Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Tanie produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 150 zł
17 324 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Mila Home
Dywan Rosy Bandas
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, 60x100 cm
(1)
Dostawa od 15.12.2026
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Casa Selección
Firanka Relief Arch
Beżowa, 140x260 cm
Dostawa od 20.10.2026
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
LEIFHEIT
Drylownica
W magazynie
118,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Rotho
Kosz na pranie Brisen
Plastikowy, czarny, 50 l
(44)
W magazynie
118,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Organizer na akcesoria do sprzątania CupboardStore
(13)
W magazynie
Ostatnia sztuka
95 zł
z kodem
118,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Addis
Kosz na śmieci
Z pedałem, plastikowy, szary/w kolorze srebra, 50 l
(52)
W magazynie
118,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
EGLO
Lampa sufitowa FRANIA
Biała, stalowa, LED, natynkowa , ø28x7 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
118,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Suszarka na pranie
Wisząca, w kolorze srebra, metalowa, długość powierzchni suszenia 10,5 m
(3)
W magazynie
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Everbrand Sweden
Pochłaniacz wilgoci Absodry Duo Family Bag 6-series
Biały
(29)
W magazynie
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Pokrowiec na deskę do prasowania Glide Compact
Beżowy, geometryczny, 110x33 cm
(3)
W magazynie
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Dywanik łazienkowy Swimmer
Odpowiedni do prania, 50x80 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel dziecięca Lilibelle
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na zatrzask, biała/różowa, bawełniana, 140x200 cm
(3)
W magazynie
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw Baby Cats
2 szt., odpowiednie do prania, jasnobrązowe, 60x100 cm
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Hello Kitty "Kuromi"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, różowa, bawełniana, 140x200 cm
(1)
W magazynie
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Termos dla dzieci Periodic Table
Metalowy, kremowy/w kolorze srebra, 450 ml
(1)
W magazynie
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Belle & Boo
Koc dziecięcy Pirates
Z mikropluszu, niebieski, 150x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Harry Potter "Hedwig"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
(2)
W magazynie
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Dywanik łazienkowy Bathing Feet
Odpowiedni do prania, 50x80 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Wieszak na ręczniki Quadro
Bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, plastikowy, w kolorze srebra z połyskiem, 18,5x3,5 cm, wysokość 14 cm
(178)
W magazynie
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska Hezha
Na zupę, kamionkowa, zielona, 460 ml, ø 13 cm
(1)
W magazynie
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Football
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, zielona, bawełniana, 140x200 cm
(3)
W magazynie
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Kähler Design
Świecznik Hammershøi
Na świeczkę typu tealight, porcelanowy
(34)
W magazynie
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Frozen
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, różowa, bawełniana, 140x200 cm
(22)
W magazynie
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Zegar Slope
Ścienny, ø 20 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Markslöjd
Lampa sufitowa Mini
Czarno-biała, z opalowego szkła, IP44, ø10x12,5 cm
(2)
W magazynie
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
Casa Selección
Sztuczne rośliny zestaw Cactus
6 szt., 5x5 cm, wysokość 9,5 cm
(82)
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
19,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Sponge Bob
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
(24)
W magazynie
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Wieszak na ręczniki Bosio
Ścienny, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem, 40x7 cm, wysokość 5,5 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Batman "Gotham's Knight"
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
(1)
W magazynie
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Pojemnik na odpadki organiczne
Metalowy, kremowy, ø 20 cm, wysokość 21 cm, 3 l
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Wieszak na ścierki kuchenne Tosca
Wiszący, stalowy, biały, 7,5x33 cm, wysokość 6 cm
(41)
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Sagaform
Solniczka i pieprzniczka Oval
Szklana
(78)
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
59,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Harry Potter "Hogwarts Express"
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
(2)
W magazynie
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Fluorescencyjna pościel dziecięca Frozen
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Umbra
Osłonka na doniczkę Trigg
Na zioła/wisząca, ceramiczna, bez otworu drenażowego, wysokość 38 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
PT LIVING
Figurka Dreaming
Z żywicy polimerowej, 14x11 cm, wysokość 21 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
B.E.S.
Prześcieradło Jersey Lycra
Z gumką, jednoosobowe, dżersejowe, białe, 90x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Karlsson
Budzik Orgullo
Ø 11 cm, wysokość 12 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Casafina
Solniczka i pieprzniczka Taormina
Kamionkowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Gentlemen's Hardware
Breloczek z pendrivem Key Tidy
Metalowy/ze sztucznej skóry, czarny
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Lampion Calma
Szklany, ø 12 cm, wysokość 20 cm
W magazynie
119 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
S|P Collection
Zestaw pierścieni na serwetki Charm
4 szt., metalowy, ø 4,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
29,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Bow Embroidery
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, biała, 135x200 cm
W magazynie
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Jurassic World "T-Rex"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Mata stołowa Velmar
Tekstylna, 33x45 cm
W magazynie
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Hermia
Pojemniki
3 szt., na żywność/na mąkę/na produkty sypkie, plastikowe, beżowe
(2)
W magazynie
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
39,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Termos dla dzieci Fairies in the Garden
Metalowy, niebieski, 280 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mijolnir
Pościel dziecięca Kokteyl
Jednoosobowa, zapinana na guziki, biała/różowa, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
187
188
189
...
228
Załaduj więcej