Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Tanie produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 300 zł
26 002 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Good Morning
Ręcznik plażowy Goaltime
Dla dzieci, aksamitny, z nadrukiem, zielony, 75x150 cm
(1)
W magazynie
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Gardinia
Roleta Mini Termo
Szara, 42,5x150 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (7)
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Casafina
Kubek Taormina
410 ml, ceramiczny, niebieski/turkusowy
(65)
Dostawa od 21.10.2026
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Södahl
Ścierki zestaw Blocks
2 szt., bawełniane, różowe/brązowe, 50x70 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Hanse Home
Dywan Handloom
Dwustronny/tkany ręcznie, z mieszanki juty, bouclé, bez włosia, w jasnym naturalnym kolorze, 60x90 cm
(42)
Dostawa od 21.10.2026
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Firanki zestaw Candide
2 szt., z woalu, do powieszenia na drążku/do powieszenia na lince, w paski, białe, 70x200 cm
(2)
W magazynie
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kate Louise
Poduszka dekoracyjna Scorpio
Biała, ze zdejmowaną poszewką, 43x43 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kate Louise
Poduszka dekoracyjna Neo Palm
Ze zdejmowaną poszewką, 43x43 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kate Louise
Poduszka dekoracyjna Neo Pink
Różowa, ze zdejmowaną poszewką, 43x43 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kate Louise
Poduszka dekoracyjna Sagittarius
Biała, ze zdejmowaną poszewką, 43x43 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Christmas Tartan Teddy Bear
Ze świątecznym motywem, czerwona/ciemnozielona, 45x45 cm
Dostawa od 04.11.2026
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kate Louise
Poduszka dekoracyjna Aries
Biała, ze zdejmowaną poszewką, 43x43 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Obrus
Zmywalny, z PCV, kwiecisty, beżowy, 140x140 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Kate Louise
Poduszka dekoracyjna Cancer
Biała, ze zdejmowaną poszewką, 43x43 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Świąteczna dekoracja świetlna Phytia
Na baterie, stołowa, metalowa, jasnoszara, szerokość 4,5 cm, długość 26 cm, wysokość 45,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kate Louise
Poduszka dekoracyjna Aquarius
Biała, ze zdejmowaną poszewką, 43x43 cm
(2)
W magazynie
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka odpowiednia na zewnątrz Chambray
Bawełniana, niebieska, ze zdejmowaną poszewką, 42x42 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Premier Housewares
Miski zestaw Beaufort
4 szt., do lodów, szklane, ø 12 cm
Dostawa od 29.10.2026
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
19 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
RIG-TIG
Podkładka pod garnek Circles
Silikonowa, ø 13 cm
Dostawa od 19.10.2026
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bébé Douceur
Koc dziecięcy Gauge
Muślinowy, zielony, 75x75 cm
(3)
Dostawa od 22.10.2026
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
UMAGE
Oprawka do lampy Asteria Top Cover
Dostawa od 22.10.2026
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Addis
Kosz na pranie Signature
Plastikowy, jasnobrązowy, 45 l
(2)
W magazynie
76,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
LEGO®
Ramka
19x27 cm, ścienna, plastikowa, niebieska, rozmiar zdjęcia: 10x15/rozmiar zdjęcia: 12x18
(13)
W magazynie
76,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Opviq lights
Kinkiet Isidora
Czarny, metalowy, 20x15x8 cm
(15)
W magazynie
62 zł
z kodem
76,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Cooksmart ®
Poduszka na krzesło Bee Happy
Bawełniana, wiązana, kwiecista, 34x36 cm
(65)
W magazynie
62 zł
z kodem
76,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Casafina
Miska Poterie
Na zupę, kamionkowa, ceglasta/beżowa, 560 ml
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
62 zł
z kodem
76,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Uchwyt na dozownik do mydła Sono
Ścienny, ze stali nierdzewnej, kremowy, ø 9 cm, wysokość 6 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Holm
Sitko
Ø 16 cm, ze stali nierdzewnej
(2)
W magazynie
62 zł
z kodem
76,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Curver
Kosz na śmieci Essentials
Z pedałem, plastikowy, szary, 20 l
W magazynie
76,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Hanse Home
Wycieraczka White Christmas
Z włókna kokosowego, ze świątecznym motywem, w naturalnym kolorze, 45x75 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
LEIFHEIT
Krajalnica Combi
Do jajek, ze stali nierdzewnej
(3)
W magazynie
76,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
EGLO
Lampa wpuszczana w sufit 4000 K FUEVA 5
Czarna, stalowa, LED, wpuszczana , ø12x3 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Rotho
Kosz na pranie Jona
Plastikowy, antracytowy, 39 l
(29)
W magazynie
76,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Dodatkowa półka Adapto
Stalowa, czarna, 57x24 cm, wysokość 15 cm
(109)
W magazynie
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Metaltex
Dodatkowa półka York
Narożna, drewniana, w kolorze matowej czerni/w naturalnym kolorze, 25x25 cm, wysokość 16 cm
(19)
W magazynie
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Brasil
Plastikowa, ciemnoniebieska, ø 10 cm, wysokość 37 cm
(37)
W magazynie
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Wenko
Haczyki zestaw Genova
2 szt., bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, plastikowe, w kolorze srebra z połyskiem
(12)
W magazynie
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
38,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bigso
Organizer Elisa Paper Laminate
Na artykuły papiernicze, kartonowy, 12,5x33 cm, wysokość 12,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Ścierki zestaw Enchanted Twilight Animals
4 szt., bawełniane, niebieskie, 50x70 cm
(3)
W magazynie
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
19,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Universal
Dywan Sprinty Lavender
Syntetyczny, bez włosia, fioletowy/szary, 52x100 cm
(182)
W magazynie
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miski zestaw Kana
4 szt., do deseru, szklane, 120 ml, ø 12 cm
(3)
W magazynie
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Roseris
Szara, ze zdejmowaną poszewką, 40x60 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Universal
Dywan Sprinty Spring
Syntetyczny, bez włosia, brązowy, 52x100 cm
(209)
W magazynie
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Wenko
Haczyk Orea
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem
(18)
W magazynie
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Rotello
Plastikowa, czarna, ø 10 cm, wysokość 36 cm
(25)
W magazynie
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Pavia
Bez wiercenia, z mocowaniem Static-loc, plastikowy, biały/czarny, 200 ml, 9,5x6,5 cm, wysokość 16 cm
(23)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Universal
Dywan Ricci Menu
Syntetyczny, bez włosia, czarny, 52x100 cm
(102)
W magazynie
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Zone
Haczyk A-Hook
Ścienny, stalowy, czarny
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
113
114
115
...
321
Załaduj więcej