22,5x9 cm, wysokość 28,5 cm
(1)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sehlbach
Firanka
Z woalu, strukturalna, brązowa, 135x245 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Amo
2 szt., 350 ml, szklane, z podwójną ścianką/do latte
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Anna
Zielona, ze zdejmowaną poszewką, 44x44 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Lorca
Ceramiczna, niebieska, ø 10 cm, wysokość 39 cm
(32)
Dostawa od 26.10.2026
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Rosendahl
Szklanki zestaw Premium
2 szt., 520 ml
(2)
W magazynie
99 zł
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Brabantia
Pokrowiec na deskę do prasowania New Dawn D
Bawełniany, zielony, w kropki, 135x45 cm
(6)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
noo.ma
Ręcznik Gobo
Frotte, bawełniany, lawendowy/kremowy, 50x80 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Moulin Roty
Pacynka Albert
Rekomendowany wiek 0+ lat, prać w temp. 30°c, wysokość 25 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kähler Design
Świecznik Hammershøi
Porcelanowy
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Butter Kings
Poszewka na poduszkę Festive Flowers
Bawełniana, na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 45x45 cm
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Firanka Vayana
Beżowa/w kolorze złota, 135x240 cm
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Lékué
Dozownik do ciasta
Plastikowy
(1)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Butter Kings
Maty stołowe zestaw Fir Branches
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, ze świątecznym motywem, kwieciste, 45x35 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Green Gate
Talerz Rani
Deserowy, ø 20,5 cm, kamionkowy, biały/szary
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Folkabo
Biała, z litego drewna, LED, na baterie, 27x5x27 cm
(4)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Green Gate
Świecznik
Z żywicy polimerowej
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Coco
2 szt., biała, z wosku, LED, na baterie, sterowana pilotem, 6,5x6,5x10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Artevasi
System do zawieszenia doniczki Macramé
Tekstylny, ø 13 cm, wysokość 100 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Rosendahl
Kieliszki zestaw Premium
2 szt., 540 ml, do wina
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Miska
Plastikowa, czerwona, 30 l, ø 54 cm, wysokość 27 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Butter Kings
Poszewka na poduszkę Squirell And Toadstool
Bawełniana, na zamek , z nadrukiem, 45x45 cm
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Kindsgut
Wieża do układania Christmas Tree
Drewniana, rekomendowany wiek 1+ lat
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Iris
LED, na baterie, ø12x14 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Villa Collection
Świecznik Elv
Na świeczkę typu tealight, kamionkowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Football Stars
Do łóżeczka, ciepła/dwustronna, zapinana na guziki, szara, flanelowa, 120x150 cm
(1)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , strukturalna, 43x43 cm
(8)
Dostawa od 15.12.2026
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Ozdoby świąteczne zestaw Anisa
3 szt., 10 cm
W magazynie
99 zł
33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Pineapple Elephant
Firanka Aletta
Z woalu, biała, 140x183 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Hugo Frosch
Termofor Classic
Z mikropluszu, beżowy, 1,8 l
(4)
Dostawa od 14.10.2026
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Butter Kings
Bieżnik Very Merry Christmas
Bawełniany, ze świątecznym motywem, z napisami/kwiecisty, 40x140 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Lékué
Cukierniczy zestaw do zdobienia Decomax
Liczba końcówek 6 szt.
(47)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
VDE Tivoli 1996
Figurka świąteczna Fungo
Ceramiczna, wysokość 23,5 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Gra zewnętrzna Explorer Bag: Flowers
(3)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Lucy
Zielona, szklana, LED, na baterie, z timerem, ø10x16,5 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Tiseco Home Studio
Termofor Warmers
Z mikropluszu, szary, 2 l
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Homéa
Dyfuzor LED
Elektryczny, pojemność 210 ml, ø 13 cm, wysokość 10 cm
(1)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw Galvin
2 szt., odpowiednie do prania, 60x100 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Prześcieradło Angelia
Z gumką, dwuosobowe, muślinowe, pomarańczowe/brązowe, 140x190 cm
(24)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Nowość
Catherine Lansfield
Koc Christmas Sherpa Penguins
Ze świątecznym motywem, biały, 170x130 cm
Dostawa od 04.11.2026
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
162
163
164
...
327
Załaduj więcej