Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Tanie produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 150 zł
17 468 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Nowość
Ayyildiz Carpets
Dywan odpowiedni na zewnątrz Desert 1304
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, beżowy, ø 80 cm
Dostawa od 20.10.2026
96 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Good Morning
Ręcznik plażowy Lama
Dla dzieci, aksamitny, z nadrukiem, różowy, 75x150 cm
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
96,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Tarka Handi-Grate
Do sera
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
96,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
ILLUME x Bloomingville
Świeca No. 4 Lemon Verbena
Zapachowa, o zapachu cytryny/o zapachu werbeny, czas palenia 50 h, liczba knotów 1 szt., ø 8 cm, wysokość 10 cm
(5)
W magazynie
96,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Rotho
Pojemnik Evo Easy
Z pokrywką, plastikowy, czarny, pojemność 44 l, 59x39x28 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
96,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Catherine Lansfield
Pościel Nutcracker Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, różowa/fioletowa, 135x200 cm
(5)
Dostawa od 04.11.2026
96,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Ulubione
Cooksmart ®
Fartuch Oxford Denim
Bawełniany, niebieski
(676)
W magazynie
97 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Brandani
Łopatka do tortu Nonna Rosa
Ze stali nierdzewnej
(61)
W magazynie
97 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Uchwyt na ręczniki papierowe i folię CupboardStore
Wiszący, plastikowy, szary, 23x33 cm, wysokość 11 cm
(19)
W magazynie
97 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Nowość
Premier Housewares
Osłonka na doniczkę Sidra
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 20,5 cm, wysokość 15 cm
W magazynie
97 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Casa Selección
Wycieraczka Salute
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 40x60 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Black+Blum
Pojemnik próżniowy
600 ml, ze stali nierdzewnej
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
97 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Ulubione
Addis
Miotła
Szara
(160)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Mario
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 30 cm, długość 30 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
Do koszyka
Do koszyka
Universal
Dywan Parma Wave
Syntetyczny, z krótkim włosiem, 60x120 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
douceur d'intérieur
Poduszka Confort
Dekoracyjnej, 90x25 cm
(3)
W magazynie
97 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar poduszki (3)
Premium
zestaw 2 szt.
Rosendahl
Kieliszki zestaw Premium
2 szt., 600 ml, do piwa
(8)
W magazynie
97 zł
48,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Casa Selección
Poduszki dekoracyjne zestaw Mid Century
2 szt., z materiału bouclé, żółte, ze zdejmowaną poszewką, 30x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
48,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Osłonki na doniczki zestaw Fulda
2 szt., metalowe, bez otworu drenażowego, ø 16 cm, wysokość 19 cm
(4)
W magazynie
97 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Zasłona Melodie
Zaciemniająca, aksamitna, antracytowa, 135x280 cm
(1)
W magazynie
97 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Hanse Home
Wycieraczka Striped
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 45x75 cm
(10)
W magazynie
97 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Zone
Łyżka do butów A-Shoehorn
Biała
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tylko na Bonami
Bonami Essentials
Kołdra Light
Letnia, 140x200 cm
(11)
W magazynie
97 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
Catherine Lansfield
Pościel Kelso Check
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w kratkę, bordowa, 135x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Garden Pleasure
Wbijana dekoracja ogrodowa Leaf
Metalowa, wysokość 83 cm
(4)
W magazynie
97 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Metaltex
Półka łazienkowa Origin
Wisząca, stalowa, w kolorze srebra
(21)
W magazynie
97 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Koc Annli
Szary, 130x160 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
Joseph Joseph
Organizer łazienkowy Viva
Na kosmetyki, beżowy, 17x10 cm, wysokość 12 cm
(26)
W magazynie
97 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Taca dekoracyjna Ngan
Kamionkowa, 18,5x30 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Solniczka i pieprzniczka Granny
Kamionkowa
W magazynie
97 zł
48,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Dekoracja ścienna Mango
Drewniana, ø 28 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
Do koszyka
Do koszyka
Brandani
Szopka
Z żywicy polimerowej
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
Do koszyka
Do koszyka
Hanse Home
Wycieraczka Coco Black
Z włókna kokosowego, czarna, 40x60 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
97 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Celina
Brązowa, szklana, LED, na baterie, ø7x13 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Nowość
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Ozdoby świąteczne zestaw Tinkle
3 szt., papierowe, ø 10 cm
W magazynie
97 zł
32,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Hanse Home
Dywan dziecięcy Crown
Syntetyczny, z krótkim włosiem, okrągły, niebieski, ø 100 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville Mini
Miska dla dzieci Addy
Kamionkowa, ciemnozielona, ø 12 cm, pojemność 360 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Sunnylife
Pistolet na wodę Dolphin
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
Do koszyka
Do koszyka
Restilo
Prześcieradło Ruby
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, frotte, beżowe, 140x200 cm
(433)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Pościel Isadora Floral
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, biała/beżowa, 135x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
97 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Pościel Enchanted Twilight Animals
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, lawendowa, 135x200 cm
(2)
W magazynie
97 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
douceur d'intérieur
Deska sedesowa Color pop
37 x 47, geometryczna
(12)
W magazynie
97 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sehlbach
Zasłona Jeans
Termiczna/częściowo zaciemniająca (dimout), niebieska, 135x245 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
97 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sehlbach
Zasłona Natur
W naturalnym kolorze, 140x245 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
97 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Dekoracja świetlna Flamme Ring
W kolorze srebra, metalowa, LED, na baterie, z timerem, 28,5x2,5x30 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Firanka Marius
Abstrakcyjny wzór, beżowa, 140x280 cm
(1)
W magazynie
97 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Mawni
Terakotowa, bez otworu drenażowego, ø 14 cm, wysokość 14 cm
(3)
W magazynie
97 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Akcesorium do uprawy roślin Field Mushroom
28x18 cm, wysokość 16 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
152
153
154
...
228
Załaduj więcej