Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Tanie produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 150 zł
17 448 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
My House
Zestaw narzuty na łóżko i poszewki na poduszkę Casilla
Pikowany, biały/szary, 140x220 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Foutastic
Dywanik łazienkowy Snake Trinket
70x120 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Świecznik Bess
Z żywicy polimerowej
(3)
W magazynie
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Felan
Ręcznie wykonana, terakotowa, bez otworu drenażowego, ø 12 cm, wysokość 12 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, beżowe, 60x100 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Stojak na akcesoria do mycia naczyń Duo Steel
Metalowy, w kolorze srebra z połyskiem, 11x23 cm, wysokość 13 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ladelle
Miska Nara
Na ramen, kamionkowa, ciemnoniebieska, ø 14,5 cm
(1)
W magazynie
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
Hanse Home
Dywan odpowiedni na zewnątrz Clyde Paru
Syntetyczny, bez włosia, szary, 63x120 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
Tescoma
Sitko President
Ze stali nierdzewnej
W magazynie
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Chochla President
Ø 12,5 cm, ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Obraz Pasta
30x30 cm, szklany
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
My House
Zestaw narzuty na łóżko i poszewki na poduszkę Circulo
Pikowany, biały/szary, 140x220 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Koc Angus Highland Cow
Z mikropluszu, brązowy/beżowy, 130x170 cm
(5)
Dostawa od 04.11.2026
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Ręcznik kąpielowy Simple
Frotte, bawełniany, niebieski, 70x140 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Filiżanki zestaw Amo
2 szt., szklane, ze spodkiem/z podwójną ścianką, 250 ml
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
47 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Dywanik łazienkowy Shaki
Odpowiedni do prania, tekstylny, beżowy, 50x80 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Pantone
Kubek Yellow 012
475 ml, porcelanowy, żółty
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Sehlbach
Roleta
Rzymska, abstrakcyjny wzór, biała, 80x120 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
zestaw 3 szt.
Umbra
Haczyki zestaw Buddy
3 szt., bez wiercenia, plastikowe
Dostawa od 26.10.2026
94 zł
31,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Pantone
Filiżanka Red 2035
Porcelanowa, do cappuccino, czerwona, 175 ml
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
douceur d'intérieur
Firanka Melusine
Z woalu, w kropki/strukturalna, antracytowa, 140x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Gingerbread
Aksamitna, ze świątecznym motywem, brązowa, 28x37 cm
(10)
Dostawa od 04.11.2026
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Maty stołowe zestaw Christmas Town
4 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, z nadrukiem, 30x46 cm
(4)
Dostawa od 04.11.2026
94 zł
23,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Girlanda świetlna Knirke
Zielona, metalowa, LED, solarna, IP44, długość 790 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Green Gate
Mata stołowa
Bawełniana, odpowiednia do prania, kwiecista, 35x45 cm
(1)
W magazynie
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Bianca
Prześcieradło dziecięce Check and Stripe
Z gumką, jednoosobowe, bawełniane, w paski, różowe, 90x190 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mendola Fabrics
Firanka String
W kolorze miedzi, 140x285 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
Foutastic
Dywanik łazienkowy Flor Extrana
Czarny/kremowy, 70x120 cm
Dostawa od 04.11.2026
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
Meri Meri
Naszyjnik Mushroom
W magazynie
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Maty stołowe zestaw Enchanted Twilight Animals
4 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, 30x46 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
94 zł
23,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Ramka Malmo
47x57 cm, ścienna, biała, rozmiar zdjęcia: 40x50
(6)
Dostawa od 19.11.2026
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Costa Nova
Talerz Summer Bliss
Ø 27 cm, kamionkowy
W magazynie
94,17 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Miski zestaw Dumbi
2 szt., dla psów, ceramiczne, ø 14 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94,50 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Border Collie
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, czarno-biała, bawełniana, 140x200 cm
(4)
W magazynie
94,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Tylko na Bonami
Rosti
Misa Classic
Do ubijania, plastikowa, czarna, ø 11 cm, pojemność 1,25 l
(1)
W magazynie
94,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Balvi
Tablica Noir
Magnetyczna, 30x42 cm
(1)
W magazynie
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Orion
Ociekacz Radka
Metalowy, czarny, 43x23,5 cm
(94)
W magazynie
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Wycieraczka Geranio
Z włókna kokosowego, 40x60 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bigso
Pojemnik Katrin Canvas Paper Laminate
Z pokrywką, kartonowy, zielononiebieski, 34,5x45x18,5 cm
(1)
W magazynie
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
PT LIVING
Miska Double Funky
Do serwowania, żelazna, ciemnoniebieska, ø 13 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Stojak na szczoteczki do zębów Duo Steel
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, 12x18 cm, wysokość 10 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Metaltex
Regał na buty Cipok
Metalowy, biały, liczba par butów 4 , szerokość 42 cm, wysokość 17 cm, głębokość 24,5 cm
(24)
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Zestaw kreatywny Weaving Loom Set
Rekomendowany wiek 6+ lat, BPA free
(4)
W magazynie
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
YAMAZAKI
Dozownik do mydła Round
Plastikowy, biały, 500 ml, ø 8 cm, wysokość 23 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Salt&Pepper
Pojemnik Meridian
Na żywność, kamionkowy, w kolorze kości słoniowej
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premier Housewares
Stojak na ręczniki papierowe Delphine
Metalowy, w kolorze złota, ø 14 cm, wysokość 36 cm
(10)
W magazynie
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
Joseph Joseph
Stojak na przybory kuchenne Dock
Plastikowy, szary, 19x12 cm, wysokość 12,5 cm
(174)
W magazynie
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw Etnic
2 szt., odpowiednie do prania, 60x100 cm
(4)
W magazynie
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
148
149
150
...
228
Załaduj więcej