Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Tanie produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 150 zł
17 416 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Mila Home Luxury
Mata stołowa Wicker
Z juty, ø 32 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Ayyildiz Carpets
Dywan odpowiedni na zewnątrz Mira 1452
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, beżowy, 60x100 cm
Dostawa od 20.10.2026
67 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (7)
Ulubione
Wenko
Wieszak na ręczniki papierowe Nio
Bez wiercenia, czarny, 7x27,5 cm, wysokość 4,5 cm
(85)
Dostawa od 26.10.2026
67 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Joseph Joseph
Teleskopowy kij do akcesoriów do sprzątania CleanTech
(1)
Dostawa od 15.10.2026
67 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ladelle
Woreczek na żywność Eco
Tekstylny
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 4 szt.
Kartos
Zeszyty zestaw Baloons
192 str., w formacie A6, w linie
W magazynie
Ostatnia sztuka
67 zł
16,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Minimalist Cushion Covers
Poduszka na krzesło Delicate Greens
Wiązana, kwiecista, 40x40 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Ayyildiz Carpets
Dywan odpowiedni na zewnątrz Mira 1450
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, beżowy, 60x100 cm
(2)
Dostawa od 20.10.2026
67 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (7)
zestaw 4 szt.
Kartos
Zeszyty zestaw Bees
192 str., w formacie A6, w linie
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
16,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Kartos
Zeszyty zestaw Giglio
192 str., w formacie A6, w linie
W magazynie
67 zł
16,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
zestaw 6 szt.
ONA
Łyżeczki do kawy zestaw Tilly
Dla 6 osób, 6 szt., szklane
Dostawa od 03.11.2026
67 zł
11,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Świąteczna dekoracja świetlna Mishell
Jasnoszara, stalowa, LED, na baterie, 35x5,5x35 cm
W magazynie
67 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Ramka Bergen
34x44,5 cm, ścienna, brązowa, rozmiar zdjęcia: 30x40
(34)
Dostawa od 19.11.2026
67 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Koc Christmas Icons
Z mikropluszu, ze świątecznym motywem, zielony, 130x170 cm
(4)
Dostawa od 04.11.2026
67 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tylko na Bonami
Ulubione
Bonami Essentials
Deska Mineral
Bambusowa, 35 x 25 cm
(50)
W magazynie
67,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Hendi
Części zamienne do syfonu do bitej śmietany zestaw Kitchen Line
8 szt., plastikowe
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Metaltex
Stojak na papier toaletowy Origin
Czarny, ø 15 cm, wysokość 58 cm
(88)
W magazynie
67,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Costa Nova
Talerz Alentejo
Deserowy, ø 21 cm, kamionkowy, turkusowy
(14)
W magazynie
67,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sass & Belle
Świecznik Folk Floral
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
67,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Esschert Design
Wieszak ścienny
Metalowy, brązowy, szerokość 14 cm, wysokość 32 cm
(108)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Kela
Kubek na szczoteczki do zębów Adele
Ceramiczny, biały, ø 8 cm, wysokość 10 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Minimalist Cushion Covers
Poduszka na krzesło Green Neighbourhood
Wiązana, z nadrukiem, 40x40 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Umbra
Serwetnik Buddy
Plastikowy, czarny, 15x8 cm, wysokość 11 cm
(22)
W magazynie
67,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Roba
Koc dziecięcy Seashells
Dzianinowy, z bawełny organicznej, niebieski, 80x80 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Addis
Kosz na śmieci
Plastikowy, beżowy, 5 l
(29)
Dostawa od 06.11.2026
67,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 20 szt.
Joseph Joseph
Worki na śmieci zestaw IW4
20 szt., z taśmą, 50 l
(1)
Dostawa od 15.10.2026
67,99 zł
3,40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Bigso
Organizer Oskar Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 26x35 cm, wysokość 8,5 cm
(24)
W magazynie
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 3 szt.
Ulubione
Cooksmart ®
Ścierki zestaw Curious Dogs
3 szt., bawełniane, niebieskie, 45x65 cm
(220)
W magazynie
68 zł
22,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Lucie Floral Frill
Niebieska, 45x45 cm
(10)
W magazynie
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Kosz na śmieci Leman
Z pedałem, stalowy, w kolorze matowej czerni, 3 l
(226)
W magazynie
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
+ Pojemność (5)
Wenko
Dozownik do mydła Odos
Z żywicy polimerowej, biały, 381 ml, ø 10 cm, wysokość 18 cm
(33)
W magazynie
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Organizery na buty zestaw
2 szt., plastikowe, 30x52 cm, wysokość 11 cm
(510)
W magazynie
68 zł
34 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Cooksmart ®
Maty stołowe zestaw Forest Fable
4 szt., korkowe, z nadrukiem, 21x29 cm
(7)
W magazynie
68 zł
17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Ulubione
Metaltex
Uchwyt na akcesoria do sprzątania
2 szt.
(31)
W magazynie
68 zł
34 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Fischer & Honsel
Żarówka Elegance
Z gwintem E14, 1800 K, 2 W, ø 4,5 cm
(27)
W magazynie
Ostatnia sztuka
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Hübsch
Kula nawadniająca Flora
Szklana
(15)
W magazynie
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Metaltex
Dodatkowa półka Brooklyn
Stalowa, w kolorze srebra, 45x23 cm, wysokość 15 cm
(336)
W magazynie
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 4 szt.
Ulubione
Cooksmart ®
Maty stołowe zestaw Bauhaus
4 szt., korkowe, geometryczne, 21,5x29 cm
(24)
W magazynie
68 zł
17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Pavia
Bez wiercenia/narożna, z mocowaniem Static-loc, stalowa, czarna
(31)
W magazynie
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
Balvi
Organizer Mr. Tidy
Na artykuły papiernicze, ceramiczny, 10x9 cm, wysokość 10 cm
(6)
W magazynie
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Blanca
Beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 30x50 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
Premium
Bloomingville Mini
Talerz dla dzieci Celebrate
Kamionkowy, żółty/kremowy, ø 16 cm
(1)
W magazynie
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
YAMAZAKI
Gąbka do mycia naczyń Tower
Silikonowa
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Sass & Belle
Wazon Cherry
Ręcznie malowany, z dolomitu
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Konewka Tucan
Plastikowa, 1,2 l
(7)
W magazynie
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
YAMAZAKI
Wieszak na ręczniki papierowe Tower
Wiszący, metalowy, czarny, 26x1,5 cm, wysokość 5,5 cm
(68)
W magazynie
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Wenko
Wieszak na ręczniki papierowe Black Outdoor Kitchen Ima
Bez wiercenia, metalowy, czarny, 6x30 cm, wysokość 6,5 cm
(63)
W magazynie
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Hanse Home
Dywan Orient Reni
Syntetyczny, z krótkim włosiem, miętowy, 57x90 cm
(28)
W magazynie
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (7)
1
...
94
95
96
...
228
Załaduj więcej