Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Tanie produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 150 zł
17 427 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
Ulubione
Joseph Joseph
Praska do czosnku Easy-Press™
Ze stali nierdzewnej
(67)
W magazynie
Ostatnia sztuka
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Lustro Assisi
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 3x, ø 17 cm
(65)
W magazynie
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Sweety
Zielony, 50x120 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Monti
Plastikowy, biały, 400 ml, 6x6 cm, wysokość 31 cm
(68)
W magazynie
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świeczka LED Sille Advent
Na baterie, biała/w kolorze złota, ø 7,5 cm, wysokość 15 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Spirella
Kosz na śmieci Adelar
Z pedałem, stalowy, jasnoniebieski, 3 l
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 4 szt.
Hermia
Pojemniki na żywność
4 szt., zielone, 3,5 l
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
88 zł
22 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Ayyildiz Carpets
Dywan odpowiedni na zewnątrz Mira 1450
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, beżowy, ø 80 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
MSV
Zasłona prysznicowa Clane
Strukturalna, 180x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Dziecięca lampka nocna Fizz Winston
Niebieska, silikonowa, LED, nocna, na baterie/na USB, ø10x11 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Allstar
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Rosemary
2 szt., ze szkła hartowanego, ciemnoszare, z nadrukiem, 30x52 cm
(71)
W magazynie
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Półka łazienkowa Hanoi
Wisząca, bambusowa, w naturalnym kolorze
W magazynie
Ostatnia sztuka
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
YAMAZAKI
Uchwyt na gąbkę Tower
Wiszący, metalowy, biały, 16x6 cm, wysokość 15,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca White Tiger
Jednoosobowa, zapinana na suwak, biała/szara, bawełniana, 140x200 cm
(3)
W magazynie
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mepal
Lunchbox Vivid mauve
200 ml/500 ml, z podziałką/na jogurt, 2 szt., plastikowy, jasnoczerwony
(3)
W magazynie
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
Nowość
Bloomingville
Sztuczny kwiat Myrtle
Ø 20 cm, wysokość 100 cm
W magazynie
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Brandani
Filiżanki zestaw
4 szt., szklane, 90 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
22 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Obrus Bully
W abstrakcyjny wzór, czerwony, 150x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Ulubione
Orion
Słój na lemoniadę Kohoutek
4 l
(22)
W magazynie
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
Metaltex
Półka łazienkowa Luxy
Bez wiercenia/narożna, stalowa, w kolorze srebra z połyskiem
W magazynie
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Kubek termiczny Termo
1,2 l, ze słomką, czarny
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
MSV
Lustro Oslo
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 2x, 10,5x16 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
MSV
Lustro Ania
Kosmetyczne, z oświetleniem, 15x20 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mepal
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Fairy Wonders by Little Dutch
Z widelcem, plastikowy, biały/różowy, 1,6 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Bloomingville
Świecznik Karan
Na świeczkę typu tealight, szklany
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Obrus Charline
Odpowiedni do prania, bawełniany, zielony, 140x240 cm
(1)
W magazynie
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Lilo and Stitch "Rainbow"
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na suwak, biała/niebieska, bawełniana, 135x100 cm
(5)
W magazynie
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
Busy B
Planer posiłków
52 str.
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Ayyildiz Carpets
Dywan odpowiedni na zewnątrz Mira 1451
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, czarny/brązowy, ø 80 cm
Dostawa od 27.10.2026
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
zestaw 2 szt.
Linen Tales
Serwetki zestaw Chocolate
2 szt., lniane, 40x40 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
44 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Wenko
Szczotka do WC Badi
Ceramiczna, beżowa, ø 13,5 cm, wysokość 38 cm
(26)
Dostawa od 26.10.2026
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Spirella
Zasłona prysznicowa Shore
Biała/w kolorze srebra, 180x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
LIND DNA
Mata stołowa Heart Nupo
Ze skóry ekologicznej, 30x30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Tiseco Home Studio
Mata stołowa
Rattanowa, 30x40 cm
(44)
Dostawa od 09.11.2026
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 2 szt.
Kave Home
Serwetki zestaw Pals
2 szt., 30x30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
44 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Świecznik Saga
Na świeczkę typu tealight, szklany
W magazynie
Ostatnia sztuka
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Obrus Belflor
Biały/w kolorze złota, 150x240 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw Ceramic
2 szt., odpowiednie do prania, niebieskie, 60x100 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Ayyildiz Carpets
Dywan odpowiedni na zewnątrz Mira 1453
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, czarny/brązowy, ø 80 cm
(1)
Dostawa od 20.10.2026
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Attica Velvet
2 szt., kopertowe, 50x75 cm
Dostawa od 04.11.2026
88 zł
44 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Lékué
Mata do pieczenia
40 x 30 cm, silikonowa
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Ayyildiz Carpets
Dywan odpowiedni na zewnątrz Mira 1452
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, beżowy, ø 80 cm
Dostawa od 27.10.2026
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
zestaw 6 szt.
SP TREND
Płytki samoprzylepne zestaw Breccia Oniciata
6 szt., na ścianę, 60x30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
14,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Spirella
Lustro Bly
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 3x, 19x20 cm
(1)
Dostawa od 14.10.2026
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
Leopold Vienna
French press
Pojemność 350 ml, szklany
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Spirella
Zasłona prysznicowa Concha
Z nadrukiem, biała/niebieska, 180x200 cm
Dostawa od 14.10.2026
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Kosz na śmieci Black
Z pedałem, ze stali nierdzewnej, czarny, 5 l
(1)
Dostawa od 22.10.2026
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Świeczniki zestaw
2 szt., na świeczkę typu tealight, z cementu
Dostawa od 26.10.2026
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
136
137
138
...
228
Załaduj więcej