Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Tanie produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 150 zł
17 425 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
douceur d'intérieur
Koc Mini Frosty
Z mikfroflaneli, kremowy, 125x150 cm
(1)
Dostawa od 30.10.2026
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
zestaw 6 szt.
Orion
Filiżanki zestaw Statek
6 szt., ceramiczne, na espresso, kremowe, 90 ml
(2)
Dostawa od 22.10.2026
65 zł
10,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Catherine Lansfield
Podwójna rękawica kuchenna Salcombe Boats
Bawełniana, niebieska, 18x88 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
(1)
Dostawa od 04.11.2026
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Poduszka na krzesło Doodles
Wiązana, z nadrukiem/abstrakcyjny wzór, 40x40 cm
(1)
Dostawa od 15.12.2026
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Poduszka na krzesło Illustrated Flower
Wiązana, z nadrukiem, ø 42 cm
Dostawa od 15.12.2026
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
Hendi
Nóż Kitchen Line
Do plastrowania, ze stali nierdzewnej, długość klingi 21,5 cm
(1)
Dostawa od 19.10.2026
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Esschert Design
Obciążniki do obrusów zestaw
Żeliwne, 4x7 cm
(112)
W magazynie
65,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
YAMAZAKI
Mydelniczka Float
Silikonowa, biała, 8,5x11 cm, wysokość 3 cm
(57)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Prześcieradło dziecięce Gabby's Dollhouse
Z gumką, jednoosobowe, bawełniane, z nadrukiem, różowe, 90x200 cm
(2)
W magazynie
65,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Brandani
Cukierniczka Le Primizie
Porcelanowa, biała
(17)
W magazynie
65,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Mydelniczka Slim
Plastikowa, czarna, 8x8 cm, wysokość 4 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Uchwyt na suszarkę do włosów Milazzo
Bez wiercenia, stalowy, czarny, 11,5x14,5 cm, wysokość 17,5 cm
(28)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tefal
Nóż Freshkitchen K1220104
Typu santoku, ze stali nierdzewnej, rękojeść: plastik
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
LEIFHEIT
Zapasowa końcówka do mopa Twist Micro Duo XL
(5)
W magazynie
65,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Hendi
Noże do steków zestaw
6 szt., ze stali nierdzewnej, czarne/w kolorze srebra
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65,99 zł
11 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Prześcieradło dziecięce Lilo and Stitch
Z gumką, jednoosobowe, bawełniane, z nadrukiem, jasnoróżowe, 90x200 cm
(10)
W magazynie
65,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premier Housewares
Organizer łazienkowy Verti
Tekstylny, ciemnoniebieski, 34x10 cm, wysokość 90 cm
(8)
W magazynie
65,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sapho
Uchwyt na słuchawkę prysznicową
Z mosiądzu, w kolorze matowej czerni
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
65,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Spirella
Zasłona prysznicowa Blatt
Biała/szara, 180x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
65,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Spirella
Zasłona prysznicowa Waterdrop
Z nadrukiem, biała/niebieska, 180x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
65,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Ulubione
Cooksmart ®
Rękawice kuchenne zestaw Forest Fable
2 szt., bawełniana, brązowa/kremowa, 19x37 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
(20)
W magazynie
66 zł
33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Tylko na Bonami
Casa De Engel
Organizery łazienkowe zestaw
4 szt., plastikowe, 17x13 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
66 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Adrada
Ceramiczny, biały, 405 ml, 10,5x8,5 cm, wysokość 15 cm
(81)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
Ulubione
Cooksmart ®
Ścierki zestaw Country Animals
3 szt., bawełniane, szare/beżowe, 45x65 cm
(100)
W magazynie
66 zł
22 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Odos
Z żywicy polimerowej, biały, ø 8 cm, wysokość 10 cm
(19)
W magazynie
66 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Melisse
Beżowa/w kolorze złota, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(9)
W magazynie
66 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Bluey
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na suwak, niebieska, bawełniana, 100x135 cm
(1)
W magazynie
66 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Dozownik do mydła Pascoli
Ceramiczny, w matowym białym kolorze, 500 ml, 12x11 cm, wysokość 13 cm
(6)
W magazynie
66 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Maximex
Szczotka do grzejników
(70)
W magazynie
66 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Metaltex
Suszarka na pranie Nevis Onyx
Czarna, metalowa, długość powierzchni suszenia 7 m
(47)
W magazynie
66 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Compactor
Pokrowce na sukienki zestaw Nancy
3 szt., beżowe, wysokość 137 cm
(1)
W magazynie
66 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wallity
Dekoracje ścienne zestaw Birds
4 szt., metalowe, wysokość 20 cm
(26)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Minatis
Odpowiedni do prania, biały, 50x80 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Naya
Zielona/beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Belluno
Ceramiczny, biały, 400 ml, ø 8 cm, wysokość 13,5 cm
(37)
W magazynie
66 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Rex London
Osłonka na doniczkę Owl
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 11 cm, wysokość 10 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Bluey
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 100x135 cm
(3)
W magazynie
66 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Paw Patrol
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 100x135 cm
(3)
W magazynie
66 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Talerz Latina
Deserowy, ø 20 cm, kamionkowy, ciemnofioletowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
66 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
zestaw 2 szt.
Sirius
Świeczki LED zestaw Sille Rechargeable
2 szt., do ładowarki, białe, ø 4 cm, wysokość 2 cm
(3)
W magazynie
66 zł
33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Wycieraczka Carpetuni
Beżowa, 45x75 cm
(1)
W magazynie
66 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Ulubione
Orion
Koszyk do wyrastania chleba Lístky
32x15 cm, rattanowy
(44)
W magazynie
66 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Casa Selección
Stojak na papier toaletowy Simply
Metalowy, biały, ø 15 cm, wysokość 46,5 cm
(36)
W magazynie
66 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Wycieraczka Palmette
Z włókna kokosowego, w kolorze ochry, 40x60 cm
(12)
W magazynie
66 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Esschert Design
Podpórka do roślin
Metalowa, ø 29 cm, wysokość 62 cm
(20)
W magazynie
66 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Gabby's Dollhouse "Sugar Dream"
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 100x135 cm
(3)
W magazynie
66 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Wieszak na ręczniki Bambusa
Ścienny, bambusowy, w naturalnym kolorze, 40x5 cm, wysokość 9 cm
(26)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Minimalist Cushion Covers
Dziecięca poszewka na poduszkę
Z nadrukiem, 55x55 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
90
91
92
...
228
Załaduj więcej