Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Tanie produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 150 zł
17 467 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Nowość
Dakls
Doniczka
Betonowa, ø 11,5 cm, wysokość 15 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Minimalist Cushion Covers
Bieżnik Mandala Tiles
Patchworkowy, 45x140 cm
(32)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mepal
Pojemnik na odpadki organiczne Nordic black
Plastikowy, czarny, ø 17,5 cm, wysokość 18 cm, 2,2 l
(12)
W magazynie
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świeczka LED Sille
Na baterie, czerwona, ø 10 cm, wysokość 9 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
zestaw 6 szt.
Bloomingville
Ozdoby świąteczne zestaw Ikata
6 szt., plastikowe, 11 cm
W magazynie
57 zł
9,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Addis
Organizer łazienkowy
Na kosmetyki, plastikowy, 18x18 cm, wysokość 12 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Dozownik do mydła Shine
Plastikowy, w kolorze złota, ø 8 cm, wysokość 18 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świeczka LED Sille Exclusive
Na baterie, biała, ø 5 cm, wysokość 15 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
JAHU collections
Poduszka dekoracyjna Ella
Aksamitna, czerwona, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premier Housewares
Popielniczka Baufort
Szklana, ø 13 cm, wysokość 6 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Brabantia
Korkociąg Classic
Plastikowy
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 3 szt.
Ulubione
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw
3 szt., bawełniane, szare/brązowe, 50x70 cm
(41)
W magazynie
Ostatnia sztuka
57 zł
19 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Hilight
Świeczki LED zestaw
4 szt., na baterie, w kolorze złota, ø 5 cm
(6)
W magazynie
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Ansel
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Dearest
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
(1)
W magazynie
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Sagaform
Kubek Doris
380 ml, metalowy, ciemnozielony
W magazynie
Ostatnia sztuka
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ego Dekor
Świecznik
Szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Casa Selección
Ramki zestaw
12x17 cm, 2 szt., ścienne, białe/w naturalnym kolorze, rozmiar zdjęcia: 10x15
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
28,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Mette Ditmer Denmark
Myjki zestaw Clean
2 szt., kremowe, 21x13 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
Foutastic
Dywanik łazienkowy Miedo
Odpowiedni do prania, czarny, 60x100 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Talerz dla dzieci Bunny
Silikonowy, szałwiowy, 18x23 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
Green Gate
Ścierka Dina
Bawełniana, różowa, 50x70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Talerz dla dzieci Chicken
Silikonowy, żółty, 19x19,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Sagaform
Butelka Tom
650 ml, podróżna, z plastiku z recyklingu, ciemnoniebieska
(1)
W magazynie
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Sagaform
Butelka Ture
650 ml, podróżna, z plastiku z recyklingu, żółta
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 6 szt.
Orion
Szklanki zestaw Keops
6 szt., 345 ml, do ginu
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
9,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
OYO kids
Dziecięca poszewka na poduszkę
Na zamek , z motywem zwierzęcym, 40x40 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
Light & Living
Sztuczny kwiat Tulip
Ø 6 cm, wysokość 70 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Essentials
2 szt., koniakowe, 40x60 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
57 zł
28,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Pottery
Ceramiczny, morski, 296 ml, ø 8 cm, wysokość 17,5 cm
(123)
Dostawa od 19.10.2026
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Mata stołowa Mala
Z mieszanki juty, 35x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
iDesign
Pokrywa do pojemnika iD Wallspace
Ścienna, z plastiku z recyklingu, szara, 32x32x1,5 cm
W magazynie
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
douceur d'intérieur
Obrus Brunch
Patchworkowy, czerwony/różowy, 150x240 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Obrus Astrelia
Z mikrowłókna, ze świątecznym motywem, biały/w kolorze złota, 140x240 cm
(2)
W magazynie
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 3 szt.
Ego Dekor
Ozdoby świąteczne zestaw
3 szt., 8 cm
W magazynie
57 zł
19 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Obrus Belline
Biały, 150x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bianca
Ręcznik Zero Twist
Frotte, bawełniany, biały, 50x85 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Bébé Douceur
Prześcieradło dziecięce Gauge
Z gumką, do łóżeczka, muślinowe, różowe, 60x120 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar prześcieradła (2)
Gardinia
Roleta Mini Faro
Kremowa, 42,5x150 cm
Dostawa od 09.10.2026
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (4)
Hendi
Nóż
Ze stali nierdzewnej, długość klingi 9 cm
Dostawa od 19.10.2026
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
Hendi
Wykrawacz
Do owoców, ze stali nierdzewnej
Dostawa od 19.10.2026
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Orion
Ociekacz
Plastikowy, szary, 43x32 cm
(35)
W magazynie
57,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Umbra
Stoper do drzwi Buddy
Gumowy, ciemnoszary, 11x15 cm, wysokość 6 cm
(20)
W magazynie
57,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zestaw (2)
zestaw 6 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Waffle Quickly
6 szt., szare, 45x70 cm
(24)
W magazynie
57,99 zł
9,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
zestaw 6 szt.
Rex London
Podkładki zestaw Record
6 szt., silikonowe, ø 10,5 cm
(172)
W magazynie
57,99 zł
9,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Taca Mango
20,5x30,5 cm, do serwowania, drewniana
(11)
W magazynie
57,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
ZicZac
Mata stołowa Arbin
Ze skóry ekologicznej, 33x45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
57,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
iDesign
Organizer łazienkowy
Plastikowy, biały, 19x28 cm, wysokość 6 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
73
74
75
...
228
Załaduj więcej